Budoucnost je tady. Napařovací skříň Tefal Care For You vám sama vyžehlí košile a vydezinfikuje kabát

Žehlení pravidelně vychází jako vítěz z žebříčků nejméně oblíbených domácích prací. A s touto namáhavou, nudnou činností je nyní konec. Značka Tefal představila napařovací skříň Care For You, do níž prádlo uložíte a ona ho za vás vyžehlí. Je to největší zjednodušení péče o prádlo od vynálezu automatické pračky!

Košile je za deset minut připravená k nošení

Zapomeňte na roztahování žehlicího prkna, večery strávené žehlením u televize nebo nervy, zda jste před odchodem nezapomněli vypnout žehličku ze zdi. Proces péče o vaše oblečení se nyní stává kouzelně jednoduchým. Voňavé prádlo vytáhnete z pračky, necháte uschnout a pak ho vložíte do napařovací skříně Tefal Care For You. Ta silou páry odstraní všechny záhyby i nerovnosti a zároveň provede dokonalou dezinfekci.  

Do napařovací skříně se vejdou až čtyři kusy oblečení najednou. Zavěsíte je dovnitř, skříň uzavřete a spustíte program. Ten je opravdu krátký. Za pouhých 10 minut jsou efektivně odstraněny veškeré nedostatky, látka je hladká bez jediné chybičky. Takže když ráno zjistíte, že nemáte vyžehlenou jedinou košili do práce, nenastane chaos, případně domácí hádka. V klidu košili pověsíte do napařovací skříně a za deset minut ji máte připravenou k nošení. Protože je Tefal Care For You opravdu tichá, můžete ji bez výčitek spustit i brzy ráno, když ostatní doma ještě spí.  

Vydezinfikuje prádlo, polštáře i psí pelíšek

Pomocníkem je napařovací skříň i při návratech domů. Mocná pára oblečení osvěží a odstraní z něj zachycené pachy, jako je například kouř nebo aroma po smažení. Při 40minutovém dezinfekčním cyklu zlikviduje až 99,99 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků. Ošetřit takto můžete i oděvy náročné na běžné praní. Tefal Care For You bezpečně narovná všechny druhy látek, včetně hedvábí nebo vlny. Je ideální také pro bytový textil – důkladně vyčistí polštáře, přikrývky, kabáty a péřové bundy nebo dětské látkové či plyšové hračky, které při procházce v parku spadly na zem. Stejně tak se postará o pelíšek čtyřnohého mazlíčka nebo vydezinfikuje zavazadla po dovolené.

Přístroj je vybaven čtyřmi kolečky, která zajišťují snadnou mobilitu, takže ho můžete flexibilně přesunovat po bytě. Díky jeho příjemnému designu se nemusíte zdráhat mít ho vystavený na očích, i když jej zrovna nepoužíváte.

Zdroj: Tefal