Dopřejte si o Vánocích ty nejvybranější lahůdky. Ergonomicky tvarované nože Kineo vám pomohou v kuchyni kouzlit

Na Vánoce se všichni těšíme nejen kvůli dárkům, ale i kvůli spoustě úžasných jídel, která si jindy než o svátcích nedopřáváme. Znamená to, že jsou před námi velké kuchařské výzvy – vykostění ryby, porcování drůbeže, sekání mandlí, čištění hromady zeleniny do salátu i polévek. Aby šlo vaření jak po másle, měli byste mít k ruce opravdu ostré pomocníky – novou řadu prémiových nožů Kineo značky WMF.

Skvělé nože do kuchyně, ale i pod stromeček

Německé nože řady WMF Kineo jsou ztělesněním přesnosti a síly. Od klasických nožů se liší svým kinetickým ergonomickým designem, proto padnou do ruky opravdu každému. Navíc jsou dokonale vyvážené, takže se hodí nejen pro kuchařské profesionály, ale i úplné začátečníky. I když budete mít v kuchyni po technické stránce určité mezery, s těmito noži si zvládnete poradit i s těmi nejzapeklitějšími surovinami. Proto je prémiová řada Kineo, která zahrnuje celkem devět různých nožů, také skvělým tipem na dárek, který udělá radost a díky prvotřídní kvalitě opravdu dlouho vydrží.

S těmito noži uvaříte i pro nejnáročnější rodinu

Vysokou kvalitu nožů poznáte na první pohled. Jsou sestaveny z rukojeti, která je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, a z čepele ze speciálně kalené nerezové oceli. Její prémiová kvalita zajistí nožům dlouholetou životnost. Čepel díky technologii Performance Cut vydrží ostrá extrémně dlouho.

Jednotlivé tvary čepelí jsou velmi odlišné – v řadě Kineo si můžete vybrat od běžných všestranných nožů až po nože šéfkuchaře nebo čínské sekáčky. Každý je specialistou na konkrétní použití, takže s nimi snadno a pohodlně připravíte jakékoli jídlo. Známe to – dospělí si dají kapra, děti raději kuřízek, neteř je veganka, teta Míla nesmí smažené, děda Karel se nedotkne brokolice a ke všemu se v rodině dělají dva druhy bramborového salátu. Nože Kineo to všechno zvládnou a vy si tak užijete pohodové svátky.

Nadčasový design, který ladí s každou kuchyní

Další silnou stránkou těchto nožů je jejich elegantní a minimalistický vzhled, se kterým zapadnou do každého typu kuchyně. Kvalita se v řadě nožů Kineo potkává s designem. Její designéři se nechali inspirovat moderní architekturou a hrou s kontrasty, proto Kineo kombinuje vizuální sofistikovanost s nadčasovou krásou. Je to zkrátka sada nožů, v níž se snoubí estetika, funkčnost a nejvyšší standardy kvality. Užijte si díky ní nezapomenutelné sváteční hostiny!

Zdroj: WMF Kineo