SOUTĚŽ: Vyhrajte kávu Jacobs Capuccino na celé léto

Snídaně milujeme a káva k tradiční české snídani neodmyslitelně patří. Polovina českých konzumentů pije kávu po ránu k snídani. Hlavním důvodem je příjemný rituál, který nás rychle probudí a nabije energií. Ideální ranní variantou jsou kávy instantní, oblíbené díky snadnosti a rychlosti přípravy. Velkým trendem jsou také ochuzené rozpustné kávy. Pořádnou porci kávy můžete nyní vyhrát ve speciální soutěži s Jacobs.

Značka Jacobs představila lahodnou řadu Jacobs Cappuccino, jednoho z nejoblíbenějších typů kávy, která nabízí několik oblíbených příchutí pro rychlé domácí použití.

Podle průzkumů si mléko do kávy přidává 58 % Čechů, ve věku 15-34 let je to dokonce 70 %. Každý druhý si navíc kávu osladí. Rádi snídáme doma a většinou také spěcháme, proto jsou Jacobs Cappuccina ideální, stačí je zalít vodou, zamíchat a káva s hustou krémovou pěnou jako z kavárny je hotová. Navíc se skvěle hodí k rannímu sladkému pečivu nebo sušenkám. Že opravdu chutnají, potvrzuje titul Nejlepší novinka 2020 v anketě Volba spotřebitelů.

Řada Jacobs Cappuccino zahrnuje čtyři teplé varianty – Original, ale také oblíbené příchutě Milka, karamel či vanilka, a ledovou variantu Jacobs Iced Cappuccino Slaný Karamel. Vyrábí se ve Valašském Meziříčí. Balení obsahuje 8 porcí a stojí 59,90 Kč.

Pokud patříte mezi milovníky kapučín, tak se zapojte do naší soutěže o jeden z 5 balíčků plných káv Jacobs v hodnotě přes 1000 korun. To se vám bude celé léto skvěle snídat! :)

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a velké balení kávy může být vaše
Foto: Jacobs

Jak balíček kávy získat? Stačí odpovědět na otázku níže:

Kolik příchutí nabízí značka Jacobs v rámci řady Jacobs Cappuccino?

A) 4

B) 5

C) 6

Nápovědu můžete najít zde. Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte na mail: redakce@lui.cz a do zprávy uveďte předmět „SOUTĚŽ JACOBS“.

Zdroj: Jacobs