Luxus otevřeného ohně už nemusí být výsadou zahrad. Díky plynovým krbům si ho můžete vychutnat takřka kdekoliv

Oheň fascinuje člověka už od pravěku, kdy se ho nejprve bál, pak snažil využít ke svému prospěchu, ale neuměl ho rozdělat, a nakonec i když ho trochu zkrotil a zpříjemnil si tak život. Od těchto drsných dob v jeskyních a přístřešcích z větví jsme už naštěstí trochu pokročili, ale oheň si pro nás udržel své kouzlo i nadále. Ne nadarmo se trochu s nadsázkou říká, že pohled do tančících zářivých plamenů je tím nejlepším televizním programem, který je navíc bez reklam. Někteří z nás do nich opravdu s nadšením hledí celé hodiny. Jenže ne každý si může dovolit přijít domů a rozdělat si oheň. Nebo snad ano?

Donedávna opravdu platilo, že pro rozdělání ohně v domácnosti potřebujete buď krb nebo kamna s pořádným komínem. Anebo pořádnou zahradu s ohništěm, kde pak můžete u večerního ohýnku posedět s přáteli. Ale řada z nás nebydlí tak, aby výše zmíněné podmínky splnila. Existuje sice možnost zapálit hořáky na plynovém sporáku, jenže ani tu zaprvé mnoho lidí nemá a za druhé… kdo by chtěl zírat na sporák. Řešení ale opravdu existuje! Společnost ELEMENTI přišla s luxusními designovými plynovými krby, které můžete v exteriéru umístit prakticky kamkoliv.

Že je „na holky“, zjistila ve špatném vztahu s mužem. Rodina její současný styl života považuje za výstřelek a touhu po pozornosti4. 8. 2022

Možná jste se už se stolními krby dříve setkali a přišlo vám, že plamenům přece jen něco chybí. Tyto krby fungující na bázi bio alkoholu totiž negenerovaly teplo. Krby ELEMENTI však tento nedostatek překonávají, protože fungují na plyn. Ten nejen dodává příjemné teplo, ale má i mnohem přirozenější barvu plamenů. Praskání dřeva táboráku sice neuslyšíte, zato si užijete hřejivý oheň bez štiplavého kouře a také bez popela. Romantiku ohně si tak vychutnáte ještě o to více.

Plynové designové krby z luxusních materiálu jsou navíc vyráběny v celé řadě stylů a velikostí, takže sluší každé zahradě, verandě i terase. Některé mají podobu nádob s ohněm, jiné vypadají jako stoly s ohništěm uprostřed, takže po jejich obvodu můžete servírovat občerstvení tak stylově, že vám vaši hosté budou jen tiše závidět. Posezení kolem ohně sbližuje lidstvo už po staletí a když k tomu ještě přidáte dobré jídlo, budete rázem nejoblíbenějším místem návštěv ze strany vašich přátel. Bez zapáleného ohně navíc stolový krb bude vypadat pořád dobře a díky praktickým ocelovým krytům ho lze využít jen jako designovou odkládací plochu.

Koupel, jakou si užíval sám „císařpán“, a procházky jako na riviéře. Mariánské Lázně nabízejí dovolenou s puncem ryzího luxusu21. 6. 2022

Ať už na svých zahradách či terasách budete trávit čas s přáteli, romanticky ve dvou nebo jen sami v klidu s knížkou a sklenkou vína, plameny krbů ELEMENTI vždy podtrhnou tu správnou atmosféru. Nechte se tedy unášet stejnými pocity, které měli naši předkové při pohledu do mystického ohně.

Zdroj: ELEMENTI