Vybavte svou kuchyni moderními spotřebiči – nyní za zvýhodněných podmínek. Plně automatický kávovar ale můžete i vyhrát

Život v Česku se postupně vrací do normálu, a tak všichni ti, kteří kvůli nedostupnosti specializovaných prodejen odkládali rekonstrukce svých bytů, mohou konečně popustit uzdu (rekonstrukční) fantazie. Skvělým místem, kde se „vyřádit“, je pak kuchyně. A do její proměny se můžete dát klidně i proto, že jste v době neustálého pobytu doma odhalili její stávající nedostatky anebo proto, že prostě toužíte po změně – moderní, funkční a designové. A právě tehdy můžete zaměřit pozornost na kuchyňské spotřebiče Siemens, které lze nyní navíc pořídit s příjemným bonusem, případně jeden z nich přímo vyhrát…

Pobyt v kuchyni by měl být příjemný, ale z hlediska efektivity práce také co nejkratší. A tak není divu, že právě kuchyňské spotřebiče nabízejí stále více skvělých moderních funkcí, které nejenže práci usnadňují, ale nezřídka ji i provádějí lépe než člověk sám. Důkazem mohou být třeba myčky nádobí. Ty z produkce značky Siemens nejenže precizně myjí, suší i leští, ale dokonce je možné ovládat je díky spojení s aplikací Home Connect i na dálku.  Kromě možnosti efektivního mytí všech kuchyňských propriet po gastro řádění však každý jistě ocení i usnadnění práce při samotném vaření a pečení.

Land Rover představil speciální Defender V8 Bond Edition inspirovaný filmem „No Time To Die“3. 9. 2021

Když je vaření i pečení hračka

V případě vaření už dávno není nutné jakkoli řešit páru vznikající nad hrnci a pánvemi. Pokud se do prostoru nehodí samostatný odsavač, je možné zvolit varnou desku s integrovaným odsáváním, která nabízí praktickou kombinaci dvou špičkových
spotřebičů v jednom. Další variantou je například nejčerstvější novinka z produkce Siemens – výsuvný odsavač s elegantním sklem, které při využití technologie Guided Air napomáhá tomu, že všechny nežádoucí výpary směřují přesně tam, kam mají. A když už není potřeba, odsavač zcela zmizí.

Ovšem ani trouby Siemens ve svých funkcích nijak nezaostávají. Některé z nich se totiž dokážou dokonce i samy – při vyslovení anglického pokynu – otevřít…

Otevření trouby je ale samozřejmě jen prvním krokem k tomu, aby z ní následně bylo možné vyjmout fantastický pokrm. I v tom trouby Siemens v mnoha směrech pomohou, vedle užitečných funkcí např. pro rychlé předehřátí nebo bleskovou přípravu hluboce zmrazených potravin (naopak bez nutnosti předehřívání) umožňují některé modely nejen dnes tolik populární přípravu pokrmů v páře, ale i vaření metodou sous-vide. Díky tomu bude výsledek nejen nabitý chutěmi, ale v pokrmech se zachovají také důležité živiny a vitamíny. V závěru pak není třeba mít obavy ani z údržby, povrch označovaný jako ecoClean zaručí, že čištění bude otázkou pár chvil.

Vychutnejte si čerstvě umletou kávu i doma

A na co by každý/á milovník/milovnice domácí pohody ve své kuchyni rozhodně neměl/a zapomenout? Přeci na kávovar. Ten se dnes stal pro mnohé naprosto nepostradatelným kuchyňským parťákem. Uvařit si dokonalé, silné ranní espresso či lahodné cappuccino s hustou mléčnou pěnou k odpolednímu posezení na terase je dnes přitom díky moderním kávovarům prakticky otázka stisknutí jediného tlačítka. Plně automatické kávovary Siemens tedy kávová zrna pomelou (na hrubost dle vašeho přání), mléko našlehají a dle konkrétního modelu si také po uložení vaše oblíbené nápoje zapamatují. Vybrané kávovary (dle modelu) lze totiž spojit s appkou Home Connect, která je podobně chytrá jako (chytrý) mobilní telefon, jehož prostřednictvím lze i mnohé další spotřebiče ovládat. 

Surogátní mateřství nevyužívají jen neplodní, ale i gay páry či jednotlivci. Jak proces, jenž naše legislativa přehlíží, funguje?23. 7. 2021

Pokud už jste tedy alespoň v myšlenkách začali plánovat, jaké nové kousky si do kuchyně pořídíte, nepochybně by jako motivace k nákupu mohla posloužit také aktuální akce „cashback“. Při zakoupení zmiňovaných varných desek, trub, ale i kávovarů tak můžete získat část platby zpět. Bližší informace naleznete zde.

Ovšem zkrátka nemusí přijít ani ti, kteří žádný „kuchyňský upgrade“ neplánují. Se značkou Siemens a magazínem LUI se totiž lze zapojit do soutěže o plně automatický kávovar TP503R04, který mj. jiné získal také známku kvality společnosti dTest. Jak na věc? Stačí, když odpovíte na otázku: Díky čemu lze spotřebiče Siemens ovládat i na dálku? Své odpovědi posílejte na adresu redakce@lui.cz do 15. 7. 2021 (včetně). Přejeme hodně štěstí!