Nejlepší forma překvapení vašeho milovaného? Zašlete mu kytici, která vydá za tisíc slov

Kytice čerstvých květin překvapí každého. Ať už budete svého partnera či partnerku zrovna žádat o ruku, nebo chcete své nejbližší překvapit, když zrovna vyjdou ze dveří, přijedou na chatu nebo vstoupí do kanceláře, případně se chcete udobřit kvůli nějakému průšvihu, který se vám podařilo provést, vše hravě zvládnete s květinářstvím Florea.cz, které nabízí doručení květin po celém Česku. Pro chvíle, kdy je zásadní načasování, to navíc zvládne i na minutu přesně.

Kytice není taška s nákupem a její předání pochopitelně nemůže probíhat „jen tak“. Právě proto květinářství Florea.cz věnuje velkou péči nejen výběru květin, ale i kurýrů. Díky tomu máte o času doručení i cestě kurýra vždy perfektní přehled.

Online květinářství, které myslí na každý detail

Kurýři květinářství Florea.cz jsou profesionály ve svém oboru. Velmi snadno odhadnou, zda předávají kytici z lásky, kytici omluvnou, nebo smuteční, a okamžitě tomu přizpůsobí své chování. Nejraději ze všeho však vozí květiny jen tak pro radost. Nefalšované nadšení a překvapení obdarovaných je totiž dle slov kurýrů vážně nakažlivé.

Kurýři předávané květiny před předáním pečlivě zkontrolují, abyste měli jistotu, že je vše přesně tak, jak jste si to naplánovali. Kurýr také několik minut před doručením kontaktuje obdarovaného a zachová tím moment překvapení. Po doručení vás Florea.cz informuje formou SMS. Při objednávce nad 1500 Kč je doručení zdarma po celé ČR, v ostatních případech za 125 Kč, bez ohledu na to, jak daleko kurýr jede a jak velkou kytici doručuje.

Speciální přání? Žádný problém

Speciální požadavky a detaily můžete probrat s milou slečnou ze zákaznické podpory, aby bylo vše do detailu promyšlené. Ať už se jedná o kytici růží, svatební květiny, barevný pugét, nebo smuteční kytici, vše s vámi naplánuje tak, aby byly vzkaz, květiny i emoce doručeny podobně, jako byste to udělali vy sami.

Ani duhové růže nejsou výjimkou
Foto: Florea.cz

Vždy čerstvé květiny, které vydrží

Květiny jsou dodávány nejenom včas a elegantně, ale také ve výborné kondici. K tomu pomáhají speciální vozy, které udržují teplotu, jež je pro květiny ideální. Díky tomu je možné doručit například dokonale čerstvou růžičku i do té nejmenší vesničky v Česku. Takto opečovávaná růže pak vydrží ve váze nádherná klidně 3 týdny.

Florea.cz je zaručeně jediné online květinářství, které má pod kontrolou cestu květiny ze záhonu až do náruče obdarovaných. Je ve spojení s pěstiteli, do Česka si květiny vozí sami, jejich zručné floristky kytice na vaše přání uvážou a sympatičtí kurýři s úsměvem předají. O kvalitní službě značí i zlatý "odznak" Ověřeno od Heureka.cz a druhé místo v žebříčku E-shop roku 2020.

Vždy si tak můžete být jisti, že dostanete, případně darujete zdravou a nádhernou kytici ve fantastické formě a potěšit svého partnera či partnerku můžete ještě dnes! Například svazek 100 růží můžete koupit už za 1 573 Kč. A doprava? S tou si v tomto případě nemusíte lámat hlavu, protože je po celé ČR zdarma.

Zdroj: Jan Witek, Florea.cz