Užijte si romantiku u ohně i na balkoně či terase. S designovými stoly s ohništěm vytvoříte skvělou atmosféru bez dřeva i kouře
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: ELEMENTI

Užijte si romantiku u ohně i na balkoně či terase. S designovými stoly s ohništěm vytvoříte skvělou atmosféru bez dřeva i kouře

Není to tak dávno, kdy krb platil za srdce domova. Časy se ale změnily – stejně jako způsoby bydlení. A v panelácích či bytových domech krby zrovna k běžným součástem výbavy nepatří. Jenže romantický oheň navzdory těmto změnám stále láká. A tak není divu, že své invence využili zdatní řemeslníci a nápadití umělci, pod jejichž rukama vznikl široký sortiment neobvyklých „krbů“ (solitérních kusů – převážně stolů – s otevřeným ohněm), které lze bez problémů umístit prakticky do jakéhokoliv exteriéru, na balkon, terasu či verandu.
Redakce Redakce Autor
31. 3. 2021

Rozličných typů krbů existuje samozřejmě celá řada. Ať už ale člověk zvolí uzavřený krb nebo krbová kamna, rozhodně se nevyhne pravidelné údržbě a úklidu. O tom, že základním předpokladem pro provoz krbu je samozřejmě komín, ani nemluvě. Totéž by ale bylo možné říci také o ohni otevřeném – přeci jen klasický „ohníček“, u nějž mnozí zejména v letních měsících tak rádi tráví čas s přáteli, si člověk na sídlišti dopřeje jen stěží. Žádná tato omezení ale pro designové kousky z produkce společnosti ELEMENTI neplatí. Specializuje se totiž na výrobu stolů s otevřeným ohněm i dalších obdobných prvků určených do exteriéru. A jejich základní charakteristikou (a výhodou) je, že zdrojem jejich „energie“ je plyn. Lze je tedy umístit prakticky kamkoliv bez omezení.

<Path> Podívejte se na 28 CRAZY fotek, které plně vystihují atmosféru legendárního klubu Studio 54!Zdroj:

Ovšem užitím prakticky bez limitů výhody kousků z produkce ELEMENTI zdaleka nekončí. V podstatě bezproblémová je i obsluha, která při „zakládání ohně“ po člověku rozhodně nevyžaduje řadu skautských dovedností stavbou vatry počínaje a rozfoukáváním ohně konče. Je libo pohodovou atmosféru, intimní přítmí a nějaké to teplo k tomu? V případě plynových ohnišť stačí jediný pohyb ruky. Stejně snadná je i první instalace, která vyžaduje pouze připojení plynového regulátoru k plynové lahvi. Navíc plynová ohniště příjemné teplo poskytují bez problematického kouře (který může být na obtíž zejména na balkonech a terasách sdílených domů). Pokud se tedy člověk dokáže vzdát klasického praskání dřeva (ale také jeho štípání…), jsou exteriérové prvky s otevřeným ohněm ideální variantou.

V sortimentu ELEMENTI si navíc vybere rozhodně každý, v nabídce jsou totiž designové kusy jak pro moderní terasy, tak i klasická zahradní posezení. Konkrétně stoly s ohništěm – které ovšem nutně nemusí být jen klasicky hranaté, ELEMENTI totiž vyrábí i stoly kulaté, resp. ve tvaru velké „mísy“ – jsou ručně vyráběny z lehkého betonu vystuženého skelnými vlákny, což zajišťuje také jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům. Na své si ale přijdou i milovníci stolů barových, přičemž v tomto případě je k dispozici dokonce i stůl ve tvaru klasického sudu. Zároveň je třeba říci, že když zrovna není krb „v akci“, díky ocelovému krytu lze celou plochu užít jako plnohodnotný stůl. K dispozici jsou navíc kromě stolových krbů také různé krbové nádoby.

<Path> Automatizované bydlení frčí! Zkontrolujte na dálku sporák, zamkněte dveře nebo si na uvítanou naklikejte romantickou atmosféruZdroj: HDL Automation

Pokud jste tedy doposud po příjemných večerech u plápolajícího ohně jen toužili, díky produktům ELEMENTI můžete přejít od přání k činům. A již pozvolna přicházející jarní dny i večery si tak vychutnáte o mnoho více, jelikož na čerstvém vzduchu díky hřejícím plamenům budete chtít se sklenkou v ruce trávit každou volnou chvíli.

Populární
články

Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Život je krátký a je třeba si ho naplno užít. To dle některých s dětmi není možné
TĚLO & MYSL

„Podstoupit vasektomii bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Přátelé mi závidí tu odvahu,“ tvrdí Jiří. Co ho k jeho rozhodnutí vedlo?

Autor: Mirka Dobešová
Ondřej Brzobohatý musí čelit útokům od bývalé ženy.
OČIMA HETERÁKA

Očima heteráka: Kauza Brzobohatý. Tiffany Ritchbitch je na scéně, vítejte

Autor: Ctibor Jarkuliš
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Auto už nám dokáže připravit i oběd
CESTOVÁNÍ

Budoucnost, o které nesnil ani Jules Verne: Z elektromobilu se stala pojízdná powerbanka

Autor: Michal Černý
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková

E-Shop