Vyhýbáte se receptům se složitější přípravou? S ergonomicky tvarovanými noži Kineo zvládnete každou kuchařskou finesu

Velikonoce klepou na dveře a s nimi teplé jarní dny. Sice je letos nebudeme moci oslavit s širší rodinou a přáteli, ale i tak jsou velikonoční dny spojeny se spoustou dobrého jídla. Na přípravu vaječných lahůdek, nádivek s čerstvými kopřivami nebo tradičního pečiva budete potřebovat nejen spoustu kvalitních surovin, ale i pořádně ostré pomocníky. Ulehčete si práci s novou řadou prémiových nožů Kineo značky WMF.

Připravujte suroviny zručně jako šéfkuchař

Německé nože řady WMF Kineo jsou ztělesněním přesnosti a síly. Od klasických nožů se liší svým kinetickým ergonomickým designem, proto padnou do ruky opravdu každému. Navíc jsou dokonale vyvážené, takže se hodí nejen pro kuchařské profesionály, ale i úplné začátečníky. Bojíte se pustit do filetování ryby nebo čištění velké bulvy celeru? S noži Kineo to zvládnete, i když budete mít po technické stránce určité mezery. Celá prémiová řada zahrnuje celkem devět různých nožů, které vám usnadní porcování veškerých surovin.

Nože, které vám vydrží opravdu ostré

Vysokou kvalitu nožů řady WMF Kineo poznáte na první pohled. Jsou sestaveny z rukojeti, která je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, a z čepele ze speciálně kalené nerezové oceli. Její prémiová kvalita zajistí nožům opravdu dlouholetou životnost. Příprava jídla se s nimi nezpozdí proto, že je nejdřív budete muset nabrousit.

Čepel díky technologii Performance Cut vydrží ostrá extrémně dlouho. Jednotlivé tvary čepelí jsou velmi odlišné – v řadě Kineo si můžete vybrat od běžných všestranných nožů až po nože šéfkuchaře nebo čínské sekáčky. Každý je specialistou na konkrétní použití, takže s nimi snadno a pohodlně připravíte jakékoli slavnostní nebo všednodenní jídlo.

Tato sada vypadá dobře v každé kuchyni

Další silnou stránkou těchto nožů je jejich elegantní a minimalistický vzhled, se kterým zapadnou do každého typu kuchyně. Kvalita se v řadě nožů Kineo potkává s designem. Její designéři se nechali inspirovat moderní architekturou a hrou s kontrasty, proto Kineo kombinuje vizuální sofistikovanost s nadčasovou krásou. Je to zkrátka sada nožů, v níž se snoubí estetika, funkčnost a nejvyšší standardy kvality. Už víte, na jaký recept se s nimi vrhnete?

Zdroj: Redakce