Přitahuje váš rozkrok tázavé pohledy? Packery jako sofistikovanou výplň kalhot využívají nejen trans muži

Muž má mít bouli v kalhotách. To je jeden ze stereotypů určujících, jak má vypadat muž a jak žena. Pokud tato pravidla dodržujeme, daří se nám dobře zapadnout a nepřitahovat na sebe nežádoucí pozornost. Pokud někdo v kalhotách nic nemá a cítí se kvůli tomu špatně, moderní svět mu nabízí řešení. Takzvané packery různých tvarů, barev a míry podobnosti s reálným penisem se dají pohodlně koupit na e-shopu.

Ponožkou ve slipech to začíná

Packer je podle webu Transguysupply.com jakákoli výplň kalhot v oblasti klína. A přestože radí nejdřív si to prostě vyzkoušet se srolovanou ponožkou, k serióznímu pravidelnému nošení jsou určeny protetické packery, které se vzhledem věrně blíží penisu. V nabídce jsou různé tvary, barvy, obřezané i bez obřízky, s různou mírou detailů až po propracovanou kresbu žil či dokonce ochlupení. Nejde o žádné výrobky z laciné gumy. Materiálem je silikon nebo moderní pružné elastomery – výsledek je tedy měkký, na omak má připomínat pokožku a při nahmatání přes kalhoty působí jako reálný penis. Základní verze se používá prostě k výplni kalhot, ale existuje i varianta, s níž lze v klidu čůrat ve stoje na veřejných toaletách, nebo varianta pro sexuální zážitky. 

Z popisu je zřejmé, že protetické packery něco stojí. Ti, kdo mají omezený rozpočet nebo si ještě nejsou jisti, že něco takového skutečně potřebují, mohou sáhnout po DIY náhražkách. Tou může být již zmíněná ponožka, háčkovaný nebo doma šitý packer, nebo taky kondom naplněný gelem na vlasy – ten projde i testem „chytnutí za koule“.

Packery nenosí jen trans muži

Packery využívají především trans muži a maskulinní genderově nekonformní lidé. Ale mohou po nich sáhnout i cis muži, kteří toho chtějí mít v kalhotách víc. Například když vyrážejí tančit do klubu tělo na tělo nebo když jim nízké sebevědomí kvůli malé velikosti penisu znemožňuje normálně fungovat v každodenním životě.

Neznamená to ale, že packer používají všichni trans muži. Některým pomáhá zmírnit pocity tělesné dysforie (pociťovaný nesoulad těla se svým genderem), když jejich tělo navenek působí co nejvíc jako typicky mužské. Boule v kalhotách může zvednout sebevědomí nebo i zajistit bezpečí v prostředí, kde by neplánovaný coming out trans člověka mohl skončit špatně. Jiní se packeru vzdávají, protože vkládání imitace do spodního prádla jim jen bolestně připomíná, že penis nemají a vždycky budou odkázáni jenom na náhražku. Některé lidi od používání odrazuje spíš děs z toho, že by jim packer mohl na veřejnosti vypadnout nohavicí ven. No a je i nemálo těch, kdo to tam dole vůbec neřeší a bez packeru žijí spokojeně dál.

Dokonalá káva na cesty aneb Vychutnejte si kávu jako z kavárny i na odlehlých místech6. 8. 2021

Možnost volby, kterou cis muži nemají

Volba správné velikosti není tak snadná, jak by se mohlo zdát. Rozhodně neplatí jednoduché pravidlo, že čím větší, tím lepší. Navíc penisy většiny cis mužů jsou v ochablém stavu menší než i ten nejmenší packer na trhu. A pokud člověk packer nosí proto, aby splynul s davem, tak přehnaně napakované kalhoty mu zapadnout rozhodně nepomůžou.

Připomeňme známý fakt, že většina cis mužů je s velikostí svého penisu nespokojená. Trans muži proto v tomto ohledu mají výhodu – mohou si vyzkoušet víc velikostí a sami si vybrat tu, která jim bude dělat radost.

Volbou packeru to teprve začíná

Svět by byl moc jednoduchý, kdyby k nějakému zboží neexistovala spousta dalšího příslušenství. Nejinak je tomu v případě packerů. Na místě může packer držet harness, na výběr je i speciální spodní prádlo nebo sáčky s magnetickým páskem, které zamezí dotyku materiálu packeru s pokožkou. Přeci jen se v rozkroku tvoří vlhko a při dlouhém nošení se může v místech dotyku objevit podráždění kůže. Dalším doplňkem pro správnou hygienu je kukuřičný škrob nebo dětský pudr, který packer po omytí osvěží.

Pirát Ondřej Profant: Stát má o občanovi shromažďovat co nejméně dat a sbírat je digitální cestou, která šetří čas. Obliba e-shopů ukazuje, že lidé mají o digitalizaci zájem9. 9. 2021

Ovšem jsou tu i lidé, kteří sice ocení bouli v kalhotách, ale věrná anatomická podobnost packeru s penisem je spíš odrazuje. Pro ty je v nabídce pěnová výplň, která svým vzhledem připomíná vycpávky z maminčiny halenky z roku 1980.

Dosud jsme hovořili o měkkých packerech pro běžné nošení. Samozřejmě existují i tvrdé packery určené pro sex. Ty vyžadují pevné uchycení pomocí harness. Ale to už je trochu jiné téma.

Zdroj: Bohdana Rambousková