Obdivujete barokní stropy, ale chcete bydlet moderně a dle vlastního vkusu? Šárecký dvůr vám splní i nejnáročnější představy

Jedinečný obytný komplex nazvaný Šárecký dvůr v sobě spojuje moderní styl bydlení s historickým zázemím staleté usedlosti. Leží na dosah klidného prostředí pražské Šárky a zároveň v blízkosti dopravních uzlů. Neopakovatelná příležitost k vybudování vlastního domova se v Šáreckém dvoře nyní naskýtá především v tzv. townhousech.

Bydlení s historickou atmosférou

Historie panského dvora, který developerská a investorská skupina CRESTYL proměnila v moderní obytný komplex, sahá až do první poloviny 15. století. Tehdy venkovská usedlost ležela daleko za Prahou. Dnes se nachází nedaleko přírodní rezervace, a přitom za pouhé tři minuty dojdete ke stanici metra Nádraží Veleslavín a po blízké Evropské třídě se pohodlně dostanete na letiště a ven z velkoměsta.

I když při pohledu z dálky Šárecký dvůr upoutá především novými vila domy, vedle nich najdete v komplexu propojeném nádvořím s barokní bránou i citlivě zrekonstruované původní stavby zdejšího panského dvora. V těchto domech s působivými barokními stropy, označovaných jako townhousy, se nyní nacházejí unikátní víceúrovňové byty.

Domov podle vašich představ

Spolešnost Crestyl respektuje, že si dnes každý přeje vybudovat domov podle svých vlastních představ. Proto zrekonstruované historické prostory nabízí v provedení Shell & Core připraveném pro další interiérové úpravy podle přání zákazníka.

Díky spolupráci s exkluzivními partnery může Crestyl svým klientům doporučit k dokončení podoby interiérů ta nejprestižnější interiérová studia. Představám budoucích majitelů bytů se dopodrobna věnují a dokážou zrealizovat i ty nejnáročnější požadavky. Každé ze studií patří ve svém oboru mezi absolutní špičku.

Elite Bath+Kitchen a bulthaup

Koupelnové a kuchyňské studio ELITE BATH+KITCHEN okouzluje pojetím „čisté krásy“, která je výsledkem spolupráce napříč obory v mnoha dosud realizovaných náročných projektech. Nespokojí se s běžným standardem a vždy klade vysoké nároky na estetiku, design a funkčnost. Výslednou dokonalost tvarů a funkčního řešení prostoru doplňují mimořádně kvalitní produkty, které studio do svých návrhů zapracovává.

I světově proslulá značka interiérového nábytku bulthaup má za sebou bohaté zkušenosti v oblasti navrhování kuchyní a kompletních interiérů. Zásadním prvkem atraktivnosti kuchyně bulthaup je široká škála designových možností pro jakákoli řešení a životní styl. Kuchyně, ale i jiné zařízení interiérů vyniká ergonomií a funkčností. Bulthaup navíc disponuje vlastním profesionálním montážním týmem, který zajistí dokonalé provedení práce na místě.

de.fakto

Architektonické studio de.fakto má za sebou bezmála dvacet let úspěšné činnosti. Nejenže se zabývá návrhy, ale velkou péči věnuje rovněž následné komplexní realizaci staveb a interiérů pod svým autorským dohledem. Zaručena je tak maximální funkční a estetická kvalita provedení s důrazem na detail. Součástí know-how je i vlastní moderní truhlářská dílna a dlouholetá úspěšná spolupráce s několika osvědčenými řemeslnými výrobami a profesionály. 

Zdroj: Redakce