Herisson Watches představují luxusní pánské hodinky od rodinných hodinářských firem ze Švýcarska

Hodinky mnohdy bývají jediným výrazným doplňkem muže. Svého nositele reprezentují a leccos o něm i vypovídají. Za symbol kvality, luxusu a elegance jsou považovány švýcarské hodinky. Vysoce kvalitní modely od šesti rodinných hodinářských firem ze Švýcarska na český trh přiváží společnost Herisson Watches. Projděte si její nabídku klasických, sportovních, potápěčských i leteckých hodinek.

Kvalitní hodinky od švýcarských rodinných firem

Muži si hodinky vybírají nejen podle svého stylu, ale i podle funkcí – mezi těmi nejoblíbenějšími je rezerva nátahu, ukazatel měsíční fáze, velké datum či retrograde. Švýcarské hodinové strojky patří k těm nejpropracovanějším na světě, ať už si vyberete hodinky mechanické, nebo quartzové (elektronické). Společnost Herisson Watches jako výhradní distributor nabízí hodinky značek Epos, Davosa, Delbana, Delma, Jowissa a Century pro český a slovenský trh. V jejím portfoliu jsou produkty v hodnotě od pěti tisíc až do čtvrt miliónu korun.

Epos – ručně vyráběné mechanické hodinky

První švýcarskou značkou, kterou společnost Herisson Watches začala zastupovat, byl Epos. Jeho historie sahá do roku 1925, kdy ji ve městě Vallée de Joux založil hodinářský nadšenec James Aubert. Hodinky Epos jsou vyráběny především ručně. Značka se specializuje na výrobu modelů s automatickým nebo ručním nátahem převážně v klasickém stylu.

Davosa – klasické i sportovní modely s impozantní historií

Druhou značkou, již si Herisson Watches přibraly do svého portfolia, byla Davosa. Její počátky sahají až do roku 1881, kdy Abel Frederic Hasler začal s výrobou maloseriových stříbrných pouzder na hodinky. Davosa nabízí nejen kvalitní švýcarské strojky a perfektní zpracování, ale především prvotřídní materiály, které často inovuje. Její kolekce obsahuje jak klasické, tak i sportovní modely včetně několika limitovaných sérií vyrobených ve spolupráci se sportovními ambasadory značky.

Delma – kvalita pro sportovce a potápěče

Mezi značky zastupované v Česku společností Herisson Watches následně přibyla Delma specializující se na potápěčské a sportovní hodinky. Hodinářská firma byla založena v roce 1924 bratry Gilomenovými a je jednou z posledních nezávislých švýcarských hodinářských manufaktur. Pánská kolekce Delma zahrnuje jak sportovní řadu, která je pro značku typická, tak kolekci klasických hodinek, která zaujme čistým designem.

Později si Herrisson Watches přibraly také značky Delbana, fashion značku Jowissa a luxusní Century vyrábějící hodinky se safírovým pouzdrem a facetovaným sklem.

Leanschi – natahovače a cestovní pouzdra pro fajnšmekry

V roce 2020 rozšířily Herisson Watches svoji nabídku o natahovače a cestovní pouzdra rakouské firmy Leanschi. Natahovače ocení majitelé hodinek s automatickým natahováním. Přístroj napodobuje pohyb ruky při natahování, takže hodinky se nikdy nezastaví a budou vždy připravené k okamžitému nošení.

Cestovní pouzdro je nutností pro každého hrdého majitele hodinek. Luxusní hodinky si vždy zaslouží být bezpečně uloženy, aby nedošlo k jejich poškození.  

Zdroj: Redakce