V této kuchyni vás vaření nikdy nepřestane bavit. Na své si přijdou i nejnáročnější klienti

Nadčasová kuchyň, která s vámi vydrží po mnoho let a nikdy se z ní nestane zastaralá součást vašeho bydlení. Kuchyň, ve které vaření bude radost a ne utrpení. Přesně tak můžeme nazvat každou kuchyň bulthaup se spotřebiči Gaggenau. Dvě ikonické značky jsou nyní na jednom místě. V Čechách a na Slovensku tyto kuchyně a spotřebiče najdete v unikátním konceptu ELITE BATH+KITCHEN.

Jakou funkci v současnosti kuchyň plní, krásně ilustrují showroomy ELITE BATH+KITCHEN v Praze a Bratislavě, do jejichž portfolia legendární značky bulthaup a Gaggenau patří. V případě bulthaup se jedná o značku, která přišla s nápadem vytvořit velkorysý kuchyňský ostrůvek. Tím redefinovala vaření jako takové. Obrátila totiž hostitele tak, aby při přípravě pokrmů stál k hostům čelem a tím se z vaření stala společenská záležitost. Nejen v této době, kdy je většina našich oblíbených restaurací zavřena, oceníme kvalitní kuchyň dvojnásob.

Synonymum prvotřídnosti

Není divu, že je dnes bulthaup synonymem prvotřídnosti. Díky nejkvalitnějším materiálům, dokonale zvládnutému řemeslu a minimalistickému a důmyslnému designu je bulthaup studnicí nečekaných možností, kterým se nic nevyrovná. Německé kuchyně bulthaup svým klientům nabízí možnosti, které se jim dříve ani nezdály.

Showroom bulthaup v pražském Karlíně čítá nejvíce spotřebičů Gaggenau na jednom místě v celé zemi. Nutno dodat, že tyto dvě značky spolu velmi krásně fungují. Obě pojí různá prvenství. bulthaup je rodinnou firmou založenou roku 1949, která navrhuje a vyrábí jedničkové kuchyně pro rodinné domy, apartmány a komerční projekty na světové úrovni. Gaggenau existuje neuvěřitelných 336 let a jako jedna z prvních značek začala vyrábět integrované spotřebiče. Jako první uvedla na trh například vestavnou pečicí troubu, sklokeramickou varnou desku nebo kombinovanou parní troubu pro domácí použití.

Nejen dokonalý design, ale i funkčnost

Pokud rádi vaříte a hraje pro vás významnou roli nejen design, ale i funkčnost, spotřebiče Gaggenau jsou tou nejlepší volbou. Příkladem funkčnosti těchto spotřebičů je například jejich trouba, která umí zvýšit nebo snížit teplotu o pouhý jeden stupeň.

Pomluvy lámou vaz televizní legendě. Ellen DeGeneres přišla kvůli „toxickému prostředí“ ve štábu téměř o polovinu diváků24. 3. 2021

Za návštěvu stojí oba showroomy ELITE BATH+KITCHEN. Ten pražský se nachází v karlínském Rohan Business Centru a letos v červnu se dočkal povedené rekonstrukce. Ten bratislavský, ležící v budově Zuckermandel na Dvořákově nábřeží, získal loni (tedy pouhý rok po otevření) prestižní mezinárodní ocenění International Property Award za nejlepší interiér retailu v Evropě. V obou showroomech na vás čeká tým profesionálů z oblasti projektování a zbožíznalství, který značně usnadňuje tvorbu krásné kuchyně pro ty nejnáročnější klienty.

Více informací na: www.elitebathkitchen.cz

Zdroj: ELITE BATH+KITCHEN Advertorial