Od nákupu sedačky až k návrhu interiéru celého domu na klíč – to vše zvládnou v CASA MODERNA

Každý, kdo si někdy zařizoval nové bydlení a toužil po originalitě a nikoliv unifikovaném vybavení z klasických domů nábytku, jistě narazil na základní problém – kam se obrátit s žádostí o radu? Určitou variantou je samozřejmě architekt, ovšem skvělá komplexní řešení – od návrhu až po samotnou realizaci – nabízí také interiérové studio CASA MODERNA.

Jen málokde lze na jednom místě naleznout vzory dveří, podlah, osvětlení, pohledových stěrek, ale také návrhy kuchyní a nespočet interiérového nábytku, bytových doplňků a textilních dekorací. Přesně takto bohatý sortiment přitom nabízí interiérový showroom CASA MODERNA, který se nachází na náměstí v Dolních Břežanech v prostoru o 450 m2. Samozřejmostí je vedle zpracování návrhu interiéru také jeho 3D vizualizace, kromě toho lze využít i zakázkovou výrobu nábytku Dílny Šesták. Díky všestrannému servisu se tak každý klient může těšit na řešení interiéru na míru a přesně dle svých představ.

Humor je útěchou v době krize. Memy roku 2020 nabízí zábavný úhel podhledu na dění v těžkých časech11. 12. 2020

Jak na kuchyni?

Důkazem profesionálního (ale vždy individuálního) přístupu k zákazníkům je pak např. řešení návrhů kuchyní tak, aby přirozeně fungovaly v rámci celého interiéru.

Prvním krokem je tedy osobní konzultace s klientem a vyslechnutí jeho přání a představ. Na základě toho následně vzniká 3D vizualizace (ta je nově uzpůsobena i prezentaci v aplikaci v mobilním telefonu). Vizuální návrh odborníci z CASA MODERNA vytvoří buď na základě dodaného půdorysu, nebo si prostor sami přijedou zaměřit tak, aby vše zapadlo přesně tam, kam má.

Osobních služeb je ale možné využít i tehdy, pokud si člověk není jist např. výběrem dekoru – s nabídkou vzorků odborníci z CASA MODERNA totiž rádi dorazí i tam, kde by měla být zamýšlená kuchyně umístěna. Samozřejmě je ale využití těchto služeb ryze fakultativní, pracovat lze totiž i s již hotovými návrhy. Kuchyně tak vznikají doslova „na klíč“ a zcela v souladu tím, jaká očekávání zákazníci mají.

Jakmile je vizualizace zpracována a odsouhlasena, nezbývá, než se od návrhů přesunout k reálnému zhotovení. Kuchyně nabízí CASA MODERNA v německé kvalitě (Schüller a CM kuchyně) nejen s důrazem na funkčnost, ale také design. Dílna Šesták navíc dokáže zakázky zpracovat tak, že v podstatě žádný (ani zcela atypický) prostor není problémem.

K ruce je vždy v průběhu celé zakázky i tým designérů a specialistka přímo na kuchyně, což je zárukou, že každý jednotlivý detail bude dávat smysl. Stejně tak CASA MODERNA zajistí i montáž, v podstatě lze tedy říci, že se postará o hladký průběh celého procesu od A do Z, tedy od návrhu až k samotnému zpracování.

Afrika na Kanárech? Na Gran Canarii najdete ryzí subtropy a životadárný b/Baobab k tomu15. 12. 2020

CASA MODERNA – řešení pro každý prostor

V podstatě totéž, co platí pro kuchyně, se samozřejmě vztahuje i na jakékoliv další prostory. V CASA MODERNA si poradí jak s kompletními rekonstrukcemi celého interiéru, tak i „jen“ s jeho zařízením či nákupem solitérních kusů, jako jsou např. sedačky či doplňky do již zařízených prostor.

Architekti z CASA MODERNA se však nezaleknou ani ryze komerčních zakázek a práce na větších nebo i atypických projektech. Jednoduše vše, co by si kdokoliv mohl z hlediska návrhů a zařízení interiérů přát, nalezne právě zde.