Buď cool jako Ben Cristovao a inspiruj se jeho módním stylem

Ben Cristovao je jednou z nejvýraznějších postav české hudební scény a taktéž díky tomu se stal idolem mnoha žen i mužů. Před pár dny zahájil spolupráci se značkou ABOUT YOU, díky které se můžete inspirovat Benovým módním stylem a být stejně cool jako on.

První mužský idol v České republice

Společnost ABOUT YOU rozšiřuje úspěšný koncept spolupráce s idoly v Česku a vůbec prvním českým mužským idolem značky se stal zpěvák a sportovec Ben Cristovao. Jeho styl je městský, autentický a bezpochyby cool.

Benovým stylem se nyní můžete inspirovat i vy, již nyní na webových stránkách značky ABOUT YOU naleznete speciální kolekce. „S našimi idoly nám jde vždy především o to, abychom zdůraznili jejich vlastní styl. Česká republika je jedním z našich prioritních trhů, proto spoléháme na Bena jako na náš první mužský idol a brzo s ním představíme také capsule kolekci,“ vysvětluje Elena Reudenbach, Team Lead Relationship Marketing manažerka společnosti ABOUT YOU.

Spolupráce s idoly ABOUT YOU je založena na principu, díky kterému se mohou zákazníci nejen inspirovat svými oblíbenými hvězdami, ale dokonce jejich looky nakupovat. Módní internetový obchod tímto následuje jeden ze svých základních principů, a to vytvořit inspirativní a osobní nákupní zážitek.

Jak se na spolupráci se značkou ABOUT YOU těší Ben Cristovao?

„Focení s ABOUT YOU byla velká zábava a jsem opravdu šťastný, že mohu být prvním mužským idolem ABOUT YOU v České republice. Jsem rád, že mám příležitost lidi inspirovat nejen svou hudbou, ale také svým stylem. Těším se na další spolupráci. Společně si užijeme ještě spoustu zábavy, slibuji!“ říká zpěvák, který bude Českou republiku reprezentovat v soutěži Eurovision Song Contest 2021, a zároveň profesionální zápasník v brazilském jiu jitsu.

Již nyní jsou některé looky Bena Cristovaa k dispozici. Budete se některým z nich inspirovat i vy? Více ZDE.

Zdroj: About You Advertorial