Letošní Vánoce ve znamení #StayAtHome? S těmito vánočními trenkami to zvládnete

Letošní advent a vánoční svátky budou mít trochu jiný průběh. Oblíbené vánoční trhy jsou pro tento rok pravděpodobně pasé, proto je potřeba vytvořit si pořádnou parádu přímo u vás doma. Kromě zdobivých dekorací vám k tomu může pomoct i cool spodní prádlo a loungewear značky ELKA.

Z rodinné firmy s hravými trenýrkami se během několika málo let stala mezinárodní značka se spodním prádlem a loungewear pro celou rodinu, která se zaměřuje na lokální výrobu a udržitelnost. I v tomto roce značka přichází s několika novinkami. Jednou z nich je například nový přehledný a minimalistický e-shop, který konkuruje světovým brandům.

Udržitelná značka, která jde s dobou

Že jste o značce ELKA ještě neslyšeli? Jedná se o českou udržitelnou módu – značku spodního prádla, loungewear a dalších produktů, která vznikla v roce 2008. Každý z produktů je šitý s láskou a smyslem pro detail. 80 % dodavatelů tvoří lokální firmy, které splňují přísné etické parametry. Všechny produkty jsou navíc držitelem certifikátu OEKO-TEX®, což znamená, že byly vyrobeny z textilií splňujících vysoké humánní a ekologické standardy, neobsahují žádné chemické látky a pro jejich výrobu byly použity pouze bezpečné materiály. Nemusíte tak mít radost pouze z příjemného materiálu a krásného designu, ale také z toho, že jste udělali něco pro naši planetu.

S námi to zvládnete!

Téměř všichni budou souhlasit, že se letošní rok zkrátka moc nepovedl. Každý z nás netrpělivě čeká jeho konec a nemůže se dočkat roku 2021, který bude určitě mnohem lepší. Jedny z posledních svátků, které letos budeme slavit, jsou právě svátky vánoční a vzhledem k tomu, co se ve světě aktuálně děje, si značka ELKA přichystala doslova příhodnou vánoční kolekci pod heslem “S námi to zvládnete”.

Nejistota, spálené cukroví, nenakoupené a nezabalené dárky. „Reagujeme na letošní situaci a na mnohdy únavnou a nejistou dobu. Nechceme nabízet zákazníkům vidinu dokonalého světa, poukazujeme na opravdové hodnoty vánočních svátků – blízkost těch, které máme rádi, klid a duševní pohodu” říká majitel značky Jakub Kofroň. A právě k tomu neodmyslitelně patří jejich trenýrky a další produkty pro celou rodinu. ELKA totiž ví, že tím správným měkoušem letos pod stromečkem rozdáte nejeden úsměv.

Rolničkyyy, rolničkyyy…

Trenýrky a škrabošky s motivem vánočních sobů, jelenů či stromečků nejsou jen dokonalým outfitem pro chladné podzimní a zimní večery, ale taktéž ideálním a originálním dárkem pro vaše blízké. Pokud máte pravidelně problém s nedostatkem balícího papíru a často se vám nepodaří zabalit ukázkový dárek, značka nabízí taktéž originální vánoční boxy, do kterých vámi zvolený dárek vložíte a máte zabaleno!

Nevíte-li si rady, jaký dárek svým blízkým zabalit, případně se na letošní zimu chcete vybavit opravdu stylově, stačí kouknout na e-shop značky ZDE. Ale upozorňujeme, že je to návykové!

Zdroj: ELKA Advertorial