Styl, kvalita a udržitelnost aneb Hlavní znaky úspěšných módních značek současnosti

Stejně jako mnohá další odvětví, také módní průmysl zažívá v posledních letech velkou proměnu. Lidé totiž už nedbají pouze na styl a design oblečení, ale i na mnoho dalších aspektů. Tím se řídí také lifestylová značka Camel Active, která je ideální pro všechny lidi, kteří mají rádi dobrodružství a cesty za poznáním. Skvěle se však hodí i na každodenní cesty po městě. Jaké kousky si pro nás značka Camel Active připravila v rámci podzimní a zimní kolekce a jak moc jde kolekce ruku v ruce s aktuálními trendy?

Vysoce kvalitní materiály s funkčními prvky a látkami. Móda, která splňuje nároky i těch nejnáročnějších jedinců, kteří chtějí být jedním slovem styloví. Přesně taková je značka Camel Active, která v rámci podzimní a zimní kolekce Duality of Life nabízí nádherné, ale především kvalitní a funkční módní kousky. Obléct se můžete doslova od hlavy až k patě, jelikož nově značka představila také kolekci obuvi.

Letošní Vánoce ve znamení #StayAtHome? S těmito vánočními trenkami to zvládnete29. 10. 2020

Kolekce Duality of Life a styl 24/7

Novou kolekci Camel Active inspirovaly například události, které nyní ovlivňují celý svět. Móda dnes není jen o barvách, kvalitních materiálech, střihu a designu. Značka Camel Active se zaměřuje třeba také na změnu klimatu, jelikož spotřebitelé hledají víceúčelové módní kousky pro všechna roční období jako odpověď na neustále se měnící klima a nestálé povětrnostní podmínky. Přesně v takovém duchu byla vytvořena i aktuální podzimní a zimní kolekce.

Životní prostředí na prvním místě

Jako globální hráč na poli módního průmyslu si značka Camel Active uvědomuje svou odpovědnost. Aktuální kolekce byla vyvinuta tak, aby byla co nejšetrnější k životnímu prostředí. Kvůli tomu značka přistoupila například k používání udržitelné membrány Sympatex, což je membrána, která se používá především k výrobě nepromokavých oděvů a svršků bot.

Společnost Sympatex sbírá a recykluje použité funkční oblečení. Recyklovaný materiál je následně použit v pánských i dámských oděvech Camel Active, ale také v obuvi. Na rozdíl od jiných dodavatelů je Sympatex zaměřen na ekologii a udržitelnost. Všechny membrány Sympatex jsou tak stoprocentně recyklovatelné.

Kromě sebevědomí prý mužská plešatost ovlivňuje riziko nákazy koronavirem a také samotný průběh nemoci24. 11. 2020

Camel Active poprvé přichází se stylovou obuví

Letošní podzimní a zimní kolekce je vůbec první, která zahrnuje také obuv značky Camel Active. V nabídce jsou klasické, ale i sportovně laděné boty a neformální tenisky. Značka tak konečně docílila touhy přijít na trh s kompletními neformálními outfity, které doplňují stávající nabídku. Více stylových kousků najdete na e-shopu značky ZDE.

Zdroj: Camel Active, Vermont