Chybí vám ovocné a mentolové příchutě cigaret? Díky moderním nikotinovým alternativám si můžete užít chuť vanilky i exotického ovoce

Doby ovocných a mentolových cigaret už jsou dávno pryč a v rámci honby za lepším zdravím kuřáků tyto produkty doslova zmizely z obchodních pultů. Na trhu však existují nové moderní a potencionálně méně škodlivé alternativy nikotinu s příchutí. Mezi ně patří například zařízení Vype ePod či nikotinové sáčky VELO.

Jděte s dobou

Nikotin s příchutí svěžího mentolu, sladké vanilky či šťavnatého lesního ovoce. Tohle není žádné sci-fi, ale nabídka reálných produktů na našem trhu. Produktů, od kterých nebudete smrdět po cigaretovém kouři a které vám zpříjemní jakýkoliv denní okamžik. Navíc ušetříte také své zdraví, jelikož se jedná o potenciálně méně škodlivé produkty.

Cesta do práce, jízda v autě či posezení s přáteli u dobré kávy nebo oroseného piva. Ať už jsou to nikotinové sáčky VELO nebo zařízení Vype ePod, tyto produkty vás mohou doprovodit při jakékoliv situaci. Ne nadarmo je o ně po nedávném “mentolovém a příchuťovém zákazu” stále větší zájem.

Pleš, nebo vlasy? I muži chtějí být krásní!27. 10. 2020

Vychutnejte si oblíbené příchutě 

Mentol, šťavnaté třešně, maliny a ostružiny, svěží příchutě červených plodů a brusinek, exotické chutě na bázi mandarinky, marakuji a manga, lahodná vanilka či lehká tabáková příchuť s karamelovým nádechem. Také se vám začínají sbíhat sliny? Díky nikotinovým alternativám si všechny tyto chutě můžete užít na plno a bez omezení.

Vype ePod: Jednoduchost ovládání a stylový design

Na první pohled vás zaujme luxusní kovový obal a menší velikost. Vype ePod je zkrátka stylové zařízení, které skvěle padne do ruky a aby se vám přesně trefilo do vašeho gusta, nabízí hned tři varianty barevných provedení – elegantní černé, metalické zlaté či růžově zlaté. Jedná se o e-cigaretu s uzavřeným systémem, do které se tekutina (e-liquid) nedolévá, ale uzavřená náplň se zasune a po využití (nebo při výměně) se jednoduše vytáhne. Díky aktivaci potáhnutím je zaručen tichý a diskrétní zážitek, který ještě více obohacují dostupné příchutě – crushed mint, dark cherry, blushed mango, vanilla medley a golden tobacco.

Spánek bez pyžama vám zlepší zdraví, sex i vztah k vlastnímu tělu31. 12. 2020

Nikotinové sáčky VELO

Malé nikotinové sáčky bez obsahu tabáku, které je možno diskrétně ukrýt pod horní ret, díky čemuž jsou prakticky neviditelné. Nemusíte mít strach, že by vám sáčky nějakým způsobem obarvily zuby, jako je tomu u jiných podobných výrobků, zůstávají totiž celou dobu bílé. Navíc je možné je používat úplně kdekoliv – při cestě vlakem, v letadle, v kanceláři či v divadle. V nabídce jsou sáčky s různou intenzitou a velkým množstvím příchutí v podobě šťavnatého ovoce, ale i chladivého mentolu.

Zdroj: BAT Advertorial