Soutěžte o kousky z nové Pride kolekce Levi’s

Festival Prague Pride běží na plné obrátky. Pokud ti stále chybí nějaký duhový kousek ve tvém šatníku, můžeš to napravit účastí v soutěži o jeden z balíčků Pride kolekce značky Levi’s.

Již od založení společnosti Levi Strauss & Co. v roce 1853 značka prosazuje rovnost, začleňování a pokrok. Od integrace továren během padesátých let, než federální vláda přijala zákon o desegregaci, po práci na zrušení Návrhu č. 8, který v Kalifornii zakazoval homosexuální manželství, Levi‘s vždy kladl na první místo lidi před ziskem.

Jak se tvoří hvězdy? Přečtěte si rozhovor se známým producentem Jaro Slávikem5. 11. 2020

V roce 1992 byl Levi‘s první společností z žebříčku Fortune 500, která rozšířila zdravotní benefity také na partnery stejného pohlaví. Od té doby usilovně pracovala na prosazování stejných práv a spravedlivého zacházení s lidmi z LGBT+ komunity všude na světě.

SOUTĚŽ: Jaké je motto letošní kolekce?

Letošní kolekce používá motto, které se nese ve znamení maximálního sebevyjádření. Jedná se o kolekci, která se zaměřuje na lidi, kteří otevřeně bojují za pozitivní změnu.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jaké je motto letošní Pride kolekce Levi’s?

Odpovědi můžete zasílat na mailovou adresu redakce@lui.cz až do páteční 12 hodiny. Ze správných odpovědí vybereme tři šťastlivce, kteří mohou vyhrát jeden ze tří balíčků značky Levi’s.

Co můžete vyhrát?

1. Pride tričko Levi’s

2. Stylovou pride tašku Levi’s

3. Megafon (Proč megafon? Po zjištění názvu nové Pride kolekce to ihned zjistíte.)

Tohle krásné tričko z nové Pride kolekce můžete vyhrát

Více informací o značce Levi’s, nové Pride kolekci, produktech a prodejnách najdete na levi.com. Na webu, ale třeba i na sociálních sítích najdete také odpověď na soutěžní otázku. Avšak navštívit můžete také nový vlajkový obchod Levi‘s v ulici Na Příkopě 6 v Praze.

Zdroj: Levi's