Jak si více užívat život a večírky se svou lednicí? Stačí zvolit moderní technologie

Lednice se řadí mezi nejpotřebnější spotřebiče v naší domácnosti. Bez chladniček si v dnešní době téměř nedovedeme představit život. Díky nejnovějším technologiím se však lednice stávají stále lepšími, chytřejšími a modernějšími pomocníky v kuchyni.

Časy, kdy lednice plnila pouze funkci chlazení, jsou naštěstí dávno pryč. Zdlouhavé a nepříjemné odmrazování už také patří do dob minulých, protože nejmodernější technologie nám zvládají stále více usnadňovat práci a zpříjemňovat život, navíc jsou dnešní chladničky úsporné, takže dost znatelně šetří i naši peněženku.

Uchování čerstvosti potravin je důležité nejen pro zdraví

Nechodit denně nakupovat a přitom mít po ruce stále čerstvé potraviny už není jenom snem. Je to realita, kterou umožňují chladničky Siemens díky technologii hyperFresh, která uchová potraviny déle čerstvé, plné vitamínů a prospěšných látek pro naše zdraví. Nebude vám tak hrozit, že budete muset včera zakoupený salát zítra vyhodit.

Chladničky značky Siemens nabízí přihrádku hyperFresh pro ovoce a zeleninu, která udrží jejich čerstvost a dále přihrádku  hyperFresh <> 0 °C, ve které se nachází nižší teplota oproti zbývající části lednice pro déle čerstvé ryby a maso.

Takže nejen, že vám lednice uchová jídlo krásně čerstvé a plné prospěšných látek, ale odstraníte také problém s tím, že si nebudete vědět rady, kam jednotlivé potraviny v lednici uložit, což je (troufáme si říct) častý problém každého z nás.

Nakupujete rádi hodně jídla, ale nemáte ho kam uložit?

Pokud rádi vaříte a nakupujete větší množství jídla, můžete být naprosto v klidu. Ani o velký nákup, který jste pořídili z důvodu plánování grilovačky pro vaši rodinu či přátele, tak nemusíte mít strach.

XL chladničky Siemens nabízejí dost místa pro vaše potraviny díky extra šířce 70 cm. Nebude tak problém do ní nacpat třeba i celý meloun. Zásluhou rozměrů těchto chladniček se tak vůbec nemusíte omezovat v nakupování, protože budete mít dostatek prostoru pro všechna vaše oblíbená jídla.

Ovládání chladničky odkudkoliv

Chytrá domácnost už není otázkou budoucnosti. Chytrá domácnost je s námi tady a teď. Tedy pouze v případě, že ji chcete. Propojení chladničky Siemens s aplikací Home Connect patří mezi nejpokročilejší technologie zjednodušující život. Pokud jste zrovna někde mimo domov a ozvou se vám kamarádi, že dorazí na neplánovanou návštěvu, můžete nastartovat svého founa a díky integrovaným kamerám nahlédnout do lednice, abyste zjistili, co vám chybí.

Skrze svaly si muži kompenzují nedostatky a chtějí být "macho". Jsou ale spíš k smíchu, jen fitness kultura jim na mužství nepřidá3. 11. 2020

Další vychytané funkce dnešních chladniček

Velmi příjemnou funkcí dnešních lednic je superChlazení, kterou můžete aktivovat při odchodu na nákup. Chladnička přesně ví, jak má snížit teplotu, aby ji nový nákup nezvýšil. Pozdrav nových potravin s těmi starými tak nebude tolik drastický.

Výbornou chuť osvěžujícího ovoce a dalších potravin zajistí systém multiAirflow, který se postará o rovnoměrné proudění vzduchu a minimalizuje kolísání teploty, tento systém dokáže uchovat chuť a aroma potravin po delší dobu.

A pokud stále řešíte to všemi nenáviděné a otravné odmrazování lednice, tak už se na to vykašlete. Například funkce noFrost zajistí, že už nikdy nebudete muset tuto namáhavou činnost provádět.

Subkultura mužů, kteří našli nejlepší sexuální uspokojení sami u sebe, roste. Tzv. gooning by měl prý zkusit každý1. 12. 2020

Tohle všechno, a ještě mnohem více umí dnešní moderní chladničky, které se svými ohromnými funkcemi stávají pravou rukou nejen pro milovníky kvalitních a čerstvých potravin. V případě modelu XL chladničky Siemens už si nemusíme vybírat pouze podle skvělých funkcí a nádherného designu, ale i podle nedocenitelné velikosti.

Ať už máte rádi neustále plnou lednici, nebo často pořádáte bujaré večírky plné výborného občerstvení, které v lednici zabírá spoustu místa, volba je jasná.

Zdroj: Jan Witek Advertorial