Brooks Brothers – značka amerických prezidentů, se kterou zapůsobíte v práci, na rande, ale i na ulici

Americká značka Brooks Brothers působí v módním průmyslu již více než 200 let a je tedy nedílnou součástí americké, ale i celosvětové módní historie. Mezi její věrné zákazníky patřili a patří i američtí prezidenti a světoznámí umělci.

Není mnoho oděvních značek, které se mohou pochlubit tak dlouhou a bohatou historií. Značka Brooks Brothers byla založena roku 1818 v New Yorku a byla vůbec první americkou značkou, která začala nabízet konfekční oděvy. Z její dílny však pochází i další zajímavé módní inovace jako originální knoflíkový límec nebo nemačkavá košile.

Vzhledem k tomu, že značka udává směr a je doslova inovátorem módy, našla si zalíbení i u amerických prezidentů. Mezi věrné zákazníky patřili například Abraham Lincoln, J.F. Kennedy, Bill Clinton, Barack Obama a další prezidenti Spojených států. Oblíbily si ji i takové ikony jako F. Scott Fitzgerald, Clark Gable, Andy Warhol nebo Catherine Hepburn.

Outfit pro každou příležitost

Legendární značka Brooks Brothers potěší všechny milovníky kvality, stylu, výjimečných služeb a dokonale padnoucího byznysového, smart casual, ale i volnočasového oblečení.

Ženy po pandemii odkládají podprsenky, mužům by v zájmu zdraví prospělo chodit naostro nebo nosit revoluční „podprsenku pro varlata“27. 7. 2021

Níže jsme pro vás sestavili několik zajímavých outfitů tvořených módními kousky značky Brooks Brothers. Jak zapůsobit v práci, na rande a dokonale propojit módu a volný čas?

Jak zapůsobit v práci?

Muži: SAKO BROOKS BROTHERS SPCT SSNL SRSCKR 2B SV HL RGNT BLUE/IVORY STRIPE (Cena: 11 699 Kč)

Foto: Archiv Brooks Brothers

Ženy: SAKO BROOKS BROTHERS SEP JKT LI 1B LS PEACHSTR (cena 11 199 Kč) a KALHOTY BROOKS BROTHERS SEP PNT LI PEACHSTR

Foto: Archiv Brooks Brothers

Jak zaujmout na rande?

Muži: KOŠILE BROOKS BROTHERS SPT GF PRINT ENG FF NP RGNT NAVYMULTIFLOWER (6 199 Kč)

Foto: Archiv Brooks Brothers

Ženy: ŠATY BROOKS BROTHERS DOUBLE-WEAVE SQUARE-NECK SHEATH DRESS (cena 4 849 Kč)

Foto: Archiv Brooks Brothers
„K myšlenkám diverzity se hlásíme, již při našem otevření jsme vztyčili LGBT vlajku,“ popisuje Tamara Hušová z hotelu Mama Shelter12. 8. 2021

Dokonalé spojení módy a volného času

Muži: TRIČKO BROOKS BROTHERS KNT RF SS LOGO TEE DUO KNT LOGO WHT (cena 1 199 Kč)

Foto: Archiv Brooks Brothers

Ženy: ŠATY BROOKS BROTHERS DRS SFT VISCOSE FLOUNCE RATTIFLR2 (cena 5 699 Kč)

Foto: Archiv Brooks Brothers

TIP REDAKCE: Prodejnu a módní kousky značky Brooks Brothers naleznete v Nákupní galerii Myslbek v Praze nebo na eshopu www.vermont.cz.

Zdroj: Brooks Brothers Advertorial