SOUTĚŽ: Moderní kuchyň si zaslouží moderní kávovar, vyzkoušejte štěstí a vyhrajte kávovar Siemens EQ.500

Moderní kuchyně jsou v dnešní době často propojeny s obytnými prostory a s okolním prostředím se přirozeně prolínají. Nejen obývací pokoj a ložnice, ale i kuchyň může perfektně vyjadřovat váš životní styl a smysl pro design. Když k tomu navíc přidáte moderní technologie, půjde vám jakákoliv činnost v kuchyni od ruky.

Nejen sebe, ale i své hosty můžete ohromit dokonalou kuchyní ve stylu těch nejnovějších trendů, inovativními technologiemi a občerstvením jako ze špičkové restaurace. Moderní spotřebiče skvěle vypadají a zároveň vám pomohou připravit rychle a bez stresu menu, se kterým vaše chuťové buňky zažijí euforii.

Kuchyň je středobodem domova 

Už dávno není kuchyň jen místem pro vaření. Často je ve spojení s jídelnou i místem pro setkávání či práci. Nicméně chcete-li se pravidelně proměňovat v kvalitního a zkušeného šéfkuchaře, bude potřeba zaměřit se na kvalitní spotřebiče. Základem každé kuchyně je kvalitní pečicí trouba. Ani pokud se v kuchyni necítíte jako ryba ve vodě, s moderními spotřebiči se nemusíte ve svých gastronomických nápadech nijak omezovat. Naopak, bez obav se můžete pustit do čehokoli, na co máte chuť.

Inovativní technologie a automatické funkce vám ušetří spoustu času i práce, teplotní sondy za vás pohlídají správné propečení ryb i steaků a s parními troubami můžete i doma servírovat pokrmy připravené oblíbenou metodou sous-vide nebo lahodně křupavé čerstvé pečivo.

Nejen funkčnost, ale milovníci designu se mohou zaměřit i na vzhled spotřebičů. Designově propracované vestavné spotřebiče zaujmou na první pohled a promění každý okamžik v kuchyni v jedinečný zážitek.

Čisté linie a velkorysý prostor

Trendu moderních kuchyní dokonale vyhovují také indukční varné desky s integrovaným odsáváním, které představují nejnovější inovaci v této oblasti. Nabízejí praktické řešení dvou špičkových spotřebičů v jednom. Výkonná odsávací jednotka je zcela zapuštěná do varné desky – což vypadá fantasticky, umožňuje snadné čištění a bezproblémovou manipulaci s nádobím. Varná deska tvoří souvislý povrch s pracovní plochou a kuchyňské linky nebo ostrůvky tak působí naprosto jednotně z jakéhokoli úhlu pohledu.

Masturbací ke zdraví? I tato přirozená touha se může zvrtnout v nebezpečný problém16. 7. 2020

Indukční desky s integrovaným odsáváním nenápadně zapadnou do otevřených kuchyní a promění je v reprezentativní prostory pro perfektní hostitele. Zajistí vždy čerstvý vzduch v celé místnosti, přitom jsou tak tiché, že nebudou rušit hovor s rodinou a hosty. Navíc nabízí dostatek prostoru i pro větší kusy nádobí a inteligentní senzorové technologie pohlídají, aby bylo menu přesně takové, jak ho máte rádi.

Nejen ráno, ale i před každým vařením je potřeba se nastartovat

V moderních kuchyních by neměl chybět ani kvalitní kávovar. Pokud se i vy řadíte mezi milovníky chutné a voňavé kávy, můžete vyzkoušet štěstí v naší soutěži o kávovar Siemens EQ.500 v hodnotě 23 090 Kč, se kterým prozkoumáte různá zákoutí světa kávy a vychutnáte si lahodnou kávu i různé mléčné speciality z pohodlí domova. Automatický kávovar Siemens EQ.500 nabízí technologii iAroma, automatické čištění párou, intuitivní displej coffeeSelect a možnost připravit jediným stisknutím tlačítka dva šálky vybrané speciality najednou.

Kávovar Siemens EQ.500

Jak kávovar získat? Stačí odpovědět na otázku níže:

K čemu slouží pečicí senzor v troubách Siemens?

A) Spolehlivě zjistí teplotu uvnitř pokrmu a naprosto přesně určí, kdy je propečený tak, jak má být.

B) Měří vlhkost uvnitř trouby při přípravě muffinů, koláčů či bábovek a automaticky pozná a upozorní, že je hotovo.

C) Podle zadané váhy pokrmu automaticky nastaví způsob a dobu ohřevu.

Nápovědu můžete najít zde. Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte na mail: redakce@lui.cz a do zprávy uveďte předmět „SOUTĚŽ SIEMENS“.

Zdroj: BSH domácí spotřebiče Advertorial