Domácí práce v malíčku aneb Ovládejte své spotřebiče jednoduše a odkudkoliv

Představa toho, že máte své spotřebiče na dosah, ať už jste kdekoliv, je nejen pro všechny technologické nadšence velmi lákavá. Své domácí práce můžete řídit nezávisle na čase a prostoru a díky tomu vás budou ještě více bavit. Chytré řešení nabízí značka Siemens, a to v rámci své technologie Home Connect.

Chytré technologie doslova mění naše životy a dokážou nám ušetřit spoustu drahocenného času. Díky spotřebičům Siemens, které v sobě ukrývají ty nejpokročilejší technologie, jsou domácí práce jednodušší, zábavnější a vy můžete přebytečný čas trávit tím, co máte rádi.

Tanečník a model Filip Jankovič: „Jsem rád, že žiju v době, kdy se řeší gendery i barva pleti“21. 10. 2020

Co je Home Connect?

S technologií Home Connect můžete jednoduše ovládat, diagnostikovat i monitorovat domácí spotřebiče přes chytrý telefon nebo tablet. Speciální aplikace neslouží jenom jako dálkové ovládání. Obsahuje také spoustu praktických rad a tipů na míru danému spotřebiči nebo informace o vhodném příslušenství, stavu vašich zařízení a technické podpoře v případě závady.

Vařte jako profesionál

Pokud vaření není zrovna vaše parketa, případně byste se chtěli dozvědět další zajímavé novinky a obohatit své dosavadní znalosti, poohlédnout se můžete po troubě s Home Connect. Díky ní získáte celou kuchařku receptů na míru danému modelu, tipy na vaření, různé vychytávky, krátká videa s postupy zpracování surovin (např. příprava demi glace) i důležité informace o nejběžnějších ingrediencích.

Vařte chytře

Díky podrobnému návodu zvládne přípravu vynikajícího menu hravě i úplný začátečník. Nastavení pro přípravu vybraného pokrmu pošle aplikace přímo do trouby. Stačí jen vložit jídlo dovnitř a poté se nechat vést. Tuto možnost ocení i zdatní kuchaři. Také u varných desek s Home Connect si můžete vybírat z široké nabídky receptů a poslat vybrané nastavení přímo do varné desky.

Do lednice se můžete podívat i na dálku

K vaření jsou potřeba kvalitní suroviny. Co když jste ale zrovna na cestách a nepamatujete si, co všechno se ve vaší chladničce nachází? Díky dvěma integrovaným kamerám v chladničce můžete přímo v obchodě zkontrolovat, jaké potraviny vám doma chybí. Kamery pořídí snímek pokaždé, když se chladnička zavírá.

Chladnička s technologií Home Connect dokáže rozpoznat 60 druhů ovoce a zeleniny a nabídnout recepty pro potraviny, které doma právě máte. Pomocí aplikace je možné také jednoduše nastavovat teplotu nebo získat praktické informace o jídle a jeho uchování. Home Connect vám doporučí, která přihrádka je pro uložení nejvhodnější a jaká je ideální teplota. Chytrému vaření tak už nic nebrání.

Genderově neutrální výchova – děti si nevolí pohlaví, ale to, jakým chtějí být člověkem20. 8. 2020

Jednoduché a intuitivní nastavení pračky i sušičky

Nevíte, který prací a sušicí program je pro vaše prádlo tím nejlepším? Nezoufejte, funkce Easy Start to určí za vás. Stačí postupovat podle návodu v aplikaci, nastavit druh prádla a spotřebič sám podle zadaných informací vybere ten nejvhodnější program. Bohužel s tím pro některé odpadají i výmluvy o tom, že neumí prát a neví, jak vše správně nastavit.

Home Connect navíc získáte tipy pro používání, informace o spotřebě vody i energie. Pračka upozorní nejen na dokončení cyklu a nutnost vyjmutí prádla, ale pokud má zároveň systém automatického dávkování pracího prostředku i-Dos, dá vám vědět, kdy je potřeba prací prostředek doplnit. Sušička zase hlídá a upozorňuje, když je třeba vyčistit filtr nebo vyprázdnit nádržku na vodu.

Vyzkoušejte inteligentní spotřebiče na vlastní kůži

Přijďte se přesvědčit do unikátního Brand Experience Center společnosti BSH – prvního zážitkového centra věnovaného výhradně domácím spotřebičům. Nejen spotřebiče s Home Connect
si můžete prohlédnout a vyzkoušet na adrese Radlická 350, Praha 5. Přijďte a seznamte se s budoucností. Uvidíte, že už potom nebudete chtít nic jiného.
Zdroj: BSH Advertorial