Kuchyně jako srdce domácnosti. Vyberte si spotřebiče tak, aby elegantně zapadly do interiéru

Dnešní požadavky na bydlení a vybavení domácnosti stále rostou, každý se pak snaží, aby vše bylo nejen funkční, ale také náležitě designově zpracované. A pro kuchyň to vše platí dvojnásob. Právě kuchyňské spotřebiče dnes nezřídka dokážou prakticky zázraky, nemluvě o tom, že vypadají jako exkluzivní bytový doplněk. Kterým směrem byste tedy měli zaměřit svou pozornost, pokud byste rádi změnili vzhled vaší kuchyně a zároveň si díky špičkovým pomocníkům ulehčili práci?

Bez tzv. vestavných kuchyňských spotřebičů si již mnozí nedovedou život představit. A to nejen proto, že jsou jistou úsporou místa, ale i proto, že kuchyň v jedné linii jednoduše lahodí oku. Přidají-li se k tomu navíc nejmodernější funkce, kuchyně snů je na světě. Když je však řeč o exkluzivních spotřebičích, které mohou nabídnout např. i ty nejmodernější způsoby přípravy pokrmů (a to včetně stále více populárního vaření sous-vide) či dokonce možnost propojení s mobilním telefonem/tabletem, každý kuchyňský „fajnšmekr“ by měl svou pozornost zaměřit na jedinečnou řadu vestavných spotřebičů studioLine z produkce značky Siemens.

NARCOS PO ČESKU: “Praha jede na koksu. Než mě zatkli, vydělával jsem si i 50 táců denně.” Přečtěte si příběh Ondřeje, který pražské elitě dodával kokain29. 5. 2020

Čím okouzlí řada studioLine?

Stěžejním požadavkem na kterýkoliv kuchyňský spotřebič je samozřejmě funkčnost. Spotřebiče z řady studioLine pak bez nadsázky nabízí doslova to nejlepší v daném segmentu. Inovativní technologie navíc dají každému kuchyňskému nadšenci prostor ke kreativitě a kuchařskému rozletu. Příkladem mohou být třeba varné desky studioLine, které nabízí celoplošnou funkci indukce navíc s automatickým rozpoznáním pozice, velikosti i tvaru nádobí. Naprostou novinkou je pak indukční varná deska s integrovaným odsáváním inductionAir Plus, která disponuje unikátní odsávací jednotkou, jež je oproti klasickému zvyku zabudována přímo v desce samotné. Vlastně se tak jedná o spotřebič „2v1“, který perfektně zapadne do otevřeného interiéru a je také skvělým řešením do kuchyní s ostrůvky, kam již není třeba umisťovat obvyklou digestoř.

Ovšem ani ty „standardní“ odsavače par nejsou v podání řady studioLine tak úplně „standardní“. Nabízejí totiž inteligentní technologii a jejich prostřednictvím lze kuchyni doslova proměnit k obrazu svému. Díky funkci emotionLight Pro si totiž každý může vybrat z celkem 256 barev podsvícení, které lze přizpůsobit nejen designu kuchyně, ale i vlastní náladě – vše navíc snadno i pomocí mobilní aplikace Home Connect. Jedinečný design však podpoří také fakt, že spotřebiče této řady disponují masivními prvky z ušlechtilé černé oceli blackSteel a také skleněnými dvířky, opět v černém provedení deepBlack. Díky tomu a také čistým liniím, které jsou pro řadu studioLine typické, je pak výsledek vysoce elegantní a na první pohled také luxusní. Ostatně, ne náhodou získala řada studioLine také mnoho ocenění právě za designové zpracování.

Použij svůj hlas a vybav se na letošní Prague Pride festival povedenou kolekcí Levi‘s4. 8. 2020

Kuchyně jako chlouba

I s ohledem na to, že dnes je trendem propojování obývacích prostor s kuchyní, je jasné, že to na výrobce kuchyňských spotřebičů klade nebývale vysoké nároky. Kuchyně již není „místností za zavřenými dveřmi“, naopak je nezřídka otevřena pohledům rodiny i návštěv. Právě proto musí být nejen funkční, ale nabídnout takové zpracování, díky němuž bude interiér domácnosti působit kompaktně, vkusně a elegantně. Všechny tyto aspekty pak plně naplňují všechny výrobky z řady studioLine Siemens, které kromě toho samozřejmě nabízí i špičkové technologické zpracování a nespočet moderních výdobytků zohledňujících ty nejaktuálnější trendy v gastro světě.

Zdroj: BSH Advertorial