Kuřáci v době karantény. Sáhnout by měli raději po nikotinových alternativách

Těstoviny, mouka, pečivo. Snad jste na něco při on-line objednávce nákupu nezapomněli. Dnes si díky pestré nabídce služeb můžete domů objednat téměř cokoliv, třeba i cigarety. Aktuální stav však vyzývá k tomu, abyste se porozhlédli po nikotinových alternativách, které nijak nezatěžují váš dýchací systém. Řešením mohou být nikotinové sáčky. I ty si dnes můžete objednat přes internet.

Nikotinové sáčky LYFT, které na český trh nedávno uvedla společnost British American Tobacco, navazují na severskou tradici orálního užívání nikotinu s tím benefitem, že samotný tabák vůbec neobsahují.

Svět bude brzy čelit další potenciální zdravotnické krizi. Scházet budou kondomy15. 4. 2020

Nový hit mezi českými kuřáky

U českých spotřebitelů se právě tato forma potenciálně mnohem méně rizikového užívání nikotinu stala rychle oblíbenou. Její zásadně nižší škodlivost potvrzuje i řada specialistů a lékařů. Navíc v době karantény nemusíte vycházet z bytu, což ocení zejména spotřebitelé, kteří nemají balkon. Nikotinový sáček se dá užívat i tehdy, máte-li nasazenou roušku nebo trávíte čas doma na sedačce při sledování televize.

Správné dýchání náš učiní šťastnější a zdravější. Dýchejte podle pravidel22. 5. 2020

Chutná alternativa

Kromě absence tabáku tkví hlavní přednost nikotinového sáčku především v tom, že nikotin se dostává do organismu vstřebáním prostřednictvím sliznice. Sáček umístíte pod horní ret a přibližně 30 minut necháváte působit. Vybrat si můžete z několika variant a příchutí – ať už je to mentol, lesní ovoce nebo silnější slaná příchuť.

Doručení až k vám domů

Nikotinové sáčky LYFT jsou tak velmi funkční a oblíbenou alternativou i tehdy, když si klasickou cigaretu dopřát nemůžete anebo jste se třeba rozhodli, že zkusíte něco nového. Výhodou je, že si je můžete objednat i z pohodlí a bezpečí vašeho domova.

Stačí navštívit tyto webové stránky a vybrat si příchuť a intenzitu účinku nikotinu. Objednávka vám bude dovezena přímo na vaši adresu, takže nemusíte vůbec opouštět byt či dům. A v případě objednání 10 a více balení je doručení zcela zdarma. Vyzkoušejte alternativu k cigaretám, která je i šetrnější k vašemu zdraví. 

Zdroj: British American Tobacco Advertorial