Využijte čas domácí izolace ke zkrášlení domova. Designéra ani architekta potřebovat nebudete

K vytvoření příjemného a útulného bydlení není potřeba disponovat obrovským prostorem. Nádherné prostředí můžete vytvořit doslova i na pár metrech. Stačí k tomu jen pár dobrých nápadů, které zejména nyní, když jste doma, aniž byste úplně chtěli, třeba oceníte...

Autor: Jan Witek / Zdroj: Reddit, Bored Panda / 23. 3. 2020

Stačí pár skvělých nápadů

Pro to, aby vaše bydlení vypadalo skvěle, nutně nemusíte mít dům o rozloze fotbalového hřiště. Zkrášlovat totiž můžete i malé prostory, které dnes ostatně obývá většina z nás. V malých bytech a domech se přitom počítá doslova každý centimetr, ale díky internetu a šikovným interiérovým designérům dnes existuje mnoho možností, jak z malého obytného prostoru vykouzlit skvostný domov.

Využít můžete každý kout, který se uvnitř vašeho obydlí ukrývá. I na místech, do nichž byste to neřekli, může vzniknout nevídaný úložný prostor. Takzvané tiny houses, tedy minidomky, jejichž poularita stále roste, jsou toho důkazem.

14. 2. 2020Nová cestovní kancelář, která vám umožní cestovat s celebritami

 

Zajímavé nápady, jak využít každý kousek vašeho bydlení:

Jak můžete vidět v galerii výše, pomocí chytrých řešení je možné vytvořit z jednoho pokoje dva a vymyslet úložný prostor i na místech, kde by vás to v životě nenapadlo.

20. 2. 2020Co se pilo za totáče? Pivo se drželo na první příčce, nechyběly ani zajímavé koktejly

Interiérový design nabízí tisíce různých cest a pokud si s vaším menším prostorem lámete hlavu a nevíte, jak přesně by se vaše domácnost dala uspořádat, za normálních okolností byste mohli pozvat odborníka - dnes se ale můžete vyřádit třeba prostřednictvím online plánovačů, skvělou možnost pak nabízí třeba obchodní dům IKEA. Aktuálně navíc máte skutečně spoustu času na to, abyste váš interiér doladili k naprosté dokonalosti.