Využijte čas domácí izolace ke zkrášlení domova. Designéra ani architekta potřebovat nebudete

K vytvoření příjemného a útulného bydlení není potřeba disponovat obrovským prostorem. Nádherné prostředí můžete vytvořit doslova i na pár metrech. Stačí k tomu jen pár dobrých nápadů, které zejména nyní, když jste doma, aniž byste úplně chtěli, třeba oceníte...

Stačí pár skvělých nápadů

Pro to, aby vaše bydlení vypadalo skvěle, nutně nemusíte mít dům o rozloze fotbalového hřiště. Zkrášlovat totiž můžete i malé prostory, které dnes ostatně obývá většina z nás. V malých bytech a domech se přitom počítá doslova každý centimetr, ale díky internetu a šikovným interiérovým designérům dnes existuje mnoho možností, jak z malého obytného prostoru vykouzlit skvostný domov.

Využít můžete každý kout, který se uvnitř vašeho obydlí ukrývá. I na místech, do nichž byste to neřekli, může vzniknout nevídaný úložný prostor. Takzvané tiny houses, tedy minidomky, jejichž poularita stále roste, jsou toho důkazem.

Gay je mrtev. Ať žije demisexuální homoromantik!8. 9. 2020

 

Zajímavé nápady, jak využít každý kousek vašeho bydlení:

Jak můžete vidět v galerii výše, pomocí chytrých řešení je možné vytvořit z jednoho pokoje dva a vymyslet úložný prostor i na místech, kde by vás to v životě nenapadlo.

Vymyté zelené mozky aneb Zachrání ekologická móda svět?3. 8. 2020

Interiérový design nabízí tisíce různých cest a pokud si s vaším menším prostorem lámete hlavu a nevíte, jak přesně by se vaše domácnost dala uspořádat, za normálních okolností byste mohli pozvat odborníka - dnes se ale můžete vyřádit třeba prostřednictvím online plánovačů, skvělou možnost pak nabízí třeba obchodní dům IKEA. Aktuálně navíc máte skutečně spoustu času na to, abyste váš interiér doladili k naprosté dokonalosti.

Zdroj: Reddit, Bored Panda