Nejstylovější muži nejen českého Instagramu

Nejstylovější muži nejen českého Instagramu

Perfektní fotky, dokonalý styl a charisma na rozdávání. Všechny tyto vlastnosti spojují nejstylovější muže nejen českého Instagramu.
Jan Witek Witek Jan Witek Witek Autor
30. 1. 2020

Na Instagramu většinou sledujeme své přátele, oblíbené celebrity a značky. Měli bychom však brát v potaz, že většina zde zveřejněných fotek představuje jen všechno to „hezké“, a proto je nutné obsah sociálních sítí brát trochu s rezervou, abychom nedostali depresi z „přehnaného štěstí“ všech ostatních.

<Path> V ložnici mají beton a omáčky míchají na podlaze. O punkovém, ale šťastném soužití na stavbě jsme si povídali s Fanym a JirkouZdroj: Jirka a Fany, IG: @buznyvakci

Sociální sítě ale mají i světlé stránky a mohou například sloužit jako skvělá inspirace a motivace, ať už se rozhodnete zkrášlovat si svůj dům, pečovat o své tělo či zapracovat na vašem šatníku. Těžko budete hledat lepší galerii a zdroj mnoha nápaditých fotek, kterých se jen na Instagramu objeví každý den miliony.

Trochu inspirace jsme pro vás (nejen v rámci českého Instagramu) vybrali také my. Níže najdete profily českých a zahraničních mužů, které se vyplatí sledovat.

Vojtěch Dyk (@vojtechdyk_bsideband)

Vojta Dyk vypadá dokonale během každého svého vystoupení, ale i v soukromém životě. Některé z jeho módních kousků jsou občas trochu výstřední, ale kreativitě se meze nekladou. Nás jeho styl rozhodně baví a Vojta zkrátka neomrzí.

Lukáš Hejlík (@lukashejlik)

Tvůrce známé Gastromapy, moderátor a herec. Mimo jiné má však výborný cit pro módu a jeho instagramový profil doslova čiší energií. Navíc se díky sledování jeho profilu dostanete ke spoustě skvělých tipů na restaurace, bistra a kavárny, které často sdílí ve svých stories.

Jakub Kochta (@jakub_kochta)

Model Jakub Kochta je často označovaný jako český Brad Pitt. Vyhrál druhé místo v soutěži Muž roku a postoupil mezi dvacet nejkrásnějších mužů světa v soutěži Mister Supranational. Jakub má rozhodně vytříbený styl, kterým se můžete inspirovat i vy.

Ondřej Gregor Brzobohatý (@brzobohatyondrejofficial)

Další známý zpěvák v našem výběru. Ondřeje na Instagramu často uvidíte v nějakém slušivém obleku či košili. Pravidelně nosí i pokrývku hlavy v podobě klobouku či čepice. Módu zkrátka zvládá na jedničku. Ještě aby ne, když má po svém boku někdejší Miss World.

<Path> Lukáš Macháček: „V módním světě je sezóna celoročně. Nejnáročnější období právě začalo!“Zdroj: BAT, Lukáš Macháček

Mariano Di Vaio (@marianodivaio)

Jak jsme slíbili, podíváme se také na dva muže ze zahraničí. Jedním z nich je Mariano Di Vaio – světoznámý model, který pochází z Itálie. Ačkoliv jeho profil na Instagramu momentálně zaplavují hlavně fotky s rodinou, najdete mezi nimi i skvělou inspiraci na vychytanou módu. Ne nadarmo má na Instagramu již 6 milionu sledujících.

Antonio Pozo (@antonio.pozo)

Velmi nás baví také styl, který představuje model Antonio Pozo. Ten pro změnu pochází ze Španělska, ale dnes díky práci cestuje po celém světě. Jeho profil na Instagramu je sice plný polonahých fotek, ale kdykoliv na sebe něco oblékne, vždy to stojí za to. Mnohdy se jedná o neotřelé kombinace, které nejsou tak často k vidění.

 

Zdroj: Instagram

Populární
články

E-Shop