Oslavte Vánoce a příchod nového roku jako v hollywoodském filmu. Kde na vás čeká skvělé jídlo, dokonalý servis a fantastické prostory?

Předvánoční období je pro mnohé spíše než časem klidu pořádným zdrojem stresu. Pečení cukroví, nákup všech surovin potřebných ke slavnostní štědrovečerní večeři….a totéž pak ještě jednou kvůli oslavám Silvestra. Jelikož Vánoce by ale měly být skutečně svátky klidu a pohody a Silvestr si zaslouží plné „oslavovací nasazení“ a ne celodenní přípravy chuťovek, možná je na čase tento přístup přehodnotit. A nechat vše v rukou profesionálů. Zažít svátky bez starostí se službami a v prostředí doslova jako ve filmu totiž můžete i vy – minimálně pokud se vypravíte do restaurace Le Grill.

Autor: Redakce / Zdroj: Le Grill / Advertorial / 9. 12. 2019

Restaurace Le Grill je součástí luxusního hotelu The Grand Mark Prague, který se nachází v samém srdci Prahy. Tomu samozřejmě odpovídají i prostory a také zahrada, která směřuje do vnitrobloku – lze ji tak využít k mnoha různým účelům. Např. v rámci vánoční párty, kterou je možné právě v restauraci Le Grill také uspořádat, hraje zahrada důležitou roli – kromě toho, že si v ní všichni účastníci vychutnají welcome drink, díky sváteční výzdobě a vánočnímu osvětlení si každý příchozí bude připadat skutečně jako v zimní pohádce. Vánoční náladu si však dosyta vychutnají i ti, kteří do Le Grill zamíří na „vlastní komorní party“ – ve dvou nebo v doprovodu rodiny či blízkých.

13. 2. 2020Zoologická zahrada na Valentýna nabízí pojmenování švába po vašem ex

Jelikož Le Grill si velmi zakládá na sezónnosti svých menu, zdejší kuchařský tým samozřejmě připravil speciální nabídku také pro období Vánoc a Silvestra. Vánoční čtyřchodové menu bude k dispozici od 24. do 26. prosince a vychutnat si jej budete moci nejen v samotné restauraci Le Grill, ale také v Zimní zahradě, z níž si užijete i výhled do vánočně vyzdobeného vnitrobloku. Součástí menu samozřejmě bude ryba – na kapra ale zapomeňte. V rámci předkrmu se můžete těšit na losové carpaccio, scházet nebude ani tradiční rybí polévka. Českou štědrovečerní klasiku ale v podobě hlavního chodu nahradí kachna hned ve dvojí možné úpravě (kachní prso s vánoční nádivkou, křupavá rolka s konfitovaným kachním stehnem). A v závěru samozřejmě dojde i na výběr z dezertů.  

Zatímco u vánočního menu budete moci příjemně a v klidu posedět, porci nejen skvělého jídla, ale i zábavy připravuje Le Grill na Silvestra. Kromě bohatého šestichodového menu včetně vybraných nápojů a novoročního přípitku se tak můžete těšit i na silvestrovský program. Jak menu vánoční, tak i silvestrovské lze připravit (po předchozí domluvě) i ve vegetariánské podobě. Obě menu lze objednávat (i s rezervací termínu) na telefonu 226 226 126. 

28. 1. 2020Komu hrozí tzv. „černý penis“? Pánové, dejte si pozor, abyste o svou chloubu nepřišli

Ať už tedy toužíte po příjemném vánočním posezení, s jehož přípravou však nebudete mít žádné starosti, veselé silvestrovské párty nebo i oslňujícím vánočním večírku, na kterém nebude scházet punč, svařené víno, pečené kaštany, vánoční bufet a samozřejmě i doprovodný program – se vším se můžete obrátit na restauraci Le Grill/hotel The Grand Mark Prague, konkrétně na obchodní oddělení (sales@grandmark.cz). Perfektní servis a dokonalé pokrmy jsou zde samozřejmostí, třešničkou na pomyslném dortu jsou pak prostory, kdy především vánoční zahrada probudí sváteční náladu i v těch, kteří jinak sympatizují s fimovým Grinchem.

A jelikož v Le Grill myslí opravdu na vše, můžete nabídku resturace využít i jako vánoční dárek, vybírat můžete hned z několika různých voucherů, které Le Grill nabízí. Vy si ušetříte běhání po obchodech a vaši blízcí nebudou muset skrývat rozpaky nad dalším svetrem se sobem...Díky tomu budou vaše Vánoce skutečně šťastné, veselé a pohodové...