Tenistka Navrátilová si před kamerami užívá žhavé chvilky s Gwyneth Paltrow

Martina Navrátilová se obvykle v televizi moc neukazuje, především nejde-li o tenis. V případě televizního projektu společnosti Netflix však udělala výjimkou a v seriálu The Politician se ujala role instruktorky jízdy na koni. A její žačkou není nikdo jiný než hollywoodská star Gwyneth Paltrow. Scenáristé se přitom rozhodli využít toho, že Navrátilová je otevřená lesba, a tak si s Paltrow užije milostné vzplanutí.

Ryan Murphy: mistr televizního řemesla

Ryan Murphy, scenárista, který je podepsán např. pod takovými hity, jako je muzikálová série Glee či snímek Pose, je obecně znám svou schopností zlákat ke spolupráci hvězdy velkých filmových pláten, které se jinak v televizních vodách příliš nepohybují. Stejně tak je pro něj příznačná popkulturní recyklace a především posouvání hranic v rámci zastoupení minoritních témat na televizní obrazovce – násilí a sexualitu nevyjímaje.

S projektem The Politician (Politik) se mu však podařil doslova husarský kousek, s Netflixem si totiž sjednal exkluzivní smlouvu na pět let v hodnotě 7 miliard dolarů – právě tím se doslova zapsal do historie televizní zábavy, jelikož z Politika se tak stal nejdražší televizní projekt všech dob. A ačkoliv se jedná o seriál, který pracuje s komediálními prvky i muzikálovými čísly, rozhodně v něm neschází ani milostná vzplanutí. Třeba mezi Gwyneth Paltrow a Martinou Navrátilovou…

„Tantra masáže nejsou jen o sexu, dokážou vás naučit daleko více,“ říká profesionální masér David Ondřej22. 5. 2020

Politik

Zatímco hlavní dějová linka seriálu, jenž je aktuálním hitem Netflixu, se točí kolem politického života Paytona Hobarta, který se snaží za každou cenu stoupat na politickém žebříčku, i ve vedlejších liniích se je rozhodně na co dívat. Např. na milostnou aféru Paytonovy adoptivní matky Georginy, kterou ztvárňuje právě Gwyneth Paltrow. Ta se navíc rozhodne svému muži zahýbat se ženou – se svou instruktorkou jezdectví Brigitte, tedy Martinou Navrátilovou.

Poměrně pikantní je také fakt, že lesbický románek pro Gwyneth Paltrow naplánoval její vlastní manžel Brad Falchuk, který je producentem seriálu. Zatímco Navrátilová se již před kamerami v roli lesby objevila (např. i v epizodní roli v kultovním sitcomu Will & Grace, kde však vystupovala v roli sebe sama), pro Paltrow je se jedná o premiéru. Na jejím výkonu se to však nijak nepodepsalo a vášnivý polibek se slavnou tenistkou zvládla na jedničku.

Posedlost tělesnou kontrolou má různé příčiny, souvisí s nedosažitelným tělesným ideálem a týká se i trans lidí31. 7. 2020

Televizní hvězda Navrátilová?

Ačkoliv slavná tenistka se již před kamerami několikrát objevila, role v Politikovi je prozatím asi jejím největším televizním počinem. Zahraniční média se zároveň nezdráhají jásat, že konečně v lesbickém románku figuruje také reálná lesba (ačkoliv konkrétně v tomto seriálu je svůdkyní Paltrow). Navrátilová se se svou orientací nijak netají a od r. 2014 žije ve spokojeném manželství s někdejší miss Yulií Lemigovou, s níž zároveň vychovává její dvě dcery.

A že si Navrátilovou svou novou roli rozhodně vychutnala, dokládá i její komentář na webu – „Letos jsem si mezi tenisovými turnaji užívala i herectví. Výsledek právě teď na Netflixu, doufám, že se vám bude líbit,“ napsala. A nadšené ohlasy fanoušků pak jen dokládají, že vzájemná chemie mezi oběma protagonistkami je skutečně na první pohled patrná.

Zdroj: distractify.com, headlinezpro.com, news.com.au