Prožijte léto inspirované Austrálií s kávou Nespresso

Dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitovanou edicí ledových káv té nejvyšší kvality. Je nejvyšší čas osvěžit se a dodat si trochu energie.

Azurově modré moře, nekonečná slunná obloha a dny, které přetrvávají dlouho potom, co žhnoucí slunce zapadlo – australské léto je inspirací nejnovější nabídky ledových káv
od Nespresso. Kávoví odborníci společnosti Nespresso vytvořili dvě nové kávové směsi, které skvěle chutnají na ledu a které vás ihned přenesou na australské pobřeží na báječné gurmánské výpravě, na které nemusíte řešit jet lag.

„I když to lidem přijde neuvěřitelné, vydělávám si díky multilevel marketingu několikrát více než v zaměstnání,“ říká Petr (55), který začal podnikat nedávno23. 6. 2020

Můžete si vybrat ze dvou lahodných káv v limitované edici, každá z nich se připravuje jednoduchým způsobem o třech krocích, díky kterému si můžete svou ledovou kávu začít vychutnávat rychleji, než byste našli pas.

Pro uvolňující obědovou pauzu nebo relaxaci po práci zkuste Long Black Over Ice – směs káv z Jižní Ameriky a východní Afriky, které jsou proslavené svým osvěžujícím, ovocným
a květinovým aroma a které byly jen lehce pražené, aby se uchovala jejich jiskřivost. Vezměte led a perlivou vodu, do níž připravujte kávu; výsledkem bude ledová káva s plným tělem a osvěžující jiskřivou ovocností.

Pokud si chcete trochu víc dopřát pro víkendovou relaxaci, zkuste Flat White Over Ice – směs tmavěji pražených káv s výraznými kořeněnými tóny. Nalijte mléko na led a završte kávou pro získání hladkého, krémového nápoje s bohatým aroma a intenzivním plným závěrem.

Pokud chcete svým ledovým kávám dopřát překvapivé zakončení, nabízí Nespresso
ve spolupráci se značkou gurmánských sirupů Monin limitovanou edici minisirupů o objemu 50ml s příchutí vanilka, karamel a kokos. Přidejte si k Long Black Over Ice trošku kokosového sirupu nebo si vychutnejte kombinaci Flat White Over Ice s karamelem.

Kdo je „mamka“ a kdo „taťka“? Hloupé gay klišé, které v hetero vztazích může získat úplně nový rozměr5. 6. 2020

Pokud si chcete letošní australské léto užít naplno, zkuste ledové kávy limitované edice Nespresso Long Black Over Ice a Flat White Over Ice. Obě jsou k dostání od 10. 6. 2019
v buticích Nespresso na celém světě, prostřednictvím center zákaznických služeb Nespresso a online na adrese www.nespresso.com za 124,- Kč.

Zdroj: Nespresso Advertoriál