Perfektní nápady designérů, které můžete použít nejen ve vašem bytě

Také si často lámete hlavu, jak vhodně využít prostor ve vašem bytě či domě? Nemáte dostatek nápadů na zajímavé vybavení? Zkuste se inspirovat těmito kousky.

Vybavit si dům či byt vkusně tak, aby se vám v něm dobře bydlelo a zaujal také oči všech hostů, není jednoduché.

Trénujte doma během karantény s profesionálními trenéry živě a zcela zdarma17. 4. 2020

Jednou z možností je samozřejmě pozvat si domů profesionální designéry, kteří váš domov promění v hotový poklad, ale pokud nechcete zbytečně utrácet peníze, můžete se inspirovat nejrůznějšími nápady, které kolují internetem.

Mnoho inspirativních kousků pro vaši domácnost, terasu či zahradu najdete třeba na Pinterestu, ale také na Instagramu. A právě na Instagramu existuje profil Topdezigners, na kterém pravidelně zveřejňují opravdové klenoty.

I díky tomu profil čítá již více než 200 tisíc fanoušků. Věříme, že stejně jako my budete z těchto kousků unešení, a předem varujeme, že scrollováním ztratíte mnoho času. Ty nejlepší kousky vám však představujeme také v galerii níže.

Pokud by vám přece jen inspirace z tohoto nápaditého profilu nestačila, zavítejte na nejbližší stánek, kde již najdete nové vydání magazínu LUI Living. V něm vám představujeme bydlení nejen našich čtenářů, ale také známých osobností. Těmi jsou třeba Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinová či Matěj Stropnický s partnerem Danem Krejčíkem.

Zdroj: Topdezigners