Německý DJ Boris Brejcha, tvůrce „inteligentní hudby zítřka“, vystoupí po vyprodané show na Výstavišti i v klubu Mecca!

Hudební i vizuální nářez, to je show, která proběhne v pátek v Praze u Křížíkovy fontány. Ačkoliv tato hudebně-taneční party, jejíž hlavní hvězdou je německý DJ a producent Boris Brejcha, je již beznadějně vyprodána, jeho fanoušci by měli zbystřit. Brejcha totiž vystoupí i na afterparty v klubu Mecca – a právě na tuto akci jsou ještě vstupenky k dispozici!

Po dlouhém roce čekání se hudební nadšenci dočkali. Do prostor u Křižíkovy fontány na holešovickém Výstavišti se opět vrací DJ Boris Brejcha. Spolu s ním do Prahy zavítají také všichni, kdo patří pod jeho vlastní label Fckng Serious, tedy Ann Clue, Deniz Bul a Theydream.

Online cestování aneb Jak cestovat z pohodlí domova, když jsou hranice uzavřeny20. 3. 2020

Ačkoliv tato akce, která začíná již tento pátek, 31. 5. 2019 v 16.00, je několik týdnů beznadějně vyprodána, ti, na koho se vstupenky nedostaly, mají přece jen šanci si set DJ Borise Brejchy a jeho labelu Fckng Serious naplno užít. A to konkrétně na afterparty v klubu Mecca, pouhých 5 minut od konání hlavní akce. Afterparty začíná v sobotu nad ránem (v 5.00) a bude na dvou stageích pokračovat až do pozdního odpoledne. V jejím rámci se můžete těšit na nabitý line-up:

06:00 – 07:30 Strain
07:30 – 08:30 Twin
08:30 – 09:30 Ravic
09:30 – 10:45 Chris Sadler
10:45 – 12:00 BORIS BREJCHA
12:00 – 13:00 Tokátko 
13:00 – 14:00 Enchantress
Deeper stage: Theydream, Pat Heart, Rob Smile, Kao Oui, Madelaine 

Boris Brejcha, který dnes platí nejen za stálici evropské klubové scény, ale je pravidelným účastníkem mnoha velkolepých akcí po celém světě, však není jen DJ. Hudbě se věnuje od útlého dětství, což se ostatně projevuje i v jeho tvorbě – je hudebníkem a producentem, který zároveň vytvořil již zmiňovaný vlastní label Fckng Serious. Mezi fanoušky je tento tvůrce znám nejen svým osobitým nasazením, které je patrné při každém jeho vystoupení, ale také typickou maskou inspirovanou benátskými karnevaly. Ostatně, jeho show jsou do jisté míry „hudebně-tanečním karnevalem“ nabitým obrovskou energií. Když pak zahraje některé ze svých známějších kusů, jako je např. Gravity či Lost Memory, unášení se na vlně podmanivých tónů je prakticky povinností každého přítomného.

 

Opominout nelze ani Brejchův skutečně unikátní hudební žánr, tzv. „High-Tech Minimal“, styl, který si vytvořil on sám, a od roku 2012 na něm vytrvale pracuje. Ne nadarmo je pak jeho tvorba označována také jako „inteligentní hudba zítřka“. Právě o její rozšiřování se Brejcha společně se svými hudebními přáteli, Ann Clue a Denizem Bulem, intenzivně snaží s cílem „zaplavit skvělou hudbou“ všechny velké party po celém světě.

V kombinaci s exkluzivním zvukem a také unikátními show, v nichž nescházejí synchronizované vizuály a samozřejmě ani Brejchova nepostradatelná maska, pak není divu, že se po vstupenkách na akce, kde Brejchovo jméno figuruje, jen zapráší. Praha pak není výjimkou.

Japonské letiště nově nabízí záchod a koupelnu pro psy13. 3. 2020

V případě, že jste nákup vstupenek na show u Křižíkovy fontány prošvihli, nyní máte šanci pořídit si lístek alespoň na afterparty, kde Brejcha rozhodně nebude chybět. A ti, kdo již lístky na hlavní show mají, mohou lupeny na afterparty pořídit dokonce se slevou! (Sleva ve výši 200 Kč se týká první 400 nakupujících). 

Podrobné info o akci naleznete např. na oficiální FB stránce eventu, a to zde. Vstupenky (v základní ceně 990 Kč či ve variantě VIP za 2 490 Kč) na afterparty v klubu Mecca zakoupíte v distribuční síti goout.net

Zdroj: BEVI, FB, fckng-serious.de