Vybavte se nádhernými vůněmi a stylovými venkovními a interiérovými dekoracemi na léto

Léto se blíží mílovými kroky, a proto je potřeba se na něj dostatečně připravit, a to i s pomocí stylových vůní a venkovních i interiérových dekorací od PartyLite.

Zamilovat se do vůně léta nikdy nebylo jednodušší. V novém letním katalogu Léto 2019 najdete nejen naprosté novinky mezi vůněmi, ale i inspiraci, jak zpestřit domácnost či zahradu a vytvořit si tak domov přesně podle svých snů. V PartyLite vám s tím pomáhá více než 40 000 poradců v 18 zemích.

„Tak moc mi chybí dotek!“ Kvůli sociálnímu odstupu nejvíce trpí single lidé a LGBT senioři. Kde najít pomoc?22. 4. 2020

Na co se v novém katalogu můžete těšit?

Pět nových vůní a nespočet kombinací. Proměňte každý letní den v nezapomenutelný zážitek. Zatímco krásu podmořského světa ztělesněnou ibiškem, růžovým jasmínem, květy pivoňky a zlatavým ovocem vám přiblíží Korálové květiny, dotknout se slaných mořských vln vám umožní vůně Hlubina oceánu. Žádné letní posezení se neobejde bez správného drinku, a proto PartyLite přináší novinku v podobě vůně Prosecco s maracujou, která ztělesňuje tu pravou letní pohodu.

Dodejte vašemu domovu trochu exotiky

Magické mango vám pro změnu přiblíží vůni exotiky. Šťavnatost manga a pomela s grapefruitem a tóny sladkých bobulí osvěží každý horký den. Budete-li potřebovat na chvíli utéct z reality všedního dne, svůdná vůně sametově ušlehaného smetanového krému s vanilkou, růžovými květy a jemným dozvukem kokosu je tím pravým řešením pro vaše smysly.

Následujte letní trendy s nádhernými dekoracemi

Mezi letní PartyLite MUST HAVE dekorace rozhodně patří Diamantové Trio neboli závěsné svícny na čajové svíčky, které můžete díky inovativním držákům použít samostatně, zavěšené nebo uspořádané na stole v interiéru i na zahradě. Naprostou letní bombu ovšem představuje kolekce Mořské blues. Trio svícnů na čajové svíčky charakterizují elegantní kontury, které korespondují s barevným provedením. Lampion Mořské mušličky zkrátka a jednoduše nepřehlédnete. Co ale teprve, když zapadne slunce a světlo svíčky prostoupí mezi jemně vyřezané mušličky? Styl a harmonii do domácnosti přinesou i svícny a stojánek se skleněnou koulí na čajové svíčky z kolekce Noční záře. Třpytící se kropenaté sklo prozáří váš domov magickým světlem.

Využijte hravé kombinace pro každý letní den

Produkty PartyLite jsou univerzální a zároveň hravé. Souhra barev, elegantních dekorů a přírodních materiálů s dokonale sladěnými vůněmi je balzámem na duši. Vyzkoušejte kolekci Lotos – svícen na skleněný soudeček a skleněný soudek se 3 knoty ve vůni Magické mango. Nejen vás, ale i vaše hosty jistě zaujme skvostný skleněný soudek se čtyřmi knoty. Tento stylový kousek je ručně vyroben z atraktivního foukaného skla a naplněn vůní Ledové jahody.

Díky letním dekoracím PartyLite svůj domov doslova rozzáříte

Stejně jako k létu patří moře, stejně tak PartyLite přináší do vašeho domova třpytivý Karibik. Láska na první pohled – trio svícnů na čajové svíčky Mořští ježci, svícny na svíčky votivky, Podmořské bublinky nebo Duhové azuro dotvářejí letní téma moře a pláže v PartyLite. Naprosto univerzálním a všestranným kouskem je Contempo stojan, který se skládá z kovové spodní části se stromečkem na 3 čajovky, dekorativního krytu a skleněného válce.

„I když to lidem přijde neuvěřitelné, vydělávám si díky multilevel marketingu několikrát více než v zaměstnání,“ říká Petr (55), který začal podnikat nedávno23. 6. 2020

Inspirace na originální dárky – na párty nebo online!

Objednejte dárky pro své blízké na párty nebo online v internetovém obchodě či na jedné ze stále populárnějších Facebook Live Party. Překvapte své blízké na narozeniny nebo výročí krásnou dárkovou sadou. Nápady na originální dárky od PartyLite najdete v katalogu Léto 2019 pod ikonou “dárek”.

Přidejte se k PartyLite

Baví vás dekorace a myslíte, že byste dokázali vytvořit krásné a líbivé kombinace? V novém katalogu Léto 2019 se můžete inspirovat i k tomu, jak mít vlastní příjem. Začněte podnikat s vášní pro krásu. Je jen na vás, zda to bude bonus k vaší práci a rodině, nebo to rozjedete na plný úvazek. Co je ovšem jisté, v PartyLite můžete čekat vzájemnou podporu a spoustu zábavy!

Více informací naleznete na webových stránkách www.partylite.cz

Zdroj: JW; PartyLite