GALERIE: Svalnaté kočky ovládly internet

Neexistuje lepší kombinace než roztomilé výrazy krásných koček a svalnatá těla sexy mužů.

Následující galerie se však nespojuje s focením nějakého charitativního kalendáře, pro který by se svlékli sexy svalnatí muži a pózovali s roztomilými kočkami. Jedná se o skvělou marketingovou kampaň, která tak původně ani zamýšlena nebyla.

Lidé nechtějí umírat sterilně a sami. „Průvodce umíráním“ již najdete i v Česku, pomohou celé rodině23. 5. 2020

Marketingoví manažeři často ani neví jak, ale občas se jim podaří kousky, které si zaslouží potlesk ve stoje. Podobnou zkušenost mají lidé z marketingového oddělení značky luxusního oblečení Abercrombie and Fitch. Přitom k tomu stačilo tak málo! Potisk tašek této značky, do kterých zákazníkům balí zakoupené oblečení, často tvoří svalnatá postava muže bez hlavy.

Jeden z vynalézavých zákazníků toho hned využil a v jedné z těchto tašek zachytil svou kočku. Vznikla tak kombinace kočičí hlavy a sexy svalnatého těla. Výsledek ostatní lidi fascinoval natolik, že se další majitelé koček rozhodli udělat to stejné a začali pořizovat podobný záběr svých mazlíčků.

Díky tomu dnes na internetu najdete stovky fotek roztomilých koček se svalnatým tělem, a to právě v taškách od Abercrombie and Fitch. Myslíte, že může existovat ještě lepší reklama než stovky či možná tisíce fotek na internetu, které sdílejí všechny možné stránky a média? A to zcela zadarmo? Asi ne.

Pokud patříte mezi lidi, kteří pracují v marketingu, a potřebujete, aby o vaší značce věděli opravdu všichni, zkuste se na reklamu vrhnout podobným způsobem. Třeba pak získáte tisíce podobných fotek, které uvidíte v galerii níže...

 

Zdroj: JW; BP