Užijte si jaro plné nejen hokejových zážitků s Philips TV

Pro hokejové fanoušky je jaro jedním z nejoblíbenějších ročních období. Nejenže vrcholí sezóna v NHL a spolu s ní i boj o legendární Stanley Cup, ale především se koná mistrovství světa v ledním hokeji. Hokejový svátek se letos uskuteční na Slovensku a zahájí jej 10. května Češi zápasem proti Švédsku.

Autor: Petr Opršal / Zdroj: Philips TV / Advertoriál / 12. 4. 2019

Přestože se mistrovství bude odehrávat takřka za humny u našich slovenských bratov, většina lístků je již vyprodaná a šance vidět napínavé souboje naživo mizivá. I tak si ale můžete vychutnat atmosféru jako na tribuně přímo v centru dění, a to díky televizorům z řady Philips 8503.

10. 1. 2020„Žvýkej a plivej“ – mezi dospívajícími se šíří nový nebezpečný způsob hubnutí. Lékaři bijí na poplach

Tělo televizoru v minimalistickém evropském designu s efektní hliníkovou úpravou v sobě skrývá mnoho funkcí, které jsou zárukou kvalitní podívané. Základním kamenem je velkorysá úhlopříčka od 49 do 65 palců a 4K UHD rozlišení. Ve spojení s procesorem P5, který optimalizuje ostrost, barvy, kontrast i pohyb, pak získáte křišťálově čistý a příjemně plynulý obraz i během hry v rychlém tempu.

Ať už se rozhodnete sledovat souboje o titul mistra světa o samotě, či v partě přátel, díky technologii IPS Nano Color, zajišťující široký pozorovací úhel, budete mít perfektní přehled o dění na ledě z jakéhokoli místa před obrazovkou.

Technologie Triple Ring integrovaného subwooferu na zadní straně zajišťují výrazné a hutné podání basů, střední a vysoké tóny pak reprodukuje zvukový panel umístěný přímo pod obrazovkou. Neunikne vám tak šumění na tribunách ani jediné hvízdnutí píšťalky. Pomyslnou třešinkou na dortu je funkce Ambilight. Její třístranné provedení opticky rozšíří obraz až na stěny za televizorem a váš zážitek ze sledování napínavého zápasu tak dotáhne k naprosté dokonalosti.

Ale nejen hokejoví, potažmo sportovní fandové si mohou užít těchto vymožeností. Technologie televizorů Philips perfektně poslouží i těm, kteří si chtějí naplno vychutnat své oblíbené seriály, filmy či záznamy koncertů.

8. 1. 2020Trendy mužem roku 2020 je „shipster“. Vousáč, který si hraje s módou a vypadá, jako by šel omylem na ryby v obleku

Obraz i zvuk v té nejvyšší kvalitě se hodí vždy. Někdo sice může namítnout, že dobrý film je dobrý i pokud ho sledujete na černobílé televizi na chatě. To ovšem neznamená, že byste si jen kvůli takovému předsudku měli odepírat možnost vychutnat si televizní či filmovou zábavu naplno, přesně tak jak ji tvůrci zamýšleli – bez kompromisů na kvalitě.

Doporučená maloobchodní cena Philips 49PUS8503/12 je 25 999 Kč.

Doporučená maloobchodní cena Philips 55PUS8503/12 je 33 999 Kč.