Philips TV se stal oficiálním partnerem Abbey Road Studios

Legendární nahrávací studio Abbey Road oznámilo zajímavou novinku pro všechny milovníky audiovizuální techniky. Jejím strategickým partnerem se stala společnost TP Vision – držitel licence na design, prodej, marketing a výrobu televizorů Philips TV.

Autor: Petr Opršal / Zdroj: Philips TV / 4. 3. 2019

Hlavním cílem a závazkem spolupráce je idea dokonalosti, která se odráží v poslání studií Abbey Road poskytovat ty nejkvalitnější zážitky z nahrávání a také v závazku společnosti TP Vision zajistit tu nejvyšší kvalitu obrazu, kterou televizory Philips TV mohou ve své třídě poskytnout.

21. 3. 2019Bez peněz na pornostránky nelez! Proč byste za online "péčko" měli raději zaplatit?

Obě značky se pouštějí do kreativní spolupráce, jejímž cílem je vytvářet jedinečný obsah, stejně jako pořádat společné akce v prostorách studií.

Televizory Philips TV se tak stanou preferovanou volbou inženýrů Abbey Road Studios, kteří je budou využívat napříč studii, od nahrávacích místností po veřejné prostory.

Ve studiích se objeví různé modely rozličných velikostí televizorů Philips TV, včetně jedinečného televizoru OLED+903, který nedávno získal dvě ocenění nezávislých testů kvality obrazu, při jejichž realizaci se každý tým skládal ze třiceti pěti odborníků, a porazil nejlepší televizory ostatních velkých výrobců televizní techniky.

 

 

OLED+903 také disponuje výjimečným zvukovým systémem navrženým ve spolupráci s přední značkou zabývající se akustikou – Bowers & Wilkins. Ta je rovněž oficiálním partnerem sluchátek a mikrofonů studií Abbey Road.

Martijn Smelt, marketingový ředitel společnosti TP Vision, promluvil o spolupráci: „Úspěšně jsme realizovali již řadu zajímavých partnerství s předními evropskými značkami, které sdílí naše závazky a nadšení. Abbey Road Studios jsou legendární značkou, která po desetiletí zastupuje největší hvězdy hudebního průmyslu. Mám velkou radost, že mají stejný cit pro kvalitu a preciznost jako my v TP Vision a že Philips TV nejlépe naplňuje jejich představu ideálního partnera v segmentu televizí.“

Jeremy Huffelmann, zodpovědný za strategické spolupráce ve studiích Abbey Road, sdělil: „Těší nás nové partnerství s Philips TV, jež s námi sdílí závazek dokonalého technického zpracování a nadšení pro inovace. Spoluprací se společností TP Vision můžeme i nadále zlepšovat audiovizuální služby studia tak, abychom našim klientům poskytli co nejlepší zážitek. Také budeme dále pracovat na zvuku a vizích, které leží v srdci Abbey Road.“

4. 4. 2019Krásné, historicky hodnotné, ale nevyužívané. Ožijí někdy prázdné domy Česka?

Spolupráce se studiem Abbey Road umožňuje Philips TV využít svých evropských kořenů a společně oslavit precizní zpracování, inovace a přístup ke kvalitě.