Zamilovali jsme se do nové módní kolekce zpěvačky Beyoncé. Co na ni říkáte vy?

Dvě ikonické módní značky se spojily v jednu a přinášejí zajímavé módní kousky, které jsou nejen barevné a hravé, ale taky hodně sexy! Řeč je o značkách Ivy Park a Adidas, které již nějaký ten pátek spolupracují a do světa módy vypouštějí kousky, které mezi ostatními vyčnívají svou originalitou. Před nedávnem byla představena aktuální řada s názvem Icy Park, do které jsme se doslova zamilovali. Budete nás následovat?

V pořadí se jedná již o třetí kolekci, kterou módní značka známé zpěvačky Beyoncé uvedla na trh v kolaboraci se značkou Adidas. Zatím poslední kolekce nese jméno Icy Park a jak už název napovídá, je inspirována zimním počasím a najdete v ní módu, která je zajímavým spojením lyžařského oblečení a streetwearu.

Pro všechny bez rozdílu

Stejně jako obě předchozí kolekce je i tato tzv. size-inclusive. To znamená, že nezáleží na tom, zda jste malí, velcí, vysocí či tencí. Každý si totiž najde to své. Móda je dostupná ve všech možných velikostech a variantách. To lze vidět i na prezentaci jednotlivých kousků, které neuvidíte pouze na hubených modelkách, ale i na ženách plnějších tvarů, čímž chce Beyoncé odbourat veškeré předsudky a bojovat proti zajetým pořádkům.

V kolekci narazíte na spoustu útulných kousků z materiálů jako je například umělá ovčí kůže a froté. Na některých oděvech a doplňcích najdete nový monogram Ivy Park, zatímco na jiných kusech zase potisk s lyžařskými motivy.

Nechybí ani pět nových modelů obuvi, včetně nové podoby Ivy Park Ultra Boost, Forum Lo, Forum Mid, Super Sleek a zbrusu nových bot Super Sleek Boot. Všechny z nich se vyznačují neotřelým stylem, který zaujme na první pohled.

Velkolepé uvedení kolekce

S uvedením nové kolekce Icy Park pomohla velká jména showbyznysu jako například modelka Hailey Bieber, rapper Gucci Mane, zpěvačka Kaash Paige a modelky Kyla Coleman, Akesha Murray a Shi Gray. V návaznosti na myšlenku předposlední kolekce „This Is Your Park“ Beyoncé s aktuální kolekcí představila svým fanouškům nové heslo, které zní: „Your Park Is Your Wonderland“.

Aby toho nebylo málo, na sociálních sítích se objevilo několik videí, kdy Beyoncé poslala některé kousky z nové kolekce svým přátelům a aby podtrhla myšlenku kolekce Icy Park, poslala jednotlivé kousky rovnou ve skutečné kostce ledu.

Láska na první pohled

Musíme říct, že nás v redakci nové módní kousky opravdu zaujaly – ať už se jedná o mikiny, bundy, kalhoty, čepice či boty, všechny kousky k sobě dokonale ladí a přichází v nádherných sytě růžových, hnědých, modrých, ale i vícebarevných a bílých kombinacích.

Pokud vás aktuální kolekce zaujala stejně jako nás, nemusíte zoufat, že se jedná o nějaké nedostupné zboží, protože všechny kousky z této kolekce můžete mít i vy. Domů vám pravděpodobně v ledové kostce nepřijdou, ale můžete mít radost z toho, že celá kolekce je k dispozici také u českého zastoupení značky Adidas a pokud máme správné informace, pomalu a jistě mizí ze skladu, takže si pospěšte. Pár chladných dnů nás ještě čeká a co letos nestihnete vynosit na svahu (kdo by to byl čekal), budete moci vynosit několik následujících let, protože s nadčasovou módou Beyoncé to rozhodně nebude problém.

Zdroj: Jan Witek