#LOCKDOWN trend: Muži si objednávají krejčího domů nebo do kanceláře. Profesionálové z krejčovství Blažek vám jsou po ruce téměř nepřetržitě

Oblek ušitý na míru nejen skvěle sedí, ale dá vyniknout i vaší osobnosti. Pokud máte blízký vztah se svým krejčím, úspěšně vás provede komplikovaným světem materiálů, střihů i rafinovaných detailů. Krejčovství Blažek v samotném srdci Prahy je typem salonu, který se vrací k intimitě krejčovství staré školy. A dokud musí být kvůli vládním opatřením zavřeno, krejčí za vámi přijede domů nebo do kanceláře.

Šití obleku začíná rozhovorem

Důvody pro pořízení obleku, saka či košile šité na míru mohou být různé. Možná milujete originální kousky, možná máte nekonfekční postavu sportovce. Nemusíte si být zcela jistí, co máte přesně požadovat, protože zkušení profesionálové vám pomohou. Jsou to průvodci v tajemném světě luxusních materiálů a skvěle padnoucích střihů. Svěřte se jejich rukám a nechte se vést.

Nové oblečení vám má sloužit, být pohodlné a dokonale zapadnout do vašeho života. Proto celý proces tvorby obleku či saka na míru začíná rozhovorem. Přátelskou konverzací s profesionálem u šálku kávy, na jehož konci jsou jasně specifikované potřeby a přání klienta, ale i vybraný materiál. Nový kousek šatníku vám musí nejen sedět a reprezentovat vás. Měl by také respektovat vaši osobnost.

Tvorba oděvů na míru je partnerství

Klient a krejčí jsou partnery, kteří jdou za společným cílem. Tím je bezchybně padnoucí outfit. Oblečení, které bude dokonalé pro vybranou příležitost, ale také pro vaše já. Bonusem navíc je zjednodušení práce do budoucna. Až se příště do krejčovství vrátíte, krejčí už vás bude znát a celý proces se výrazně zrychlí.

Business dress code má jasně daná pravidla. Kromě výběru materiálu vám moc příležitostí k sebevyjádření nezbývá. Je tu ale možnost, jak i z business obleku udělat jedinečný originál: detaily. Svěřte se svému krejčímu s tím, co rádi nosíte v „civilu“. Možná se budete divit, kolik možností vyjádření vašeho kreativního já obleky na míru nabízejí.

Oáza pohody a stylu v samém centru města

Krejčovství Blažek se nachází v Nekázance 11, za rohem od slavné ulice Na Příkopě. Jeho prostory jsou neobvykle velkorysé, ale jsou navrženy tak, abyste se v nich cítili útulně při důvěrné rozpravě s vaším krejčím. Látky si můžete prohlédnout v přirozeném denním světle, avšak v intimitě uzavřeného prostoru. Volba mezi vzory a barvami je tak příjemnější, než když byste museli vybíhat na ulici.

Umístění nového krejčovství je výsledkem hledání rovnováhy. Místo samotné má skvělou dostupnost pomocí metra či tramvaje. Vůz můžete zaparkovat přímo v garážích budovy a neztrácet čas ani nervy hledáním parkovacího místa. Prostory krejčovství poskytují dostatečný klid pro tvůrčí činnost, přestože sotva pár kroků odtud se nachází rušné centrum pražského dění.

Profesionálové z Krejčovství Blažek na vás čekají

Můžete si nechat vyprávět, jak je skvělé nechat si ušít oblek na míru. Jaké pohodlí vám poskytne a jak vám dodá sebevědomí. Můžete se nechat ujistit, že složitý proces volby materiálu, barvy, střihu i detailů je mnohem příjemnější než postávat bezradně mezi regály s konfekcí. Osobní zkušenost je víc než tisíc slov. Nechte se inspirovat a přijďte špičkové krejčovské umění zažít na vlastní kůži.

Zdroj: redakce