Svých fitness cílů můžete dosáhnout i s jídlem od michelinského kuchaře. Stačí říct „Yes“ krabičkám!
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: YES Krabičky

Svých fitness cílů můžete dosáhnout i s jídlem od michelinského kuchaře. Stačí říct „Yes“ krabičkám!

Plavková sezóna se blíží a řada z nás tak přemýšlí nad tím, jak si dopřát pocit sebejistoty a přiblížit se k vysněnému fitness cíli. Nemusíme si nalhávat, že v zimním období občas slevíme ze svých nároků a dopřejeme si sem tam nějaké hříšné jídlo navíc, abychom zahnali chmury z počasí. Někdy si také místo běhu v rozbředlém sněhu nebo mrazu raději zalezeme pod deku k seriálu a zážitek podtrhneme nějakou dobrotou. Ať už chcete svou figuru vylepšit z jakéhokoliv důvodu, pravděpodobně vás napadne, že diety jsou vždy utrpením a spoustou dřiny a odříkání. A co když to tak být vůbec nemusí?
Redakce Redakce Autor
21. 2. 2023

Dieta – slovo, které ve většině z nás prostě pozitivní pocity nevyvolává. Naopak si představíme různé náhražky jídel ve formě koktejlů a tyčinek, poloprázdný talíř nebo různé varianty na příliš zdravé saláty. Jenže to už dávno nemusí být pravda! To, že dietní jídlo může být nejen vyvážené, ale také chutné a luxusní, se rozhodli dokázat Radek Hasman a Radek Vítek, hlavní tváře a zakladatelé Yes Krabiček. Právě díky nim můžete dosahovat svých fitness cílů bez odříkání a ještě si pochutnáte!

Naší primární motivací je změnit obor krabičkové diety k lepšímu. Chceme ukázat, že krabičková dieta nemusí být pouze nelibě vypadající Caesar salát k obědu, ovesná kaše s trochou medu ke snídani a noky se špenátem k večeři,“ říkají zakladatelé. Oba navíc patří ke zkušeným odborníkům ve svých oborech. Radek Vítek je fitness trenér a výživový specialista. Fitness je jeho vášní již přes deset let a proto si můžete být jistí, že jídelníčky, které sestavuje pro jednotlivé výživové programy jsou vyvážené a pestré.

Druhý spoluzakladatel, Radek Hasman, pak do týmu přináší své zkušenosti získané v těch nejlepších evropských kuchyních. Za své kulinářské umění si vysloužil i prestižní ocenění Michelin Bib Gourmand! Vyvážené jídelníčky svého kolegy tak může snadno proměnit ve skutečnou delikatesu a vy se ještě můžete chlubit, že vám dietní jídlo připravil michelinský kuchař – to byste čekali spíš u celebrit světového formátu, že?

Kvalita na prvním místě

To, že každá krabička, která se dostane ke klientovi, musí obsahovat jídlo dokonalé chuti, nejvyšší čerstvosti a nutriční vyváženosti, je od začátku hlavním cílem obou zakladatelů. Dnes se o to, aby se na váš stůl dostaly krabičky s kvalitním a vyváženým jídlem, stará tým 15 lidí. A pokud bychom měli vyzvednout jeden z aspektů, který celý tým spojuje, pak je to právě nárok na kvalitu.

Víme, že se krabičková dieta dá pojmou jinak, dá se dělat lépe a všechny aspekty od chuti až po vzhled mohou dosahovat mnohem vyšší kvality a úrovně, než doposud ukazují některé firmy, které se věnují krabičkové dietě. Proto chceme ukázat, že lze zvýšit kvalitu pokrmů, servisu a také že není problém rozšířit možnosti pro naše klienty,“ shodují se členové týmu, do nějž se dnes kromě zakladatelů řadí i další kuchaři, ale také administrativní pracovníci a kurýři.

Někteří členové týmu mají na starost, aby se v kuchyni šéfkuchaře Radka Hasmana a jeho týmu objevovaly jen prvotřídní suroviny.  Kurýři se pak starají o to, aby se jeho pokrmy dostaly na váš stůl ten den, co je uvaří. Jsou tedy tak čerstvé, jako byste si je právě uvařili sami.

Programy pro každého

Jedním z častých úskalí diet je fakt, že se zaměřují hlavně na snižování váhy. Jenže to vůbec nemusí být vaším cílem. Někdo chce redukovat váhu, jiný chce nabrat svalovou hmotu, další prostě touží po rovnovážné stravě, na jejíž přípravu nemá čas nebo náladu. Ať už je vaším cílem cokoliv, Yes Krabičky pro vás mají ten pravý program! Každý se tak může s chutí projíst ke své vysněné postavě.

Například program „Naber svaly“ ocení ti, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu nebo mají nadměrné energetické výdaje. „Profi sport“ je zase nastaven pro jedince s vysoce aktivním životním stylem, kteří pravidelně či závodně sportují. Pro aktivní muže hledající vyvážené menu je určen program „Balanc a sport“ a „Štíhlá a FIT“ zase pro aktivní ženy.

<Path> DIETA PAVLA KORTANA: "Přijdu si jak KETO králík, ale vážně hubnu!"Zdroj:

Kromě určení na základě životního stylu se ale můžete rozhodovat i na základě počtu chodů, množství kalorií či nutričních hodnot. I proto lze celkem snadno říci, že si vybere opravdu každý přesně podle svých potřeb. S výběrem vám poradí i kalkulačka přímo na webu Yes Krabiček. Tyto programy navíc zaručují doručení pětkrát týdně od neděle do čtvrtka. Své krabičky si ale můžete vyzvednout na určitých místech i sami!

Opravdu na míru

Velkou výhodou krabiček je také fakt, že jídelníčky na daný týden jsou zveřejňovány na webu a tak se můžete rozhodnout, zda vám vyhovuje, nebo ne, případně si svůj program trochu upravit. Nejíte houby nebo nemůžete lepek či laktózu? Máte alergii na mořské plody? Při objednávání svého programu můžete navolit několik alergenů, které chcete z jídelníčku vynechat a jídelníček vám bude přizpůsoben. Díky této možnosti personalizace jsou Yes Krabičky vhodné opravdu pro každého.

Na webu ale najdete i různé doplňky stravy nebo arašídová másla, proteinové tyčinky, sušené ovoce a další pochoutky určené ke zdravému mlsání bez výčitek. Takže si můžete pochutnat na vyvážených pokrmech, trochu si zamlsat a ještě dosáhnout svých fitness cílů. Už si představujete ty výsledky?

Zdroj: YES Krabičky

Populární
články

Speciální nápoj by pomohl i řidičům, kteří si dali pivo, ale potřebují zase rychle vystřízlivět
AKTUALITY

Přepískli jste to s alkoholem? Vědci vytvořili drink, který snižuje hladinu alkoholu v krvi. Za půl hodiny vystřízlivíte o 50 %

Autor: Martin Lyko
Ženský a mužský mozek? Mýtus!
TĚLO & MYSL

Nic jako „ženský“ a „mužský“ mozek neexistuje, není ani důvodem, „proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“, dokazuje výzkum

Autor: Mirka Dobešová
„Gay“ sice znamená „veselý“, ale tahle identita s sebou nese větši pravděpodobnost depresí a dalších duševních problémů
LIDÉ

Teplý, duhový a deprimovaný: Proč jsou deprese a další psychické poruchy u LGBT+ lidí tak časté

Autor: Martin Lyko
Muži prý psychickými potížemi trpí méně často než ženy - faktem ale je, že o nich spíš jen tolik nemluví
TĚLO & MYSL

Deprese a úzkosti na každém kroku: většina Čechů zažívá psychickou nepohodu, nejvíce mladí lidé a ženy. Proč muži své problémy zastírají?

Autor: Mirka Dobešová
Vánoce mají být hlavně symbolem radosti
TĚLO & MYSL

Máte problém vybrat vánoční dárek? Nebojte, je to jednodušší, než si myslíte!

Autor: Michal Černý
Nejlepší plastika je taková, která nevypadá jako plastika – tímto směrem se ubírá současný trend estetické medicíny
TĚLO & MYSL

VIDEO: Animace ukázala, jak špatně mohou dopadnout plastické operace. Co se může zvrtnout a proč někdo nepozná, že už má dost?

Autor: Martin Lyko
Díky papeži Františkovi se Vatikán více otevírá queer lidem
AKTUALITY

Papež poobědval s transgender ženami. „Cítíme se díky němu víc jako lidé,“ dala se slyšet jedna ze spolustolovnic

Autor: Martin Lyko
I dnes někteří žijí "dvojí život"
LIDÉ

„S partnerem žiju dva roky, že jsem gay, ale mí rodiče nevědí,“ shrnuje Václav. Netolerantní rodinu ale nemá, v čem je problém?

Autor: Mirka Dobešová
Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii
KULTURA

Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii. Nyní jeho dílo „Na konci světa“ objevil internet

Autor: Irena Piloušková
Pobyt v přírodě může být velmi obohacující
TĚLO & MYSL

Pravidlo 20-5-3 zajistí lepší psychickou pohodu, kondici i zdraví. Týká se minut, hodin a dnů, co po tuto dobu přesně dělat?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop