Ráj na jihu Gran Canaria: Vydejte se na místo, kde je váš volný čas vnímán jako důležitá součást terapie
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Lopesan Hotels / se svolením

Ráj na jihu Gran Canaria: Vydejte se na místo, kde je váš volný čas vnímán jako důležitá součást terapie

Šumění moře, jemný vánek a starosti někde v dáli. Jen si to představte. Je konec všem povinnostem a začíná vám dovolená. Konečně. Zabalte si kufr a vyrazte třeba na Kanáry. Znáte Playa del Inglés? Jedná se o lokaci na jižní straně ostrova Gran Canaria. Dechberoucí výhledy, zlaté písčité pláže i nákupy co by kamenem dohodil. To je dovolená na ostrově. Od všeho kousek a zároveň tak blízko! Nasajte tu atmosféru a nechte se inspirovat. Jaké to je strávit pár dní v hotelu přímo v srdci hotového ráje?
Redakce Redakce Autor
14. 2. 2023

Okouzlující zahrady a bazény s vodopády. To je to pravé dovolenkové prostředí obklopující hotel Corallium Dunamar, jenž vás bude hýčkat a hladit po duši tak, abyste si konečně opravdu odpočali. Vyrazit do destinace, která má co nabídnout nejen v ohledech vybavení interiérů, ale láká i propracovanými venkovními prostory, to je to pravé! A co víc, Kanárské ostrovy jsou známé pro svou jedinečnou, úžasnou přírodu a příjemné počasí po celý rok.

Láká vás venku i posnídat? Není problém! Zahrada hotelu Corallium Dunamar je otevřená pro strávníky od sedmé ranní až do půl jedenácté, aby nastartovali den skřivani i po ránu méně nadšené sovy. Na večeři v tomto kouzelném prostředí se může těšit každý, kdo si užívá jak výběru bufetu, tak obsluhy, která roznáší meníčko mezi sedmou a půl desátou večerní.

Po večeři není nad to posunout se ještě o něco dál. Přestože dva atmosférické bary (Coral na pláži a La Sal u bazénu) zavírají kolem šesté, hlavní bar v lobby funguje až do půlnoci, a tak je o zábavu postaráno.

Jídlo, jídlo, jídlo. Jaké, že je? Pokud se na stravování podíváme pořádně, pak můžeme jedině chválit: Na výběr mají hosté různé možnosti. Na snídani se můžete těšit na kávu, čaje, čerstvé ovocné šťávy, pečivo, chléb a ovoce, teplé možnosti a také široký sortiment celozrnných a dietních produktů. Večeře sestává z velkého výběru předkrmů, hlavních jídel, dezertů a slaných kulinářských možností založených na regionální, národní a mezinárodní kuchyni. Také z několika tematických výběrů a vegetariánské kuchyně. Zvláštní pozornost je věnována hostům s potravinovými alergiemi, a to je rozhodně velké plus!

Jestli patříte mezi cestovatele, kteří si ubytování vybírají podle hotelového pokoje, pak také nebudete zklamaní. Corallium Dunamar, který spadá pod Lopesan Hotels, disponuje téměř třemi stovkami vkusně vybavených pokojů v různých úrovních srandardu s vlastními koupelnami a neopomenutelnými pomocníky jako je například fén nebo třeba rychlovarná konvice pro pohodičku u kávy či čaje v soukromí. Samozřejmostí jsou samostatné balkóny či terasy v pokojích pro dva, které mají neuvěřitelný romantický potenciál. Dá se říct, že si vybere snad každý. Máte-li na patře otázku, zda je hotel připraven i na hosty s pohybovými omezeními, pak je odpověď jednoznačné ANO: Celkem deset pokojů bylo plně uzpůsobeno vozíčkářům. Na pokojích (respektive v koupelnách) mohou naleznout vše od přístupné sprchy bez bariéry přes přizpůsobené umyvadlo a toaletu až po nastavitelné zrcadlo. Jednoduše a prostě: Hotel myslí na všechny své hosty a s láskou věnuje zvláštní péči jak lidem s omezeními ve stravování, tak těm, kteří jsou omezeni v ohledech pohybu.

<Path> Tvoří jej jediná hora a prý z něj vyplul objevovat Ameriku Kryštof Kolumbus, to je La Gomera – Kanárský ostrov pro aktivní turistyZdroj:

Na zdraví je velký důraz kladen i při aktivitách, které hotel nabízí. Hlava i tělo si odpočine například při sportovních aktivitách jako je vodní lyžování, surfování, tenis nebo golf na nedalekých golfových hřištích MaspalomasMeloneras. A co dál? Chcete si půjčit auto a projet se sami po okolí? Zeptat se na cestu? Zjistit, kde nejlíp nakoupíte? Potřebujete si směnit měnu? O všechny typy informací se rádi podělí zaměstnanci recepce. Možností je téměř nepřeberně. Volný čas je v Corallium Dunamar vnímán jako alternativní terapie. Kanárské ostrovy prostě stojí za to zažít!

Zdroj: Lopesan Hotels

Populární
články

Volně k použití kdykoliv a kdekoliv?
HOT!

„Volně k použití“ aneb nový sex-trend s prvky fetiše. Prý je vzrušující, ovšem balancuje na hraně znásilnění

Autor: Mirka Dobešová
Převlékání mužů za ženy bylo v Londýně 18. století docela běžné
LIDÉ

Princezna Serafína nepatřila do královské rodiny, jako drag queen se ale vepsala do historie. Jaká byla britská gay kultura 18. století?

Autor: Mirka Dobešová
Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt
TĚLO & MYSL

Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt

Autor: Irena Piloušková
Mnoho z těch, kdo jsou donuceni podstoupit nelidské praktiky v ruských „nápravných“ centrech, nedokáže o svých zážitkých promluvit
AKTUALITY

„Nutili mě vykastrovat prase“, popisuje trans žena praktiky, kterým musela čelit během tzv. konverzní terapie v ruském „nápravném“ zařízení

Autor: Martin Lyko
Petr Kavrentzis vedle svého nápadu
LIDÉ

„Projekt vznikal ‚odspodu‘, od zaměstnanců. Pro finance jsme sahali do rezerv,“ prozrazuje o výrobě duhového auta Enyaq Respectline autor nápadu ze Škoda Auto

Autor: Martin Lyko
Panoramatický vlak Bernina Express u ledovce Morteratsch. © Rhätische Bahn
Travel Trends 2023

Váháte, kam na pozdní letní dovolenou? Zde je několik důvodů, proč byste měli jet do Švýcarska

Autor: Michal Černý
HIV+ diagnóza nemusí být překážkou pro zplození potomka "tradiční" cestou – ilustrační foto
LIDÉ

HIV pozitivní tatínek Jonáš (35): „Byli jsme překvapení, že můžeme mít normálně děti,“ přiznává. Nečekaná diagnóza mu v životě pomohla

Autor: Martin Lyko
Se surogátní matkou Chelsea to bylo pro Lukáše a Jakuba perfektní spojení, které si od začátku sedlo
LIDÉ

Dva tátové Jakub a Lukáš: Naše rodina je sice netradiční, pro nás je ale normální. Pro naše děti uděláme první poslední

Autor: Irena Piloušková
Jan Gemrot má za sebou i spoustu charitativních aukcí. Nejraději má ale kolaboraci s Janem Černým, která vznikla za účelem podpory dětí postižených autismem
LIDÉ

Jan Gemrot: Malování je velmi osamělá činnost. Považuji to za formu meditace či modlitby

Autor: Rozálie Růžičková
Asexuálové skutečně nejsou emočně plošší
HOT!

Co jste nevěděli o asexuálech a báli jste se zeptat: Mohou prožít pocit, že je někdo přitahuje? Masturbují? A jaké mýty kolují?

Autor: Irena Piloušková

E-Shop