Ráj na jihu Gran Canaria: Vydejte se na místo, kde je váš volný čas vnímán jako důležitá součást terapie
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Lopesan Hotels / se svolením

Ráj na jihu Gran Canaria: Vydejte se na místo, kde je váš volný čas vnímán jako důležitá součást terapie

Šumění moře, jemný vánek a starosti někde v dáli. Jen si to představte. Je konec všem povinnostem a začíná vám dovolená. Konečně. Zabalte si kufr a vyrazte třeba na Kanáry. Znáte Playa del Inglés? Jedná se o lokaci na jižní straně ostrova Gran Canaria. Dechberoucí výhledy, zlaté písčité pláže i nákupy co by kamenem dohodil. To je dovolená na ostrově. Od všeho kousek a zároveň tak blízko! Nasajte tu atmosféru a nechte se inspirovat. Jaké to je strávit pár dní v hotelu přímo v srdci hotového ráje?
Redakce Redakce Autor
14. 2. 2023

Okouzlující zahrady a bazény s vodopády. To je to pravé dovolenkové prostředí obklopující hotel Corallium Dunamar, jenž vás bude hýčkat a hladit po duši tak, abyste si konečně opravdu odpočali. Vyrazit do destinace, která má co nabídnout nejen v ohledech vybavení interiérů, ale láká i propracovanými venkovními prostory, to je to pravé! A co víc, Kanárské ostrovy jsou známé pro svou jedinečnou, úžasnou přírodu a příjemné počasí po celý rok.

Láká vás venku i posnídat? Není problém! Zahrada hotelu Corallium Dunamar je otevřená pro strávníky od sedmé ranní až do půl jedenácté, aby nastartovali den skřivani i po ránu méně nadšené sovy. Na večeři v tomto kouzelném prostředí se může těšit každý, kdo si užívá jak výběru bufetu, tak obsluhy, která roznáší meníčko mezi sedmou a půl desátou večerní.

Po večeři není nad to posunout se ještě o něco dál. Přestože dva atmosférické bary (Coral na pláži a La Sal u bazénu) zavírají kolem šesté, hlavní bar v lobby funguje až do půlnoci, a tak je o zábavu postaráno.

Jídlo, jídlo, jídlo. Jaké, že je? Pokud se na stravování podíváme pořádně, pak můžeme jedině chválit: Na výběr mají hosté různé možnosti. Na snídani se můžete těšit na kávu, čaje, čerstvé ovocné šťávy, pečivo, chléb a ovoce, teplé možnosti a také široký sortiment celozrnných a dietních produktů. Večeře sestává z velkého výběru předkrmů, hlavních jídel, dezertů a slaných kulinářských možností založených na regionální, národní a mezinárodní kuchyni. Také z několika tematických výběrů a vegetariánské kuchyně. Zvláštní pozornost je věnována hostům s potravinovými alergiemi, a to je rozhodně velké plus!

Jestli patříte mezi cestovatele, kteří si ubytování vybírají podle hotelového pokoje, pak také nebudete zklamaní. Corallium Dunamar, který spadá pod Lopesan Hotels, disponuje téměř třemi stovkami vkusně vybavených pokojů v různých úrovních srandardu s vlastními koupelnami a neopomenutelnými pomocníky jako je například fén nebo třeba rychlovarná konvice pro pohodičku u kávy či čaje v soukromí. Samozřejmostí jsou samostatné balkóny či terasy v pokojích pro dva, které mají neuvěřitelný romantický potenciál. Dá se říct, že si vybere snad každý. Máte-li na patře otázku, zda je hotel připraven i na hosty s pohybovými omezeními, pak je odpověď jednoznačné ANO: Celkem deset pokojů bylo plně uzpůsobeno vozíčkářům. Na pokojích (respektive v koupelnách) mohou naleznout vše od přístupné sprchy bez bariéry přes přizpůsobené umyvadlo a toaletu až po nastavitelné zrcadlo. Jednoduše a prostě: Hotel myslí na všechny své hosty a s láskou věnuje zvláštní péči jak lidem s omezeními ve stravování, tak těm, kteří jsou omezeni v ohledech pohybu.

<Path> Cestovatelské priority se mění, rok 2022 dá turismu nový rozměr. Jaké trendy budou následovat moderní cestovatelé?Zdroj: industry.ehl.edu, scmp.com, betterup.com, itdr.org.vn, masterclass.com, spain.info, sustainability-leaders.com, alpine-pearls.com, forbes.com

Na zdraví je velký důraz kladen i při aktivitách, které hotel nabízí. Hlava i tělo si odpočine například při sportovních aktivitách jako je vodní lyžování, surfování, tenis nebo golf na nedalekých golfových hřištích MaspalomasMeloneras. A co dál? Chcete si půjčit auto a projet se sami po okolí? Zeptat se na cestu? Zjistit, kde nejlíp nakoupíte? Potřebujete si směnit měnu? O všechny typy informací se rádi podělí zaměstnanci recepce. Možností je téměř nepřeberně. Volný čas je v Corallium Dunamar vnímán jako alternativní terapie. Kanárské ostrovy prostě stojí za to zažít!

Zdroj: Lopesan Hotels

Populární
články

Někteří gayové skutečně touží po tom, aby byli hetero
LIDÉ

„Rozhodl jsem se, že budu hetero,“ tvrdí gay, podle nějž je jeho orientace prokletí, které mu znemožňuje žít tak, jak chce

Autor: Mirka Dobešová
Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen
AKTUALITY

Zdravý rozum zvítězil: Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen

Autor: Albert Prokop
Pro dokonalé fotky kdekoliv
AKTUALITY

Fujifilm představuje kapesní fotoaparát Instax Mini 12, který vás okouzlí na první pohled!

Autor: Michal Černý
Marcel Gecov
Living 2023

„Lůžkoviny a ložní prádlo Lejaan vnáší do ložnic hotelový komfort,“ popisuje unikátnost české značky jeden z jejích zakladatelů

Autor: Mirka Dobešová
Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve štědrých prostorách Top Hotelu v Praze
Living 2023

Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve stylu nejen Prahy, ale i Osla nebo Berlína!

Autor: Irena Piloušková
Módní fotograf Lukáš Kimlička se z Bratislavy přestěhoval na malé město
Living 2023

Módní fotograf Lukáš Kimlička: "Rád kombinuju na první pohled nesourodé věci, materiály a struktury!"

Autor: Redakce
Záchrana se podařila
LIDÉ

Utajené soukromí doktora Káji ze Slunce, seno… Koho skrýval v ložnici, s kým zažil harašení a co se mu stalo osudným

Autor: Albert Prokop
Miroslav Hradil je jedním ze zakladatelů zaměstnanecké pro-LGBT skupiny ve ŠKODA AUTO
LIDÉ

„Na předsudky a stereotypy narážejí LGBT lidé i v práci, podpůrné skupiny jim ukazují, že i na nich záleží,“ říká spoluzakladatel jedné z nich

Autor: Mirka Dobešová
Denim lichotí každé postavě! Nevěříte? Možná si jen nevybíráte v souladu se svými přednostmi! Jaké džíny jsou pro vás ty pravé?
STYL

Denim lichotí každé postavě! Nevěříte? Možná si jen nevybíráte v souladu se svými přednostmi! Jaké džíny jsou pro vás ty pravé?

Autor: Irena Piloušková
Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu
WELLBEING

Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu

Autor: Redakce

E-Shop