Ráj na jihu Gran Canaria: Vydejte se na místo, kde je váš volný čas vnímán jako důležitá součást terapie
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Lopesan Hotels / se svolením

Ráj na jihu Gran Canaria: Vydejte se na místo, kde je váš volný čas vnímán jako důležitá součást terapie

Šumění moře, jemný vánek a starosti někde v dáli. Jen si to představte. Je konec všem povinnostem a začíná vám dovolená. Konečně. Zabalte si kufr a vyrazte třeba na Kanáry. Znáte Playa del Inglés? Jedná se o lokaci na jižní straně ostrova Gran Canaria. Dechberoucí výhledy, zlaté písčité pláže i nákupy co by kamenem dohodil. To je dovolená na ostrově. Od všeho kousek a zároveň tak blízko! Nasajte tu atmosféru a nechte se inspirovat. Jaké to je strávit pár dní v hotelu přímo v srdci hotového ráje?
Redakce Redakce Autor
14. 2. 2023

Okouzlující zahrady a bazény s vodopády. To je to pravé dovolenkové prostředí obklopující hotel Corallium Dunamar, jenž vás bude hýčkat a hladit po duši tak, abyste si konečně opravdu odpočali. Vyrazit do destinace, která má co nabídnout nejen v ohledech vybavení interiérů, ale láká i propracovanými venkovními prostory, to je to pravé! A co víc, Kanárské ostrovy jsou známé pro svou jedinečnou, úžasnou přírodu a příjemné počasí po celý rok.

Láká vás venku i posnídat? Není problém! Zahrada hotelu Corallium Dunamar je otevřená pro strávníky od sedmé ranní až do půl jedenácté, aby nastartovali den skřivani i po ránu méně nadšené sovy. Na večeři v tomto kouzelném prostředí se může těšit každý, kdo si užívá jak výběru bufetu, tak obsluhy, která roznáší meníčko mezi sedmou a půl desátou večerní.

Po večeři není nad to posunout se ještě o něco dál. Přestože dva atmosférické bary (Coral na pláži a La Sal u bazénu) zavírají kolem šesté, hlavní bar v lobby funguje až do půlnoci, a tak je o zábavu postaráno.

Jídlo, jídlo, jídlo. Jaké, že je? Pokud se na stravování podíváme pořádně, pak můžeme jedině chválit: Na výběr mají hosté různé možnosti. Na snídani se můžete těšit na kávu, čaje, čerstvé ovocné šťávy, pečivo, chléb a ovoce, teplé možnosti a také široký sortiment celozrnných a dietních produktů. Večeře sestává z velkého výběru předkrmů, hlavních jídel, dezertů a slaných kulinářských možností založených na regionální, národní a mezinárodní kuchyni. Také z několika tematických výběrů a vegetariánské kuchyně. Zvláštní pozornost je věnována hostům s potravinovými alergiemi, a to je rozhodně velké plus!

Jestli patříte mezi cestovatele, kteří si ubytování vybírají podle hotelového pokoje, pak také nebudete zklamaní. Corallium Dunamar, který spadá pod Lopesan Hotels, disponuje téměř třemi stovkami vkusně vybavených pokojů v různých úrovních srandardu s vlastními koupelnami a neopomenutelnými pomocníky jako je například fén nebo třeba rychlovarná konvice pro pohodičku u kávy či čaje v soukromí. Samozřejmostí jsou samostatné balkóny či terasy v pokojích pro dva, které mají neuvěřitelný romantický potenciál. Dá se říct, že si vybere snad každý. Máte-li na patře otázku, zda je hotel připraven i na hosty s pohybovými omezeními, pak je odpověď jednoznačné ANO: Celkem deset pokojů bylo plně uzpůsobeno vozíčkářům. Na pokojích (respektive v koupelnách) mohou naleznout vše od přístupné sprchy bez bariéry přes přizpůsobené umyvadlo a toaletu až po nastavitelné zrcadlo. Jednoduše a prostě: Hotel myslí na všechny své hosty a s láskou věnuje zvláštní péči jak lidem s omezeními ve stravování, tak těm, kteří jsou omezeni v ohledech pohybu.

<Path> Kam letos vyrazit? Toto je pět trendy LGBTQ+ destinací pro rok 2022Zdroj: Redakce, Out Traveler, Spain's official tourism website, The Gay UK

Na zdraví je velký důraz kladen i při aktivitách, které hotel nabízí. Hlava i tělo si odpočine například při sportovních aktivitách jako je vodní lyžování, surfování, tenis nebo golf na nedalekých golfových hřištích MaspalomasMeloneras. A co dál? Chcete si půjčit auto a projet se sami po okolí? Zeptat se na cestu? Zjistit, kde nejlíp nakoupíte? Potřebujete si směnit měnu? O všechny typy informací se rádi podělí zaměstnanci recepce. Možností je téměř nepřeberně. Volný čas je v Corallium Dunamar vnímán jako alternativní terapie. Kanárské ostrovy prostě stojí za to zažít!

Zdroj: Lopesan Hotels

Populární
články

O životě pod zemí svědčí jen hromady vykutané hlíny...
CESTOVÁNÍ

Klima se mění, nahlédněte do australského podzemního města budoucnosti, kam lidé unikají před horkem

Autor: Mirka Dobešová
Anální hrátky ocení i heteroxesuální muži
HOT!

Návod pro heteráky: Jak se připravit na anální hrátky. Je to jednodušší, než si myslíte, ale chce to myslet dopředu

Autor: Martin Lyko
Sarah Ashton-Cirillo
AKTUALITY

Transgender mluvčí ukrajinské armády se ohradila proti americkému senátorovi: „Spekulace kolem mé osoby jsou zklamáním“

Autor: Martin Lyko
Kde se pivo vaří, tam se dobře daří
Travel Trends 2023

Pivovar Rožmberk: Výlet pro milovníky skvělého jídla, luxusního piva a panenské přírody

Autor: Redakce
Oranžová ve spojení s nikotinovým sáčkem může znamenat radost na první pohled
TĚLO & MYSL

Sníte o společnosti bez tabáku a kouření? I díky Švédům se to může podařit!

Autor: Michal Černý
Elegán za každých podmínek
CESTOVÁNÍ

Budiž motor! Aneb jaké to je být králem automobilového průmyslu už více než 100 let

Autor: Michal Černý
Ve starověkém Egyptě bylo líčení samozřejmostí
LIDÉ

Jak naši předci ovlivnili stávající rituály krásy? Od egyptských antibakteriálních linek na oči až po římskou posedlost ochlupením

Autor: Mirka Dobešová
Ing. Jan Bartošek, místopředseda Poslanecké sněmovny a ščlenk KDU-ČSL
AKTUALITY

Poslanec Jan Bartošek z KDU-ČSL odmítá adopce dětí stejnopohlavními páry, ale situaci možná sám nerozumí. Ukázal to v rozhovoru v pořadu Rozstřel

Autor: Martin Lyko
Do postele „na Adama“? Ano, jásají odborníci
TĚLO & MYSL

Do postele jedině nazí: Spánek bez oblečení prospívá zdraví penisu, varlat i celého těla

Autor: Martin Lyko
Zatímco heterosexualita je samozřejmá, uvědomění si odlišnosti může trvat
LIDÉ

Sexuální orientace (ne)padá z nebe: Jak si gayové a lesby uvědomují, že s jejich sexualitou to bude „jinak“ než v případě většiny?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop