Batohy na útesech a judista v uličce. Nové bezpečnostní video aerolinek představuje talenty i destinace Španělska
News
Zdroj: Adobe Stock

Batohy na útesech a judista v uličce. Nové bezpečnostní video aerolinek představuje talenty i destinace Španělska

Batohy na kameni, gymnasta v pozici letadla a judista na útesech – zkrátka přehlídka španělských talentů, přírodních krás a ikonických destinací. tak může vypadat něco většinou tak všedního, jako je instruktážní video o bezpečnosti na palubě letadla. Místo monotónní recitace stevardů a stevardek ozývající se z praskajících reproduktorů, kterou většinou nikdo neposlouchá, představily letecká společnost Iberia a španělská centrála pro turismus video plné nejen dechberoucích destinací, ale také španělských talentovaných osobností. Takovou instruktáž si pak klidně pustíte i dvakrát!
Ondřej Josef Kubáček Ondřej Josef Kubáček Autor
13. 2. 2023

Zavazadlo do přihrádky nebo pod sedačku před vámi, pás zapnutý po celou dobu letu kvůli nečekaným turbulencím a únikové cesty umístěné i za vámi. Ruku na srdce, ti z nás, kteří letěli více než dvakrát až třikrát, většinou berou tyto nepochybně důležité bezpečnostní instruktáže jen jako zbytečné vyrušení na začátku letu. A proto aerolinky přicházejí s originálními způsoby, jak cestující zaujmout. Ještě žádný počin však není tak krásný, jako ten aerolinky Iberia, která se spojila se španělskou centrálou pro cestovní ruch.

Bezpečnostní video začínající v madridských ulicích a místním divadle Teatro Real, kde palubní personál vítá herečku Itziar Ituño, v Toledu pak zpěvačku Rozalén informují o používání elektronických zařízení na palubě a ta si následně uloží svůj mobilní telefon do batohu judisty Nika Shery na náměstí Plaza del Obradorio v Santiagu de Compostela. Na útesech Dále ve videu uvidíte gymnastu Raye Zapatu simulujícího vzlet a přistání letadla nebo módní návrhářku Teresu Helbigovou, autorku uniforem pro personál aerolinek Iberia, jak si v Barceloně zapíná bezpečnostní pás. Dále se zde představí jachtařka Silvie Másová na Mallorce, malíř Pedro Paricio v Alhambře a umělec Susso33 malující symbol zákazu kouření ve Valencii.

Video tak má cestujícím nejen přiblížit veškeré bezpečnostní pokyny, ale také jim přiblížit současné španělské talenty a destinace stojící za vidění! "Spolupráce s Iberií nám umožňuje přímo oslovit miliony zákazníků Iberie, kteří přilétají na dálkových letech, a ukázat jim, že ve Španělsku si mohou užít nejen naše pláže a dobré počasí, ale také výjimečnou kulturní, gastronomickou a volnočasovou nabídku,“ říká ředitel španělské centrály pro cestovní ruch Miguel Sanz. Video však nenajdete jen na palubě letadel, ale také na sociálních sítích a v médiích. Věřte ale, že vás dostatečně inspiruje k tomu, abyste ho shlédli znovu na palubě letadla cestou do magických španělských destinací!

Foto: Oficina Española de Turismo
Zdroj: Oficina Española de Turismo, Adobe Stock, YouTube

Populární
články

Přijmout partnera svého syna se zdá být samozřejmé, ne vždy tomu tak ale je
LIDÉ

„Synův coming out byl šok, když ale na oběd přivedl přítele, zamilovali jsme si ho,“ shrnuje Tomáš. Jak se s tím, že syn je gay, vyrovnal?

Autor: Mirka Dobešová
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Sora je původem z Jižní Koreje
LUI BODY

Trápí vás pleš? Přirozeně vypadající řešení jsme probrali se zakladatelkou studia, které se zaměřuje na mikropigmentaci

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Luxusní dýhování pokračuje jako obložení za televizí
Living 2023

Tajemství dokonalého interiéru? Jednota a propojenost. „Začněte u dveří,“ radí designerka

Autor: Martin Lyko
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop

E-Shop