LUSH představuje novou řadu pro sportovce s hořčíkem
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Archiv značky se svolením

LUSH představuje novou řadu pro sportovce s hořčíkem

Společnost Lush se pouští do světa fitness a péči o tělo po sportovním výkonu! Uvádí na trh hořčíkové masážní oleje a epsomskou sůl do koupele. Lush vynálezci označují koupelovou kombinaci s masáží za "nebeskou dvojici".
Marek Nepožitek Marek Nepožitek Autor
1. 2. 2023

Hořčík má zásadní význam pro mozek a tělo - od regulace hladiny cukru v krvi až po zvyšování sportovního výkonu. Přestože se nachází v celé řadě potravin, od listové zeleniny až po ořechy, semínka a fazole, mnoho lidí ho ve stravě nemá dostatek.

Hořčík pomáhá přesouvat krevní cukr do svalů a zbavovat se kyseliny mléčné, která se může během cvičení hromadit a způsobovat únavu.

Přínosy hořčíku pro pokožku

Pokud jde o zevní použití, je třeba se zaměřit na dva druhy hořčíku – síran hořečnatý (magnesium sulphate) a chlorid hořečnatý (magnesium chloride). Chlorid hořečnatý má tendenci vstřebávat se snadněji než jeho protějšek. Síran hořečnatý (známý také jako epsomská sůl) nabízí řadu pozitivních účinků, mimo jiné pomoc k lepšímu spánku a relaxaci.

A ať už běháte maratony, sedíte celý den na kancelářské židli nebo jen chcete svému tělu dopřát trochu extra péče a lásky, hořčík je super mocná ingredience, která vám pomůže cítit se odpočatě a být připraveni zvládnout svůj den.

Tuhé masážní oleje s hořčíkem

LUSH přichází rovnou se třemi tuhými masážními oleji, které představují jednoduchý a účinný způsob jak se uvolnit od hlavy až k patě. Jsou vyrobeny z výživných rostlinných másel, vybraných esenciálních olejů a s obsahem hořčíku (122 mg na 5 g produktu), který během vmasírovávání do pokožky pomáhá uvolnit napětí.

Všechny LUSH tuhé masážní oleje jsou „nahaté“, což znamená, že zcela (a hrdě) bez obalu. Pečujte o své masážní oleje a uchovávejte je ve znovupoužitelné plechovce, abyste je udrželi v suchu a čistotě.

Začněte svůj den s masážním olejem s hořčíkem Before, který byl vytvořen pro povzbuzení, stimulaci a zahřátí těla před jakoukoli aktivitou. Udělejte si chvilku pro sebe a vychutnejte si přítomný okamžik při masáži s tímto speciálním olejem obsahujícím pokožku zjemňující fair trade bio kakaové máslo, oživující silici z máty peprné a zklidňující chlorid hořečnatý. Prodává LUSH za 370 Kč.
Foto: Archiv značky se svolením

 

Po dlouhém dni je tu pro vás masážní olej s hořčíkem After! Tento oválek je plný uklidňujícího kalamínového prášku, hydratačního fair trade bambuckého másla a samozřejmě chloridu hořečnatého. Prodává LUSH za 370 Kč.
Foto: Archiv značky se svolením

 

Odpočiňte si a relaxujte s masážním olejem s hořčíkem Deep Sleep. Spánek hraje v našem celkovém zdraví důležitou roli; nedostatek spánku a odpočinku může negativně ovlivnit všechny aspekty našeho života. A právě z toho důvodu byl tento olej vyroben tak, aby pomohl tělu i mysli odpočinout si – za pomoci jemné heřmánkové silice, uklidňujícího levandulového oleje a zklidňujícího chloridu hořečnatého. Prodává LUSH za 370 Kč.
Foto: Archiv značky se svolením

Kostky s epsomskou solí              

Po dlouhém a náročném dni není nic lepšího než pořádná koupel, která vás znovu probudí k životu. Nové LUSH kostky s epsomskou solí jsou dokonalým společníkem do koupele pro přepychovou péči o sebe sama.

Tyto kostky se skvěle hodí i k lázni na nohy!

Pokud hledáte malou pomoc pro uklidnění a uvolnění, je koupelová bomba – kostka s epsomskou solí Deep Sleep přesně to, co potřebujete. Ponořte ji do vany, zapalte svou oblíbenou vonnou svíčku Lush a pohodlně se uvelebte, zatímco vás na svém obláčku unáší snová levandulová silice, zklidňující epsomská sůl a tišící heřmánek. Prodává LUSH za 160 Kč.
Foto: Archiv značky se svolením

 

LUSH koupelová bomba – kostka z epsomskou solí Salt Water Soother je ze 40 % vyrobena z epsomské soli, která vám při relaxaci ve vaně pomůže pečovat o unavené svaly. Tato malá kostka obsahuje také směs chladivých silic z máty klasnaté, máty peprné a eukalyptu, aby osvěžila vaši mysl, tělo i smysly. Prodává LUSH za 160 Kč.
Foto: Archiv značky se svolením

Stále si nejste jisti, zda je hořčík právě to, co potřebujete? Zastavte se v kterékoli z prodejen LUSH a promluvte si s jejich odborně proškolenými konzultanty. Svou nejbližší prodejnu LUSH najdete zde

 

Zdroj: Archiv značky se svolením

Populární
články

Přijmout partnera svého syna se zdá být samozřejmé, ne vždy tomu tak ale je
LIDÉ

„Synův coming out byl šok, když ale na oběd přivedl přítele, zamilovali jsme si ho,“ shrnuje Tomáš. Jak se s tím, že syn je gay, vyrovnal?

Autor: Mirka Dobešová
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Sora je původem z Jižní Koreje
LUI BODY

Trápí vás pleš? Přirozeně vypadající řešení jsme probrali se zakladatelkou studia, které se zaměřuje na mikropigmentaci

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Luxusní dýhování pokračuje jako obložení za televizí
Living 2023

Tajemství dokonalého interiéru? Jednota a propojenost. „Začněte u dveří,“ radí designerka

Autor: Martin Lyko
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop

E-Shop