V pražském John Reed Fitness si můžete vychutnat všechny aktuální trendy ve cvičení

Někdo preferuje cvičení v posilovně, kterou se nese pach potu a tvrdá dřina je zde cítit na každém kroku, někdo má zase rád designové prostředí s nejnovějšími technologiemi, které může využít pro své zdokonalování...

John Reed Fitness své brány v Praze otevřelo v září roku 2017 a od té doby jde neustále kupředu. Nemusíme snad připomínat, že se jedná o jedno z nejmodernějších fitness center, které následuje, ale i samo vytváří aktuální trendy v uhlazeném designovém prostředí, díky kterému ani nebudete mít pocit, že jste zrovna ve fitku.

Před jedenácti lety vyhrál první Česko Slovenskou SuperStar. Jak žije Martin Chodúr (30) dnes?26. 10. 2020

Ačkoliv prostředí dělá hodně, důležité je také to, co a jak děláte pro své tělo. I v rámci cvičení se neustále objevují nové trendy, způsoby a techniky. Jaké směry v rámci cvičení momentálně zažívají největší úspěch?

Vyzkoušejte cvíčení v John Reed Fitness zdarma. Více informací ZDE.

Cvičení ve skupinách

Žádná novinka, ale stále více oblíbenější aktivita a pro mnoho lidí dokonce i prospěšnější. Je potvrzeno, že člověk má tendenci vyvíjet daleko větší úsilí a dosahovat lepších výsledků právě ve skupině. Přece se nenecháte zahanbit… Díky tomu je cvičení ve skupině mnohdy prospěšnější a intenzivnější. Nehledě na to, že je na vás vyvíjen i trochu větší „nátlak“, co se pravidelnosti a účasti týče – najednou v tom nejste sami a nemáte tendenci se vzdávat, když kolem sebe vidíte spoustu dalších.

V John Reed Fitness nově nabízejí tzv. Group Workouty, které se zde konají každé pondělí až čtvrtek, vždy v 18:00 a 19:00. Jedná se o intenzivní 30minutová skupinová cvičení pod vedením trenéra, která však probíhají zábavnou formou v párty atmosféře. Často se cvičí ve dvojicích či skupinách. Není to klasická cvičící mučírna, která by vás po pár týdnech mohla odradit. Často zde poznáte i nové lidi a budete se sem zkrátka vracet s radostí. K ještě lepšímu umocnění atmosféry je v tělocvičně instalována obří disco koule se světelnými efekty a prémiové ozvučení s vlastním John Reed Playlistem.

Ostatně hudba obecně je u John Reed Fitness doladěna do posledního detailu. Kromě reprodukované hudby zde každé pondělí a čtvrtek od 18:00 do 21:00 hrají zvučná jména české DJ scény. Mezi známé rezidenty, jejichž sety si můžete živě poslechnout během cvičení přímo ve fitku, patří například Kenny Rough, Dj Friky, Subgate či Silhouette. Těšit se tak můžete na skvělou dávku hudby především v techno a hip hop stylu.

Virtuální lekce

Virtualita a všechny přidružené technologie v současnosti hýbou světem. Hojně se využívají také v oboru fitness. Díky dnešním chytrým technologiím se rázem můžete ocitnout na lekci světoznámého lektora, a to ani nemusíte vytáhnout paty z domovského města.

Podobný zážitek si můžete vychutnat i v John Reed Fitness, kde jsou kromě živých lekcí nabízeny i ty virtuální. Zde se jedná konkrétně o CYBEROBICS lekce, což je služba, která pod sebou sdružuje top trenéry z celého světa, kteří prostřednictvím videí, které běží v sále, trénují návštěvníky virtuálně skrze obří plátno. V tomto sále se střídají s tzv. živými lekcemi. Lekce jsou zdarma pro všechny členy a dle rozvrhu si každý může zvolit, na co chce jít cvičit. V nabídce je okolo 300 lekcí týdně, a to bez jakéhokoliv příplatku, vše v rámci členství, které můžete mít již za 600 korun měsíčně.

Skvělým tancem vždy můžete oslnit

Hudba a tanec nás provází celým životem. Tanec je spojen s pozitivními událostmi a sami jistě víte, že není nic lepšího než se do hudby vlnit. Samotný tanec se taktéž neustále vyvíjí – přicházejí nové styly, nové kroky, techniky, ale s novou hudbou a interprety i nekonečné možnosti tvorby zajímavých choreografií.

Hladká kůže bez ochlupení? Pomůže vám laserová depilace5. 11. 2020

V John Reed Fitness máte možnost zatancovat si na lekcích s absolutními špičkami v oboru. Mezi ně patří Anet Antošová – profesionální tanečnice, lektorka, choreografka a absolventka FTVS na Karlově Univerzitě. Královna českého Twerku, jež je se svým osobitým tancem plným ženskosti a energie známá po celém světě, se však specializuje i na jamajský Dancehall, který mimo jiné vyučuje v rámci středeční lekce Special Dance Class v John Reed Fitness (od 11. března letošního roku). Na její lekce může přijít každý – tedy začátečník i pokročilý. Během lekce se účastníci naučí nejen techniku, taneční kroky, choreografii, ale především si užijí neskutečnou zábavu v podobě taneční party. Její lekce jsou vždy plné a opravdu hodně oblíbené.

Dalším známým tanečníkem, jehož styl můžete v John Reed Fitness ochutnat, je Filip Jankovič. Profesionální tanečník a showman, který má s učením tanečních kurzů bohaté zkušenosti. Jeho pravidelná úterní lekce Pop Dance je věnována úplně všem, co si chtějí s chutí zatančit na populární songy od Michaela Jacksona, Britney Spears, Beyoncé, Jennifer Lopez atd. Lekce je určena klientům, kteří jsou začátečníci, ale i mírně pokročilí. Cílem je užít se lekci a zažít tak příval totální energie, kterou na vás Filip přenáší. Během lekce se účastníci naučí vždy jednu novou choreografii.

Ať už dorazíte na tanec, virtuální či živé cvičení, dojít můžete kdykoliv, v John Reed Fitness totiž mají otevřeno 24/7 – nonstop 365 dní v roce.

Zdroj: JRF Podpora