Značka moderní pánské módy představuje řadu vůní pro stylové muže
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Glamour Distribuce./se svolením

Značka moderní pánské módy představuje řadu vůní pro stylové muže

Šaty sice dělají člověka, pravdou ale je, že na utvoření celkového dojmu se podílí mnohem více faktorů – a to včetně vůně. Ta by pak v ideálním případě měla zohlednit nejen určité preference „nositele“, ale odpovídat také příležitosti, potažmo outfitu. Přeci jen, člověk nepochybně zvolí jinou vůni na volnočasové aktivity a zcela jinou třeba na pracovní schůzku nebo večírek. I když pak výběr vhodných vůní může být pro někoho obtížnější, minimálně ti, kteří jsou rádi věrni konkrétní značce – a oblíbili si stylovou módu bugatti – budou teď mít život o kousek snazší. Značka totiž na trh uvádí trojici pánských vůni, které přesně vystihují potřeby všech moderních mužů...
Redakce Redakce Autor
17. 12. 2021

Německá značka bugatti se stala ikonou klasického pánského business i ležérního casual stylu s dotekem moderní doby. Vedle elegantních košil, kabátů či polobotek, pro které je příznačná jednoduchost, autenticita a uvolněnost městského stylu ve spojení s mimořádnou kvalitou, je ale nově možné zakoupit si i stylovou vůni bugatti, jež perfektně podtrhne celkový dojem.  

<Path> Drsné! Podívejte, co dostávají pod stromeček slavní. Budou i vaše Vánoce takto štědré?Zdroj:

Ať už se budete chystat na obchodní schůzku, nebo příjemný večer v italské restauraci, vůně bugatti vždy dokonale vyladí váš styl. K outfitům elegantním i sportovním, ale i pro příležitosti „všedního dne“ – v nabídce vůní bugatti nepochybně najdete tu pravou. A vy se tak v klidu můžete zaměřit na to, co je pro vás opravdu důležité.

Bugatti – vůně pro stylové muže

V nabídce vůní bugatti si na své přijde prakticky každý muž, který dbá na svou image. Ti, kdo upřednostňují styl sportovně-elegantní, jistě ocení vůni bugatti signature blue, v níž se mísí osvěžující vodní tóny s jiskřivými citrusy a hřejivými zemitými nuancemi. Kořeněný šmrnc vůni propůjčuje špetka černého pepře, jenž se v závěru prolíná s aromatickým šafránem a mystickými balzámovými tóny kadidla.

Pro muže „městské“, kteří jsou stále v jednom (pracovním) kole, je pak ideální volbou moderní vůně bugatti signature black, která v sobě spojuje aromatické a orientální prvky. Tato vůně se skvěle hodí jak pro každodenní užití a třeba pobyt v kanceláři, tak i na večerní příležitosti. Její kompozici dominují svěží tóny bergamotu společně s pikantním pepřem, hřejivě dřevitým cedrem a sladkým kakaem. Nádech mužné smyslnosti jí dodává ambra.

A jelikož vůně mají skutečně magickou moc a mohou zároveň ve druhých vyvolat i konkrétní pocity, muži, kteří by rádi působili tajemně, mohou zvolit bugatti signature grey, vůni nekomplikovanou, přímočarou, která však zároveň nechává prostor pro představivost těch, na něž zapůsobí. Vůně bugatti signature grey představuje mistrovskou symfonii klasických citrusových, dřevitých a aromatických tónů, jež podtrhuje štiplavý růžový pepř. Pocit luxusu pak umocňuje kombinace vzácného agarového dřeva, ambry a mechu.

Samozřejmostí je také precizní design jednotlivých flakonů, které odráží moderní, funkční a vysoce kvalitní styl módní značky bugatti. Skleněný flakon a kovová hlava se sprejem vytvářejí dojem neoddělitelné jednoty. Díky zaobleným hranám navíc flakon skvěle padne do dlaně a zároveň vystihuje mužnou eleganci. Každá ze tří vůní pak svým barevným laděním vystihuje jasné spojení s konkrétní vonnou kategorií.

<Path> Která barva vládne podzimu v módním světě? Jednoznačně vyhrávají vínová a tmavě zelenáZdroj: Archiv značek

Nejen skvěle vypadat, ale i vonět!

Skvěle vypadat, to ve vedlejším plánu znamená také příjemně vonět. Jak navíc již doložily i různé výzkumy, vůně také významně ovlivňuje lidské sebevědomí a vlastní pocit atraktivity. To se nepochybně může hodit zejména v zaměstnání a při schůzkách pracovního charakteru, na druhou stranu jistě nelze opomíjet ani důležitost vhodné vůně pro zaujmutí pozornosti potenciálního protějšku. Ať se nám to líbí, nebo ne, kromě zraku a sluchu totiž právě čich sehrává velmi důležitou roli i při utváření vzájemných sympatií. Vhodná vůně by tedy pro každého muže měla být samozřejmostí. A je-li doplněna ještě o bezchybný outfit, vlastně není co řešit.  

Trojice pánských vůní bugatti je nově k dostání exkluzivně v drogeriích dm.

Zdroj: Glamour Distribuce/Spolupráce

Populární
články

Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Život je krátký a je třeba si ho naplno užít. To dle některých s dětmi není možné
TĚLO & MYSL

„Podstoupit vasektomii bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Přátelé mi závidí tu odvahu,“ tvrdí Jiří. Co ho k jeho rozhodnutí vedlo?

Autor: Mirka Dobešová
Ondřej Brzobohatý musí čelit útokům od bývalé ženy.
OČIMA HETERÁKA

Očima heteráka: Kauza Brzobohatý. Tiffany Ritchbitch je na scéně, vítejte

Autor: Ctibor Jarkuliš
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Auto už nám dokáže připravit i oběd
CESTOVÁNÍ

Budoucnost, o které nesnil ani Jules Verne: Z elektromobilu se stala pojízdná powerbanka

Autor: Michal Černý
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková

E-Shop