Beauty rutina nejúspěšnějších světových modelů: Co používají, aby vypadali dobře?
Straight friendly
Zdroj: Adobe Stock

Beauty rutina nejúspěšnějších světových modelů: Co používají, aby vypadali dobře?

Zdánlivá dokonalost vzhledu nejúspěšnějších světových modelů spočívá v pečlivé beauty rutině a odborné péči o pleť, která často zahrnuje precizně vybrané produkty a osvědčené postupy. V tomto článku se podíváme na to, jaké produkty a metody preferují Jordan Barrett, Matthew Noszka a další. Odhalte společně s námi jejich tajemství a zapomeňte na problémy s pletí.
Rozálie Růžičková Rozálie Růžičková Autor
22. 2. 2024

Jordan Barrett

Foto: Instagram / @iblamejordan

Jordan Barrett, australský model a módní ikona, si získal pověst nejen díky svému výraznému stylu na přehlídkových molech, ale také díky své beauty rutině, která mu pomáhá udržovat pleť bez jakýchkoliv nedokonalostí.

Jeho každodenní péče o pleť zahrnuje důkladné čištění obličeje. Začíná použitím cleanseru od značky Dr. Barbara Sturm, následuje aplikace séra téže značky. Poté pokračuje tonizérem a hydratačním krémem, což mu pomáhá udržovat pleť čistou, vyváženou a dobře hydratovanou. Jordan také klade důraz na pravidelný exfoliační proces, který pomáhá odstraňovat odumřelé buňky a zlepšuje texturu pleti. 

Kromě toho dbá na ochranu před slunečními paprsky, používá SPF ochranné prostředky, aby chránil svou pokožku před škodlivými účinky UV záření. Konkrétně preferuje Broad Spectrum SPF 50 Sunscreen Invisible UV Flawless Poreless Primer od Charlotte Tilbury. Sám Jordan však doporučuje nezatěžovat pleť nadměrným množstvím produktů, hlavně v mladém věku.

<Path> TEST LUI: jsou suché šampony jen zbytečný výmysl, nebo perfektní vynález? Vyzkoušeli jsme pro vás ty nejprodávanější a porovnali je!Zdroj:

Jeho beauty rutina zahrnuje i pravidelné hydratační masky a šetrné produkty na styling, které mu pomáhají udržet zdravé a lesklé také jeho vlasy. Pečlivá a pravidelná sebepéče způsobila, že je Jordan Barrett inspirací pro mnoho lidí po celém světě.

Foto: Instagram / @matthew_noszka

Matthew Noszka

Jako úspěšný model a herec si Matthew Noszka uvědomuje význam péče o pleť a zachování celkového elegantního vzhledu. Jeho rutina je jednoduchá, ale efektivní. Zaměřuje se na vyživování pleti a zvýraznění přirozených rysů jeho obličeje.

Matthew začíná svou skincare rutinu jemným čistícím prostředkem, konkrétně používá Clean Bee ultra gentle facial cleanser od značky Farmacy, aby odstranil jakékoliv nečistoty a přebytečný olej. Poté aplikuje Fresh Vitamin Nectar Glow Serum, aby udržel svou pleť svěží a hydratovanou po celý den i noc. 

Celkově je Matthewova beauty rutina založena na jednoduchosti a pravidelnosti. Péčí o svou pleť si zajišťuje, že vždy vypadá a cítí se skvěle jak na mole, tak mimo něj. Pomáhá mu i parfémová voda Creed Aventus, která je vždy posledním krokem jeho beauty rutiny.

Foto: Instagram / @altonmason

Alton Mason 

Alton Mason, významný mužský model s výraznými rysy a nepřekonatelným stylem, se řídí beauty rutinou tak jedinečnou, jako je on sám. Jeho bezchybná pleť a dokonale vytesané čelistní linie svědčí o péči, kterou Mason svému vzhledu věnuje. 

Jeho rutina začíná důkladným čištěním za použití jemných, ale účinných produktů přizpůsobených jeho typu pleti, jako je například Alo enzyme cleanser. Alton věří v důležitost odstranění nečistot a nadměrného oleje, aby udržel svou pleť čistou a zářivou. Po dokončení čištění pokračuje aplikací hydratačního toneru, který pomáhá vyrovnat pH jeho pokožky a připravit ji na následující kroky. Následně nanáší sérum, které zapracovává do pleti pomocí face rolleru, což zajišťuje maximální účinnost a proniknutí aktivních složek.

Jedním z klíčových kroků Masonovy beauty rutiny je hydratace. Sází na lehké, nezatěžující hydratační krémy od zmiňované značky Alo, které udržují jeho tmavou pleť hydratovanou. Krém aplikuje jak ráno, tak večer, aby udržel optimální úroveň hydratace a předešel vysušení pokožky.

Kromě pravidelné hydratace pečuje Mason o svou pleť tím, že každý den důsledně používá ochranné krémy s UV filtrem, a tak chrání svou pleť před škodlivými UV paprsky a předčasným stárnutím. Volí širokospektrální SPF formulaci, která poskytuje ochranu jak před UVA, tak UVB paprsky, aby jeho pleť zůstala mladistvá a zdravá i v budoucnu.

Na závěr své rutiny Mason zařazuje cílená ošetření, jako jsou séra a masky, které řeší konkrétní problémy s pletí, například akné, hyperpigmentaci nebo drobné linky. Investuje do vysoce kvalitních produktů s účinnými složkami, které poskytují viditelné výsledky, což podle něj značka Alo představuje.

Foto: Instagram / @neels

Neels Visser

Neels Visser si jako model je vědom důležitosti pravidelné beauty rutiny, která zajistí, aby jeho pleť vypadala bezchybně a jeho celkový vzhled byl dokonalý. Jeho beauty rutina začíná omytím obličeje horkou vodou, což pomáhá otevřít póry. 

Tipy redakce

S ohledem na její vysokou citlivost preferuje čistící komplex od iS Clinical, který zanechává jeho pokožku svěží a revitalizovanou. Pokračuje aplikací séra od stejné značky. Ujistí se, že produkt jemně vtírá do své pleti, aby se plně vstřebal, než přejde k dalšímu kroku, kterým je hydratace. 

Hydratace představuje klíčový krok v Neelsově péči o pleť, neboť napomáhá udržovat její svěží vzhled. Pro oční okolí upřednostňuje Jack Black Eye Balm, který zajišťuje, že ani při nedostatku spánku netrpí na tmavé kruhy pod očima. Pro zbytek obličeje a krk má ve svém beauty repertoáru hydratační krém od značky Kiehl’s.

Na závěr své beauty rutiny používá parfém od značky Valentino.

<Path> Jsme víc doma, máme víc volna a víc spíme, přesto jsme unavenější a „groggy“. Vědci radí, jak to změnitZdroj: health.com, independent.co.uk

Drahá kosmetika není zárukou úspěchu

Beauty rutina nejúspěšnějších světových modelů není pouhým seznamem kosmetických produktů, ale spíše kombinací disciplíny a péče o pleť a tělo pomocí zdravého životního stylu. Tato úspěšná módní elita si uvědomuje důležitost vyvážené stravy, pravidelného cvičení a péče o své vlasy. Využívají osvědčené produkty, ale také experimentují s novými trendy a technikami. Neméně podstatným faktorem je rovněž sebevědomí a přirozený vztah k vlastnímu vzhledu. Nastavte si svou beauty rutinu a už nikdy o sobě nebudete pochybovat.

Zdroj: niche-beauty.com, youtube.com/@CharlotteTilbury, sephora.cz, youtube.com/@HarpersBazaar, models.com

Populární
články

Vyčerpání, neschopnost čehokoliv, kompletní závislost na pomoci druhých, i tak mohou vypadat projevy long covidu
LIDÉ

„Vyčerpá mě mluvení i cesta na toaletu. Byl jsem akční chlap, teď potřebuju péči jako malé dítě,“ popisuje Jan. A doufá v zázrak

Autor: Mirka Dobešová
Jaký je rozdíl mezi gayem, buzerantem a buznou? Někteří v tom mají zcela „jasno“
OČIMA HETERÁKA

„Jsou gayové, buzny a buzeranti. A ty buzny, to jsou ti v plavkách,“ vysvětluje gay influencer Martin Hranáč

Autor: Michal Černý
Nová díl Výměny manželek ukazuje život studentů v polyamorním vztahu a ukazuje, že i když se na první pohled zdá všechno růžové, realita je často jinde
LIDÉ

Žijí v polyamorním vztahu, aby se měl kdo starat o zvířata. Nový díl Výměny manželek je zajímavou sondou do života moderní mládeže

Autor: Michal Černý
Štěpán Ježek alias DJ Tokátko a Matyáš Sichrovský – duo, které se posledních několik měsíců snaží dát Radosti FX novou tvář
KULTURA

„Aby k nám lidi chodili jen proto, že jde o Radost, to je musíme zase naučit. Tentokrát chceme jít spíše komunitní cestou,“ shodují se majitel hudebního klubu Radost FX Matyáš Sichrovský a produkční Štěpán Ježek

Autor: Michal Černý
Ikonické boty, které se pro mnohé staly životním stylem
STYL

Měsíc hrdosti je vždy bohatý na nové kolekce, ani výrobce ikonických tenisek letos nezahálel

Autor: Michal Černý
Cestovat jen s batohem se vyplatí
SUMMER VIBES

„Nejlepší věci na cestách jsou ty, které jsou zadarmo,“ říká autorka blogu Cestuji za kačku. Zkusíte její tipy na levné cestování?

Autor: Michal Černý
Penis slouží jako detektor zdraví
TĚLO & MYSL

Varovné signály o zdravotním stavu, které vysílá penis. Jaká onemocnění může mužská chlouba prozradit?

Autor: Mirka Dobešová
Odborníci nemají pro potvrzení trendu ve světě biohackingu dost dat
TĚLO & MYSL

Odhodit plavky a opalovat varlata. Je trend ve světě biohackingu hazardem, nebo zázračným zdrojem testosteronu?

Autor: Mirka Dobešová
Batoh z řady Thule Subterra 2 je stylový a praktický
LUXURY TRAVEL

Nejlepší parťáci na cesty? Jeden je malý, skladný a má čtyři kolečka a druhý se vám „usadí“ na zádech, aniž byste si všimli

Autor: Mirka Dobešová
Ochrana před sluníčkem je třeba nejen u moře
TĚLO & MYSL

Co sledovat na etiketě opalovacího krému a kdy se mazat? Aneb jak krém vybrat a užít, aby chránil pleť před stárnutím i rakovinou

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop