Beauty rutina nejúspěšnějších světových modelů: Co používají, aby vypadali dobře?
Straight friendly
Zdroj: Adobe Stock

Beauty rutina nejúspěšnějších světových modelů: Co používají, aby vypadali dobře?

Zdánlivá dokonalost vzhledu nejúspěšnějších světových modelů spočívá v pečlivé beauty rutině a odborné péči o pleť, která často zahrnuje precizně vybrané produkty a osvědčené postupy. V tomto článku se podíváme na to, jaké produkty a metody preferují Jordan Barrett, Matthew Noszka a další. Odhalte společně s námi jejich tajemství a zapomeňte na problémy s pletí.
Rozálie Růžičková Rozálie Růžičková Autor
22. 2. 2024

Jordan Barrett

Foto: Instagram / @iblamejordan

Jordan Barrett, australský model a módní ikona, si získal pověst nejen díky svému výraznému stylu na přehlídkových molech, ale také díky své beauty rutině, která mu pomáhá udržovat pleť bez jakýchkoliv nedokonalostí.

Jeho každodenní péče o pleť zahrnuje důkladné čištění obličeje. Začíná použitím cleanseru od značky Dr. Barbara Sturm, následuje aplikace séra téže značky. Poté pokračuje tonizérem a hydratačním krémem, což mu pomáhá udržovat pleť čistou, vyváženou a dobře hydratovanou. Jordan také klade důraz na pravidelný exfoliační proces, který pomáhá odstraňovat odumřelé buňky a zlepšuje texturu pleti. 

Kromě toho dbá na ochranu před slunečními paprsky, používá SPF ochranné prostředky, aby chránil svou pokožku před škodlivými účinky UV záření. Konkrétně preferuje Broad Spectrum SPF 50 Sunscreen Invisible UV Flawless Poreless Primer od Charlotte Tilbury. Sám Jordan však doporučuje nezatěžovat pleť nadměrným množstvím produktů, hlavně v mladém věku.

<Path> TEST LUI: Vyzkoušeli jsme detoxikační kosmetiku! Chystáte taky novoroční očistu?Zdroj:

Jeho beauty rutina zahrnuje i pravidelné hydratační masky a šetrné produkty na styling, které mu pomáhají udržet zdravé a lesklé také jeho vlasy. Pečlivá a pravidelná sebepéče způsobila, že je Jordan Barrett inspirací pro mnoho lidí po celém světě.

Foto: Instagram / @matthew_noszka

Matthew Noszka

Jako úspěšný model a herec si Matthew Noszka uvědomuje význam péče o pleť a zachování celkového elegantního vzhledu. Jeho rutina je jednoduchá, ale efektivní. Zaměřuje se na vyživování pleti a zvýraznění přirozených rysů jeho obličeje.

Matthew začíná svou skincare rutinu jemným čistícím prostředkem, konkrétně používá Clean Bee ultra gentle facial cleanser od značky Farmacy, aby odstranil jakékoliv nečistoty a přebytečný olej. Poté aplikuje Fresh Vitamin Nectar Glow Serum, aby udržel svou pleť svěží a hydratovanou po celý den i noc. 

Celkově je Matthewova beauty rutina založena na jednoduchosti a pravidelnosti. Péčí o svou pleť si zajišťuje, že vždy vypadá a cítí se skvěle jak na mole, tak mimo něj. Pomáhá mu i parfémová voda Creed Aventus, která je vždy posledním krokem jeho beauty rutiny.

Foto: Instagram / @altonmason

Alton Mason 

Alton Mason, významný mužský model s výraznými rysy a nepřekonatelným stylem, se řídí beauty rutinou tak jedinečnou, jako je on sám. Jeho bezchybná pleť a dokonale vytesané čelistní linie svědčí o péči, kterou Mason svému vzhledu věnuje. 

Jeho rutina začíná důkladným čištěním za použití jemných, ale účinných produktů přizpůsobených jeho typu pleti, jako je například Alo enzyme cleanser. Alton věří v důležitost odstranění nečistot a nadměrného oleje, aby udržel svou pleť čistou a zářivou. Po dokončení čištění pokračuje aplikací hydratačního toneru, který pomáhá vyrovnat pH jeho pokožky a připravit ji na následující kroky. Následně nanáší sérum, které zapracovává do pleti pomocí face rolleru, což zajišťuje maximální účinnost a proniknutí aktivních složek.

Jedním z klíčových kroků Masonovy beauty rutiny je hydratace. Sází na lehké, nezatěžující hydratační krémy od zmiňované značky Alo, které udržují jeho tmavou pleť hydratovanou. Krém aplikuje jak ráno, tak večer, aby udržel optimální úroveň hydratace a předešel vysušení pokožky.

Kromě pravidelné hydratace pečuje Mason o svou pleť tím, že každý den důsledně používá ochranné krémy s UV filtrem, a tak chrání svou pleť před škodlivými UV paprsky a předčasným stárnutím. Volí širokospektrální SPF formulaci, která poskytuje ochranu jak před UVA, tak UVB paprsky, aby jeho pleť zůstala mladistvá a zdravá i v budoucnu.

Na závěr své rutiny Mason zařazuje cílená ošetření, jako jsou séra a masky, které řeší konkrétní problémy s pletí, například akné, hyperpigmentaci nebo drobné linky. Investuje do vysoce kvalitních produktů s účinnými složkami, které poskytují viditelné výsledky, což podle něj značka Alo představuje.

Foto: Instagram / @neels

Neels Visser

Neels Visser si jako model je vědom důležitosti pravidelné beauty rutiny, která zajistí, aby jeho pleť vypadala bezchybně a jeho celkový vzhled byl dokonalý. Jeho beauty rutina začíná omytím obličeje horkou vodou, což pomáhá otevřít póry. 

Tipy redakce

S ohledem na její vysokou citlivost preferuje čistící komplex od iS Clinical, který zanechává jeho pokožku svěží a revitalizovanou. Pokračuje aplikací séra od stejné značky. Ujistí se, že produkt jemně vtírá do své pleti, aby se plně vstřebal, než přejde k dalšímu kroku, kterým je hydratace. 

Hydratace představuje klíčový krok v Neelsově péči o pleť, neboť napomáhá udržovat její svěží vzhled. Pro oční okolí upřednostňuje Jack Black Eye Balm, který zajišťuje, že ani při nedostatku spánku netrpí na tmavé kruhy pod očima. Pro zbytek obličeje a krk má ve svém beauty repertoáru hydratační krém od značky Kiehl’s.

Na závěr své beauty rutiny používá parfém od značky Valentino.

<Path> Bojujete s jizvičkami a tmavými fleky po akné? Nevíte co vyzkoušet? Nějaké možnosti jsou! Tipy na produkty uvnitřZdroj:

Drahá kosmetika není zárukou úspěchu

Beauty rutina nejúspěšnějších světových modelů není pouhým seznamem kosmetických produktů, ale spíše kombinací disciplíny a péče o pleť a tělo pomocí zdravého životního stylu. Tato úspěšná módní elita si uvědomuje důležitost vyvážené stravy, pravidelného cvičení a péče o své vlasy. Využívají osvědčené produkty, ale také experimentují s novými trendy a technikami. Neméně podstatným faktorem je rovněž sebevědomí a přirozený vztah k vlastnímu vzhledu. Nastavte si svou beauty rutinu a už nikdy o sobě nebudete pochybovat.

Zdroj: niche-beauty.com, youtube.com/@CharlotteTilbury, sephora.cz, youtube.com/@HarpersBazaar, models.com

Populární
články

Celý život se hnát kupředu a pak ani nemít čas na drobné radosti? To dnešní mladí lidé nechtějí
LIDÉ

Mileniálové odmítají žít jako „křečci v kole“. Jejich řešením nesmyslnosti tvrdé práce je „měkký život“, jenž se vrací k dávným hodnotám

Autor: Mirka Dobešová
Semeno sice jako mlíčko trochu vypadá, konzumace mléka se na jeho chuti ovšem podepisuje negativně
HOT!

Slané, hořké, nasládlé: Na chuť semene má vliv strava, ale taky nemoci. Experimenty zkušených dokazují, co se na šmaku podepisuje nejvíc

Autor: Martin Lyko
Učitelka mu nejen nepomohla situaci zvládnout, ještě přilila olej do ohně
LIDÉ

„Doufám, že jednou naše školství dojde do bodu, kdy učitelé budou umět pracovat s dětmi, jako jsem byl já. Mám trauma,“ říká mladík

Autor: Irena Piloušková
Zásnuby jsou sice romantická záležitost, na sociální sítě ale informace o vašem vztahu nepatří
STYL

Proč nepatří milostný status na sociální sítě aneb 8 věcí, které byste podle expertů neměli sdílet online

Autor: Martin Lyko
Budou roušky opět „v kurzu“?
LIDÉ

Jak bude vypadat příští pandemie? Přijít může dřív, než si myslíme, varují vědci

Autor: Martin Lyko
Elektro-sex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická
HOT!

Elektrosex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická

Autor: Irena Piloušková
Udělat si sem tam nějaký rituál nebo meditaci ničemu neškodí, pozor byste si měli dát ale na to, když vás někdo přesvědčuje o vaší důležitosti pro celý svět
TĚLO & MYSL

Esoterika je jako droga. Při výjimečném použití vás nakopne, dlouhodobé „užívání“ vám ale může zničit život

Autor: Michal Černý
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Řada mužů trpí duševními problémy, ale z mnoha důvodů nevyhledá pomoc
LIDÉ

„Muži se bojí projevit slabost. Než jsem šel na terapii, 10 let jsem trpěl,“ popisuje Adam. Obával se i nálepky „cvoka“

Autor: Mirka Dobešová
Věk by neměl být člověku překážkou vůbec v ničem
CESTOVÁNÍ

Na cestování není nikdy pozdě. 94letá seniorka boří svými dobrodružstvími z cest Instagram a zvládá to, o čem my ostatní jen sníme

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop