Špičkové audio systémy inspirované světem motorů? Právě to je výsledkem spolupráce Bang & Olufsen s Ferrari
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Bang & Olufsen/se svolením

Špičkové audio systémy inspirované světem motorů? Právě to je výsledkem spolupráce Bang & Olufsen s Ferrari

Bang & Olufsen ve spojení s ikonou motorsportu – společností Ferrari – představují novou kolekci produktů. Ta podtrhuje výjimečné zpracování hliníku, kterým je dánská luxusní audioznačka proslulá. Kolekce současně oslavuje sdílenou vášeň obou značek pro kvality, jako jsou vyrovnanost, síla a přesnost. Zahrnuje domácí reproduktor Beosound 2, sluchátka Beoplay H95, Beoplay EX a přenosný reproduktor Beosound Explore. Jejich společným prvkem je výrazné červené provedení, které patří k nezaměnitelnému rukopisu značky Ferrari.
Redakce Redakce Autor
4. 9. 2023

Nečekaná spolupráce?

Společnosti Bang & Olufsen se sídlem v dánském Strueru patří již více než půl století mezi ty nejvíce inovativní a odvětví audio a obrazové techniky formuje již od roku 1925. Ferrari sídlící v italském Maranellu pak kontinuálně mění a rozvíjí průmysl automobilový od roku 1947. Více než 150 let inovací obou značek se zúročilo a promítlo do této spolupráce.

„Ze spolupráce máme velkou radost. Při navrhování kolekce jsme měli pocit, že vytváříme něco, co vejde do dějin obou značek,“ říká Bang & Olufsen CEO Kristian Teär. „Spolupráce navazuje na samotný začátek obou společností. Jejich zakladatelé – Enzo Ferrari, Peter Bang a Svend Olufsen – byli vizionáři, kteří definovali svá odvětví tím, že zpochybňovali tehdejší status quo. Jejich odkaz se nese desetiletími a stále obě značky posouvá vpřed,“ dodává.


Kolekce inspirovaná superautem. Zvuk, který je třeba vidět

Christoffer Poulsen, Senior Vice President of Business Development and Strategic Partnerships at Bang & Olufsen vysvětluje, proč kolekce představuje odklon od tradičního přístupu značky: „V klasickém provedení mají naše reproduktory v domovech zákazníků přirozeně zapadnout a vyniknout krásou svého designového zpracování. Tato kolekce je jiná – jedná se o výrazné kousky, které o sobě, podobně jako superauta, dávají vědět. Jsou slyšet i vidět všude, kde se ocitnou.“

<Path> Chcete dostat Marešovo Ferrari? Začněte slavného moderátora stalkovat!Zdroj: Instagram.com

Beosound 2 poskytuje 360stupňový domácí zvukový zážitek, který vyplní jakýkoliv prostor. Jeho flexibilní konstrukce umožňuje umístit jej na podlahu, stůl nebo poličku a lze jej snadno přenášet z místnosti do místnosti. Aktivní systém RoomSense a vestavěné senzory přiblížení se snoubí s krásou reproduktoru a jeho inovativní technologií. Vysoce kvalitní hliníkový kužel, v němž je reproduktor umístěn, dodává produktu na celistvém vzhledu a zajišťuje jeho mimořádnou akustiku.

Beoplay H95 jsou vlajkovou lodí značky Bang & Olufsen mezi sluchátky – nabízí nejlepší zvuk a inovativnost ve své třídě. Speciální titanové měniče nově zajistí ještě průraznější zvuk. Pouhým otočením hliníkového kroužku na sluchátku si uživatel může nastavit adaptivní aktivní potlačení hluku. Beoplay H95 jsou zakončena měkkou jehněčí kůží a zaručují 38 hodin nepřetržitého poslechu. Laděna jsou v černém odstínu Ferrari, který je nadčasovou klasikou, a doplněna laserem vyrytým logem obou značek. Titanové mřížky reproduktorů pod sluchátky jsou eloxované v sytě červeném odstínu, který byl zvolen speciálně pro tuto spolupráci.

Beosound Explore je přenosný reproduktor ideální na cesty do přírody. Díky stupni krytí IP67 zajišťujícímu prachotěsnost a vodotěsnost je jako stvořený k tomu, abyste si ho s sebou mohli vzít kamkoliv. Technologie Bluetooth a Fast Pairing (rychlé párování) umožňují poslouchat hudbu jediným kliknutím. Vydrží hrát až 27 hodin. V této kolekci je reproduktor doplněn o laserem vyryté logo vzpínajícího se koně značky Ferrari a nápadnou černou karabinu. Dvouvrstvé tělo reproduktoru je eloxováno červenou a černou barvou, mřížka tak na tmavém pozadí okamžitě vynikne.

Beoplay EX, nejvýkonnější bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen (špunty), se pyšní schopností aktivního potlačení šumu a bezkonkurenčním zvukem. Dodávají se s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem, které zajišťuje až 20 hodin poslechu na cestách. Díky šesti mikrofonům a inteligentní technologii tvarování paprsku je lze používat stejně dobře k vyřizování pracovních hovorů jako k poslechu hudby.

V případě kolekce Ferrari je na pravém sluchátku umístěno výrazné černé logo s emblémem Ferrari, které je umístěno pod sklem se zrcadlovým finišem vylitým v ikonické červené barvě.

Celá kolekce Ferrari je od 29. 8. 2023 k dostání online na webu www.bangolufsen.com a v nově zrenovovaném flagship storu Bang & Olufsen v Praze (Dušní 10, Praha 1) a současně v showroomu Ferrari Scuderia SF Praha (Čistovická 98, Praha 17).

Zdroj: Bang & Olufsen

Populární
články

Do pračky, nebo stačí otočit? Tři čtvrtiny opakovaných nosičů spodního prádla volí nejdřív druhou možnost
AKTUALITY

Více než pětina mužů si nemění spodní prádlo, ukázal průzkum. Někteří si berou čisté trenky dokonce jen jednou za týden

Autor: Martin Lyko
„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku
Family

„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku

Autor: Jan Witek Witek
Za Davidem visí obrazy, které sám vytvořil
Living 2/23

Davidův byt s pečlivě vybranými doplňky: "Nedokážu jen tak něco někam položit. Musí to sedět!"

Autor: Ondřej Josef Kubáček
Oloupal by vám partner pomeranč? Pak máte nakročeno k dlouhému a šťastnému vztahu
LIDÉ

TikTokem se šíří „teorie pomerančové kůry“. Jestli chcete vztah, který vydrží, pak by vám měl partner oloupat pomeranč

Autor: Martin Lyko
Díky kouzlům se Martin s Milanem podívali i na zámek Hluboká
Living 2/23

Bydlení Martina a Milana ve stylu maximalismu: „Nejde nám o trendy, ale o to, aby se nám tu dobře žilo.“

Autor: Ondřej Josef Kubáček
„Nejlepší péče o pleť? Plná peněženka!“ Jsou boháči opravdu krásnější a zdravější? Co na to říkají vědci?
TĚLO & MYSL

„Nejlepší péče o pleť? Plná peněženka!“ Jsou boháči opravdu krásnější a zdravější? Co na to říkají vědci?

Autor: Irena Piloušková
Větší bohatství že neznamená větší spokojenost? Vědci by se s vámi hádali
TĚLO & MYSL

Štěstí si za peníze nekoupíš? Nesmysl. Bohatství větší spokojenost skutečně přináší, říkají odborníci

Autor: Martin Lyko
Ne každé dítě v sobě objeví zrovna zálibu v šicích strojích...
LIDÉ

Je mu 7 let a už šije outfity pro Sharon Stone. Malý návrhář Max bere svět módy útokem a chce být novým Guccim

Autor: Mirka Dobešová
Pokud máte potřebu posílat cizím lidem explicitní fotky bez jejich předchozího souhlasu, měli byste se zamyslet, proč tomu tak je
LIDÉ

Dick pic v první zprávě? „Jsem ču*ák,“ říkáte příjemci. Když si nedáte pozor, porušíte navíc zákon

Autor: Martin Lyko
Pepovi je 37, že je HIV pozitivní zjistil asi před 4 lety
World AIDS day

„Není to pro mě nemoc, ale vir,“ říká o své HIV pozitivitě 37letý Pepa. Rodině řekl i o drogách, HIV status ale přesto tají

Autor: Martin Lyko

E-Shop