Budiž světlo! Designová nabíjecí lampička Eglo MANNERA vždy za skvělou cenu
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Eglo/ Se svolením

Budiž světlo! Designová nabíjecí lampička Eglo MANNERA vždy za skvělou cenu

Značka Eglo je zkráceným názvem rakouské společnosti EGLO Leuchten, jež vyrábí a pro-dává nejrůznější svítidla do interiéru i exteriéru. Její příběh je jednoduchý a krásně symbolický zároveň, proto stojí za zmínku dříve, než se dostaneme k onomu lákadlu v nadpisu.
Michal Černý Autor
31. 7. 2023

Zkrátka – společnost byla založena v roce, kdy vstoupil člověk poprvé na povrch Měsíce, druhého největšího svítidla, které máme na obloze. Tedy v roce 1969.  

Tipy redakce

Být symbolický ale úplně nestačí, ke skutečnému mezinárodnímu úspěchu je potřeba přinést i reálnou přidanou hodnotu, něco, co bude nejen funkční, ale i designově a technologicky moderní. A právě na to se po celou dobu Eglo zaměřuje. Díky tomuto důrazu na využití co nejmodernějších technologií ve spojení s koncepčně praktickým designem začala jejich značková svítidla určovat nové trendy, které spousta dalších značek začala napodobovat.

Eglo tak díky svému uvažování a přístupu mohlo za svoji více než 50letou existenci obsáhlo všechny kontinenty a prodává svoje výrobky ve více než 50 zemích světa. A nebudeme si lhát, oblíbenosti svoji váhu také přidává, zejména v dnešní době, poměr výkonu a ceny. Na českém trhu už funguje 25 let a i v tak náročném prostředí na ideálně zvolený poměr těchto dvou položek získalo velikou oblibu.

Svoji roli v tom určitě hraje i veliký výběr, protože se zdá, že pro své použití si zde vybere takřka každý. Jednotlivec i firma. Proto ani není cílem dnes mluvit o všech produktech, to by bylo čtení na hodně deštivých večerů. Nám bude pro dnešek bohatě stačit jeden a tímto ne oslím, ale takřka žirafím, můstkem se dostáváme ke slíbenému svítidlu MANNERA.

Co zásadního k tomuto svítidlu říct?

Večerní pohoda s designovým světlem

MANNERA prostě splňuje to, co byste očekávali od osobního svítidla 21. století – je praktické, designově elegantní a jednoduché a hlavně přenosné díky vestavěnému Li-ion akumulátoru. Zahradní posezení, terasa, balkon, zápraží chalupy, ale třeba i rybářský spot pro náročného lovce – je jen na vás, kde praktičnost této lampičky využijete a zpříjemníte si večerní posezení nebo práci. A rybářství nebylo zmíněno náhodou, protože ani voda zde nevadí.  MANNERA disponuje krytím IP54, který před vodou zajišťuje dostatečnou ochranu.Tedy hlavně když prší, do vody jako návnadu házet nedoporučujeme.

Díky moderním LED technologiím je její spotřeba téměř zanedbatelná (2,2 W), akumulátor o kapacitě 1800 mAh zajistí osvětlení teplým, měsíčně bílým světlem po celý večer.

<Path> Zařizujete si nové bydlení? Objevili jsme pět zásadních pravidel, které byste neměli opominoutZdroj:

Lampička by ale také určitě neměla ujít pozornosti majitelům a provozovatelům kaváren, barů a hotelů, kde dokáže vytvořit diskrétní či romantickou náladu. Efektivně vyřeší osvětlení stolů a stolků bez potřeby zavádění kabeláže, což ocení zejména ti, kteří jinak mezi kabely stráví celý svůj pracovní den. A že jich není ani v dnešní době málo.

Kdo dřív přijde…

Lampičku si na e-shopu Egla můžete pořídit dle svého vkusu v jednom ze čtyř barevných provedeních nyní za zvýhodněnou cenu 990 Kč, přičemž ta platí jen do konce července. V tomto případě platí, že máte doslova jen pár hodin do konce, neváhali bychom tedy ani vteřinu. 

Férově ale přiznejme, že i když tuto atraktivní akci nestihnete, pořád tu bude v nabídce skvělá lampička za pořád dobré peníze. A to se dnes už jen tak nevidí.

A protože Eglo nestojí na místě a pořád se posouvá, po nákupu lampy si můžete projet i zbrusu novou sekci EGLO LIVING, která nabízí bytové doplňky a dekorace. To už je ale písnička pro jiné pódium. 

Zdroj: eglo.cz, FB Svítidla EGLO

Populární
články

„Tak malé dítě si naštěstí neuvědomuje, s jakou diagnózou se narodilo a co je to za průšvih,“ říká Nikol, která si prošla peklem
TĚLO & MYSL

„Tak malé dítě si naštěstí neuvědomuje, s jakou diagnózou se narodilo a co je to za průšvih,“ říká Nikol, která si prošla peklem

Autor: Irena Piloušková
Kevin Appl Drábek s šerpami za umístění v mezinárodní soutěži
AKTUALITY

Nejkrásnějším mužem planety je Čech. „Život je potřeba si pořádně užít,“ říká Kevin Appl Drábek, vítěz Mister Master Planet Universe

Autor: Martin Lyko
Claude Lhotecký se se svou partnerkou Rachel dostal až do finále
LIDÉ

Finalista televizní show Love Island Claude Lhotecký prozradil svou motivaci k podání přihlášky do soutěže. Mají s Rachel Karnížovou otevřený vztah?

Autor: Rozálie Růžičková
Rusko omezuje práva LGBT+ lidí dlouhodobě
AKTUALITY

Šikana bez přetvářky. Rusko zakázalo „mezinárodní LGBT hnutí“, je to podle něj extremistická organizace

Autor: Martin Lyko
I muži mají rádi květiny. Kytku ale darujte jen tehdy, pokud ji má dotyčný kam dát a nebude ji muset nosit s sebou
LIDÉ

10 věcí, o kterých nemluvit na prvním rande. Mít psa je to druhé nejhorší

Autor: Martin Lyko
Větší sexuální výdrž, lepší výkon a vyšší prožitek - to prý zaručí injakulace
HOT!

Nový sexuální trend: injakulace. Co byste o ní měli vědět a proč díky ní prožijete netušené potěšení?

Autor: Mirka Dobešová
Filip s Karlem spolu bydlí v nejvyšším patře bytového domu Luka Living
LIDÉ

Podívejte se do luxusního pražského bytu Filipa a Karla. V reálném životě by se prý nepotkali, k lásce jim pomohla aplikace

Autor: Bohdana Rambousková
Fetiš na chodidla je častý a možná taky úplně normální
HOT!

Fenomén foot fetiš: O nožkách prý snil 1 člověk ze 7. Co přesně tahle sexuální úchylka znamená a proč ji má tolik lidí?

Autor: Martin Lyko
Filip a Karel
LIDÉ

Filip Jankovič a Karel Šlajchrt: „Přestaňte si vybírat partnery povrchním způsobem a teprve poté najdete lásku“

Autor: Jan Witek Witek
A nebojí se být také sexy. Ukázat toho umí i víc, než odhalují díry v roztrhaném tílku
AKTUALITY

Troye Sivan přijede poprvé do Česka. Popová hudební hvězda a gay ikona vystoupí v červnu v Praze

Autor: Martin Lyko

E-Shop