Budiž světlo! Designová nabíjecí lampička Eglo MANNERA vždy za skvělou cenu
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Eglo/ Se svolením

Budiž světlo! Designová nabíjecí lampička Eglo MANNERA vždy za skvělou cenu

Značka Eglo je zkráceným názvem rakouské společnosti EGLO Leuchten, jež vyrábí a pro-dává nejrůznější svítidla do interiéru i exteriéru. Její příběh je jednoduchý a krásně symbolický zároveň, proto stojí za zmínku dříve, než se dostaneme k onomu lákadlu v nadpisu.
Michal Černý Autor
31. 7. 2023

Zkrátka – společnost byla založena v roce, kdy vstoupil člověk poprvé na povrch Měsíce, druhého největšího svítidla, které máme na obloze. Tedy v roce 1969.  

Tipy redakce

Být symbolický ale úplně nestačí, ke skutečnému mezinárodnímu úspěchu je potřeba přinést i reálnou přidanou hodnotu, něco, co bude nejen funkční, ale i designově a technologicky moderní. A právě na to se po celou dobu Eglo zaměřuje. Díky tomuto důrazu na využití co nejmodernějších technologií ve spojení s koncepčně praktickým designem začala jejich značková svítidla určovat nové trendy, které spousta dalších značek začala napodobovat.

Eglo tak díky svému uvažování a přístupu mohlo za svoji více než 50letou existenci obsáhlo všechny kontinenty a prodává svoje výrobky ve více než 50 zemích světa. A nebudeme si lhát, oblíbenosti svoji váhu také přidává, zejména v dnešní době, poměr výkonu a ceny. Na českém trhu už funguje 25 let a i v tak náročném prostředí na ideálně zvolený poměr těchto dvou položek získalo velikou oblibu.

Svoji roli v tom určitě hraje i veliký výběr, protože se zdá, že pro své použití si zde vybere takřka každý. Jednotlivec i firma. Proto ani není cílem dnes mluvit o všech produktech, to by bylo čtení na hodně deštivých večerů. Nám bude pro dnešek bohatě stačit jeden a tímto ne oslím, ale takřka žirafím, můstkem se dostáváme ke slíbenému svítidlu MANNERA.

Co zásadního k tomuto svítidlu říct?

Večerní pohoda s designovým světlem

MANNERA prostě splňuje to, co byste očekávali od osobního svítidla 21. století – je praktické, designově elegantní a jednoduché a hlavně přenosné díky vestavěnému Li-ion akumulátoru. Zahradní posezení, terasa, balkon, zápraží chalupy, ale třeba i rybářský spot pro náročného lovce – je jen na vás, kde praktičnost této lampičky využijete a zpříjemníte si večerní posezení nebo práci. A rybářství nebylo zmíněno náhodou, protože ani voda zde nevadí.  MANNERA disponuje krytím IP54, který před vodou zajišťuje dostatečnou ochranu.Tedy hlavně když prší, do vody jako návnadu házet nedoporučujeme.

Díky moderním LED technologiím je její spotřeba téměř zanedbatelná (2,2 W), akumulátor o kapacitě 1800 mAh zajistí osvětlení teplým, měsíčně bílým světlem po celý večer.

<Path> Nahlédněte do netradičního mezonetového bydlení vítěze českého MasterChefa Romana Staši!Zdroj: Jan Witek, Juan Calderón

Lampička by ale také určitě neměla ujít pozornosti majitelům a provozovatelům kaváren, barů a hotelů, kde dokáže vytvořit diskrétní či romantickou náladu. Efektivně vyřeší osvětlení stolů a stolků bez potřeby zavádění kabeláže, což ocení zejména ti, kteří jinak mezi kabely stráví celý svůj pracovní den. A že jich není ani v dnešní době málo.

Kdo dřív přijde…

Lampičku si na e-shopu Egla můžete pořídit dle svého vkusu v jednom ze čtyř barevných provedeních nyní za zvýhodněnou cenu 990 Kč, přičemž ta platí jen do konce července. V tomto případě platí, že máte doslova jen pár hodin do konce, neváhali bychom tedy ani vteřinu. 

Férově ale přiznejme, že i když tuto atraktivní akci nestihnete, pořád tu bude v nabídce skvělá lampička za pořád dobré peníze. A to se dnes už jen tak nevidí.

A protože Eglo nestojí na místě a pořád se posouvá, po nákupu lampy si můžete projet i zbrusu novou sekci EGLO LIVING, která nabízí bytové doplňky a dekorace. To už je ale písnička pro jiné pódium. 

Zdroj: eglo.cz, FB Svítidla EGLO

Populární
články

Do pračky, nebo stačí otočit? Tři čtvrtiny opakovaných nosičů spodního prádla volí nejdřív druhou možnost
AKTUALITY

Více než pětina mužů si nemění spodní prádlo, ukázal průzkum. Někteří si berou čisté trenky dokonce jen jednou za týden

Autor: Martin Lyko
„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku
Family

„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku

Autor: Jan Witek Witek
Za Davidem visí obrazy, které sám vytvořil
Living 2/23

Davidův byt s pečlivě vybranými doplňky: "Nedokážu jen tak něco někam položit. Musí to sedět!"

Autor: Ondřej Josef Kubáček
Oloupal by vám partner pomeranč? Pak máte nakročeno k dlouhému a šťastnému vztahu
LIDÉ

TikTokem se šíří „teorie pomerančové kůry“. Jestli chcete vztah, který vydrží, pak by vám měl partner oloupat pomeranč

Autor: Martin Lyko
Díky kouzlům se Martin s Milanem podívali i na zámek Hluboká
Living 2/23

Bydlení Martina a Milana ve stylu maximalismu: „Nejde nám o trendy, ale o to, aby se nám tu dobře žilo.“

Autor: Ondřej Josef Kubáček
„Nejlepší péče o pleť? Plná peněženka!“ Jsou boháči opravdu krásnější a zdravější? Co na to říkají vědci?
TĚLO & MYSL

„Nejlepší péče o pleť? Plná peněženka!“ Jsou boháči opravdu krásnější a zdravější? Co na to říkají vědci?

Autor: Irena Piloušková
Větší bohatství že neznamená větší spokojenost? Vědci by se s vámi hádali
TĚLO & MYSL

Štěstí si za peníze nekoupíš? Nesmysl. Bohatství větší spokojenost skutečně přináší, říkají odborníci

Autor: Martin Lyko
Ne každé dítě v sobě objeví zrovna zálibu v šicích strojích...
LIDÉ

Je mu 7 let a už šije outfity pro Sharon Stone. Malý návrhář Max bere svět módy útokem a chce být novým Guccim

Autor: Mirka Dobešová
Pokud máte potřebu posílat cizím lidem explicitní fotky bez jejich předchozího souhlasu, měli byste se zamyslet, proč tomu tak je
LIDÉ

Dick pic v první zprávě? „Jsem ču*ák,“ říkáte příjemci. Když si nedáte pozor, porušíte navíc zákon

Autor: Martin Lyko
Pepovi je 37, že je HIV pozitivní zjistil asi před 4 lety
World AIDS day

„Není to pro mě nemoc, ale vir,“ říká o své HIV pozitivitě 37letý Pepa. Rodině řekl i o drogách, HIV status ale přesto tají

Autor: Martin Lyko

E-Shop