Budiž světlo! Designová nabíjecí lampička Eglo MANNERA vždy za skvělou cenu
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Eglo/ Se svolením

Budiž světlo! Designová nabíjecí lampička Eglo MANNERA vždy za skvělou cenu

Značka Eglo je zkráceným názvem rakouské společnosti EGLO Leuchten, jež vyrábí a pro-dává nejrůznější svítidla do interiéru i exteriéru. Její příběh je jednoduchý a krásně symbolický zároveň, proto stojí za zmínku dříve, než se dostaneme k onomu lákadlu v nadpisu.
Michal Černý Autor
31. 7. 2023

Zkrátka – společnost byla založena v roce, kdy vstoupil člověk poprvé na povrch Měsíce, druhého největšího svítidla, které máme na obloze. Tedy v roce 1969.  

Tipy redakce

Být symbolický ale úplně nestačí, ke skutečnému mezinárodnímu úspěchu je potřeba přinést i reálnou přidanou hodnotu, něco, co bude nejen funkční, ale i designově a technologicky moderní. A právě na to se po celou dobu Eglo zaměřuje. Díky tomuto důrazu na využití co nejmodernějších technologií ve spojení s koncepčně praktickým designem začala jejich značková svítidla určovat nové trendy, které spousta dalších značek začala napodobovat.

Eglo tak díky svému uvažování a přístupu mohlo za svoji více než 50letou existenci obsáhlo všechny kontinenty a prodává svoje výrobky ve více než 50 zemích světa. A nebudeme si lhát, oblíbenosti svoji váhu také přidává, zejména v dnešní době, poměr výkonu a ceny. Na českém trhu už funguje 25 let a i v tak náročném prostředí na ideálně zvolený poměr těchto dvou položek získalo velikou oblibu.

Svoji roli v tom určitě hraje i veliký výběr, protože se zdá, že pro své použití si zde vybere takřka každý. Jednotlivec i firma. Proto ani není cílem dnes mluvit o všech produktech, to by bylo čtení na hodně deštivých večerů. Nám bude pro dnešek bohatě stačit jeden a tímto ne oslím, ale takřka žirafím, můstkem se dostáváme ke slíbenému svítidlu MANNERA.

Co zásadního k tomuto svítidlu říct?

Večerní pohoda s designovým světlem

MANNERA prostě splňuje to, co byste očekávali od osobního svítidla 21. století – je praktické, designově elegantní a jednoduché a hlavně přenosné díky vestavěnému Li-ion akumulátoru. Zahradní posezení, terasa, balkon, zápraží chalupy, ale třeba i rybářský spot pro náročného lovce – je jen na vás, kde praktičnost této lampičky využijete a zpříjemníte si večerní posezení nebo práci. A rybářství nebylo zmíněno náhodou, protože ani voda zde nevadí.  MANNERA disponuje krytím IP54, který před vodou zajišťuje dostatečnou ochranu.Tedy hlavně když prší, do vody jako návnadu házet nedoporučujeme.

Díky moderním LED technologiím je její spotřeba téměř zanedbatelná (2,2 W), akumulátor o kapacitě 1800 mAh zajistí osvětlení teplým, měsíčně bílým světlem po celý večer.

<Path> FOTO: Čekáte potomka? Pak se jeho snímky z ultrazvuku můžete pochlubit na nehtech. Nový trend v manikúře boří sociální sítěZdroj: independent.co.uk, dailymail.co.uk

Lampička by ale také určitě neměla ujít pozornosti majitelům a provozovatelům kaváren, barů a hotelů, kde dokáže vytvořit diskrétní či romantickou náladu. Efektivně vyřeší osvětlení stolů a stolků bez potřeby zavádění kabeláže, což ocení zejména ti, kteří jinak mezi kabely stráví celý svůj pracovní den. A že jich není ani v dnešní době málo.

Kdo dřív přijde…

Lampičku si na e-shopu Egla můžete pořídit dle svého vkusu v jednom ze čtyř barevných provedeních nyní za zvýhodněnou cenu 990 Kč, přičemž ta platí jen do konce července. V tomto případě platí, že máte doslova jen pár hodin do konce, neváhali bychom tedy ani vteřinu. 

Férově ale přiznejme, že i když tuto atraktivní akci nestihnete, pořád tu bude v nabídce skvělá lampička za pořád dobré peníze. A to se dnes už jen tak nevidí.

A protože Eglo nestojí na místě a pořád se posouvá, po nákupu lampy si můžete projet i zbrusu novou sekci EGLO LIVING, která nabízí bytové doplňky a dekorace. To už je ale písnička pro jiné pódium. 

Zdroj: eglo.cz, FB Svítidla EGLO

Populární
články

Vyčerpání, neschopnost čehokoliv, kompletní závislost na pomoci druhých, i tak mohou vypadat projevy long covidu
LIDÉ

„Vyčerpá mě mluvení i cesta na toaletu. Byl jsem akční chlap, teď potřebuju péči jako malé dítě,“ popisuje Jan. A doufá v zázrak

Autor: Mirka Dobešová
Jaký je rozdíl mezi gayem, buzerantem a buznou? Někteří v tom mají zcela „jasno“
OČIMA HETERÁKA

„Jsou gayové, buzny a buzeranti. A ty buzny, to jsou ti v plavkách,“ vysvětluje gay influencer Martin Hranáč

Autor: Michal Černý
Nová díl Výměny manželek ukazuje život studentů v polyamorním vztahu a ukazuje, že i když se na první pohled zdá všechno růžové, realita je často jinde
LIDÉ

Žijí v polyamorním vztahu, aby se měl kdo starat o zvířata. Nový díl Výměny manželek je zajímavou sondou do života moderní mládeže

Autor: Michal Černý
Štěpán Ježek alias DJ Tokátko a Matyáš Sichrovský – duo, které se posledních několik měsíců snaží dát Radosti FX novou tvář
KULTURA

„Aby k nám lidi chodili jen proto, že jde o Radost, to je musíme zase naučit. Tentokrát chceme jít spíše komunitní cestou,“ shodují se majitel hudebního klubu Radost FX Matyáš Sichrovský a produkční Štěpán Ježek

Autor: Michal Černý
Ikonické boty, které se pro mnohé staly životním stylem
STYL

Měsíc hrdosti je vždy bohatý na nové kolekce, ani výrobce ikonických tenisek letos nezahálel

Autor: Michal Černý
Cestovat jen s batohem se vyplatí
SUMMER VIBES

„Nejlepší věci na cestách jsou ty, které jsou zadarmo,“ říká autorka blogu Cestuji za kačku. Zkusíte její tipy na levné cestování?

Autor: Michal Černý
Penis slouží jako detektor zdraví
TĚLO & MYSL

Varovné signály o zdravotním stavu, které vysílá penis. Jaká onemocnění může mužská chlouba prozradit?

Autor: Mirka Dobešová
Odborníci nemají pro potvrzení trendu ve světě biohackingu dost dat
TĚLO & MYSL

Odhodit plavky a opalovat varlata. Je trend ve světě biohackingu hazardem, nebo zázračným zdrojem testosteronu?

Autor: Mirka Dobešová
Batoh z řady Thule Subterra 2 je stylový a praktický
LUXURY TRAVEL

Nejlepší parťáci na cesty? Jeden je malý, skladný a má čtyři kolečka a druhý se vám „usadí“ na zádech, aniž byste si všimli

Autor: Mirka Dobešová
Ochrana před sluníčkem je třeba nejen u moře
TĚLO & MYSL

Co sledovat na etiketě opalovacího krému a kdy se mazat? Aneb jak krém vybrat a užít, aby chránil pleť před stárnutím i rakovinou

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop