Budiž světlo! Designová nabíjecí lampička Eglo MANNERA vždy za skvělou cenu
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Eglo/ Se svolením

Budiž světlo! Designová nabíjecí lampička Eglo MANNERA vždy za skvělou cenu

Značka Eglo je zkráceným názvem rakouské společnosti EGLO Leuchten, jež vyrábí a pro-dává nejrůznější svítidla do interiéru i exteriéru. Její příběh je jednoduchý a krásně symbolický zároveň, proto stojí za zmínku dříve, než se dostaneme k onomu lákadlu v nadpisu.
Michal Černý Autor
31. 7. 2023

Zkrátka – společnost byla založena v roce, kdy vstoupil člověk poprvé na povrch Měsíce, druhého největšího svítidla, které máme na obloze. Tedy v roce 1969.  

Tipy redakce

Být symbolický ale úplně nestačí, ke skutečnému mezinárodnímu úspěchu je potřeba přinést i reálnou přidanou hodnotu, něco, co bude nejen funkční, ale i designově a technologicky moderní. A právě na to se po celou dobu Eglo zaměřuje. Díky tomuto důrazu na využití co nejmodernějších technologií ve spojení s koncepčně praktickým designem začala jejich značková svítidla určovat nové trendy, které spousta dalších značek začala napodobovat.

Eglo tak díky svému uvažování a přístupu mohlo za svoji více než 50letou existenci obsáhlo všechny kontinenty a prodává svoje výrobky ve více než 50 zemích světa. A nebudeme si lhát, oblíbenosti svoji váhu také přidává, zejména v dnešní době, poměr výkonu a ceny. Na českém trhu už funguje 25 let a i v tak náročném prostředí na ideálně zvolený poměr těchto dvou položek získalo velikou oblibu.

Svoji roli v tom určitě hraje i veliký výběr, protože se zdá, že pro své použití si zde vybere takřka každý. Jednotlivec i firma. Proto ani není cílem dnes mluvit o všech produktech, to by bylo čtení na hodně deštivých večerů. Nám bude pro dnešek bohatě stačit jeden a tímto ne oslím, ale takřka žirafím, můstkem se dostáváme ke slíbenému svítidlu MANNERA.

Co zásadního k tomuto svítidlu říct?

Večerní pohoda s designovým světlem

MANNERA prostě splňuje to, co byste očekávali od osobního svítidla 21. století – je praktické, designově elegantní a jednoduché a hlavně přenosné díky vestavěnému Li-ion akumulátoru. Zahradní posezení, terasa, balkon, zápraží chalupy, ale třeba i rybářský spot pro náročného lovce – je jen na vás, kde praktičnost této lampičky využijete a zpříjemníte si večerní posezení nebo práci. A rybářství nebylo zmíněno náhodou, protože ani voda zde nevadí.  MANNERA disponuje krytím IP54, který před vodou zajišťuje dostatečnou ochranu.Tedy hlavně když prší, do vody jako návnadu házet nedoporučujeme.

Díky moderním LED technologiím je její spotřeba téměř zanedbatelná (2,2 W), akumulátor o kapacitě 1800 mAh zajistí osvětlení teplým, měsíčně bílým světlem po celý večer.

<Path> Za nabubřelost mileniálů může generace rodičů. Je odpovědností společnosti přizpůsobit se jejich potřebám, myslí si známý odborníkZdroj: YouTube kanál Team Fearless, simonsinek.com, entrepreneur.com, forbes.com, beresfordresearch.com, theatlantic.com, indeed.com

Lampička by ale také určitě neměla ujít pozornosti majitelům a provozovatelům kaváren, barů a hotelů, kde dokáže vytvořit diskrétní či romantickou náladu. Efektivně vyřeší osvětlení stolů a stolků bez potřeby zavádění kabeláže, což ocení zejména ti, kteří jinak mezi kabely stráví celý svůj pracovní den. A že jich není ani v dnešní době málo.

Kdo dřív přijde…

Lampičku si na e-shopu Egla můžete pořídit dle svého vkusu v jednom ze čtyř barevných provedeních nyní za zvýhodněnou cenu 990 Kč, přičemž ta platí jen do konce července. V tomto případě platí, že máte doslova jen pár hodin do konce, neváhali bychom tedy ani vteřinu. 

Férově ale přiznejme, že i když tuto atraktivní akci nestihnete, pořád tu bude v nabídce skvělá lampička za pořád dobré peníze. A to se dnes už jen tak nevidí.

A protože Eglo nestojí na místě a pořád se posouvá, po nákupu lampy si můžete projet i zbrusu novou sekci EGLO LIVING, která nabízí bytové doplňky a dekorace. To už je ale písnička pro jiné pódium. 

Zdroj: eglo.cz, FB Svítidla EGLO

Populární
články

HIV+ diagnóza nemusí být překážkou pro zplození potomka "tradiční" cestou – ilustrační foto
LIDÉ

HIV pozitivní tatínek Jonáš (35): „Byli jsme překvapení, že můžeme mít normálně děti,“ přiznává. Nečekaná diagnóza mu v životě pomohla

Autor: Martin Lyko
Volně k použití kdykoliv a kdekoliv?
HOT!

„Volně k použití“ aneb nový sex-trend s prvky fetiše. Prý je vzrušující, ovšem balancuje na hraně znásilnění

Autor: Mirka Dobešová
Se surogátní matkou Chelsea to bylo pro Lukáše a Jakuba perfektní spojení, které si od začátku sedlo
LIDÉ

Dva tátové Jakub a Lukáš: Naše rodina je sice netradiční, pro nás je ale normální. Pro naše děti uděláme první poslední

Autor: Irena Piloušková
Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt
TĚLO & MYSL

Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt

Autor: Irena Piloušková
Panoramatický vlak Bernina Express u ledovce Morteratsch. © Rhätische Bahn
Travel Trends 2023

Váháte, kam na pozdní letní dovolenou? Zde je několik důvodů, proč byste měli jet do Švýcarska

Autor: Michal Černý
Je vzhled pokožky projevem stárnutí, nebo je to naopak?
TĚLO & MYSL

Vrásky, pigmentové skvrny či znaménka neodráží stárnutí. Pokožka naopak určuje naše zdraví. Lze si tak péčí o pleť prodloužit život?

Autor: Mirka Dobešová
Jan Gemrot má za sebou i spoustu charitativních aukcí. Nejraději má ale kolaboraci s Janem Černým, která vznikla za účelem podpory dětí postižených autismem
LIDÉ

Jan Gemrot: Malování je velmi osamělá činnost. Považuji to za formu meditace či modlitby

Autor: Rozálie Růžičková
Giorgia Meloni, italská premiérka a členka konzervativní strany Bratři Itálie
AKTUALITY

Italská vláda vede válku proti LGBT+ rodinám. Dopady nových nařízení jsou alarmující. Hrozí podobná situace také Česku?

Autor: Martin Lyko
Větší sexuální výdrž, lepší výkon a vyšší prožitek - to prý zaručí injakulace
HOT!

Nový sexuální trend: injakulace. Co byste o ní měli vědět a proč díky ní prožijete netušené potěšení?

Autor: Mirka Dobešová
Masturbace je příjemná a zdravá zároveň. Není důvod se za ni stydět
HOT!

Naučte se masturbovat: 5 rad, jak si místo rychlovky před spaním dopřát intenzivní orgasmický zážitek

Autor: Martin Lyko

E-Shop