Proč letos neoslavit Valentýna jinak? Vyrazte se svou drahou polovičkou třeba na romantický piknik!
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Alika Matbyran/Primus

Proč letos neoslavit Valentýna jinak? Vyrazte se svou drahou polovičkou třeba na romantický piknik!

Únor je tu a s ním se pochopitelně nezadržitelně blíží také den svatého Valentýna. Možná máte po Vánocích pocit, že jste se po kreativní stránce naprosto vyčerpali, a že originální nápad, kterým byste o svátku zamilovaných potěšili, nebo dokonce rovnou ohromili svou drahou polovičku, se snad nikdy nedostaví. Jestli ale namísto těšení na den strávený s láskou momentálně máte spíš hlavu plnou starostí, nepropadejte zoufalství a panice! Zkuste se letos jen nedržet zajetých kolejí a překvapte sebe i milovanou osobu něčím netradičním. Společně se můžete vydat za zážitky - třeba v podobě romantického pikniku!
Redakce Redakce Autor
9. 2. 2023

Trávíte Valentýna každý rok víceméně stejně, ale stereotyp už se vám zajídá a toužíte se z něho vymanit? Seberte odvahu a dejte tomu šanci už letos! Nemusíte partnerce nebo partnerovi darovat jen další podobný dárek do sbírky nebo zase vyrazit na možná příjemnou, ale nikterak speciální večeři, která se od minulých let příliš neliší. Svátek zamilovaných si zaslouží něco výjimečného a neotřelého, tak proč ho tentokrát nepojmout jinak a nenadělit si vzrušující změnu? 

Tou může být zážitek třeba ve formě pikniku, který nadchne romantické duše i dobrodružné povahy a zajistí vám spoustu nezapomenutelných okamžiků. A i když venku pořád kraluje zima, vězte, že piknik v přírodě se dá během tohoto zdánlivě nepříznivého ročního období nejenom zvládnout, ale taky řádně užít. Základem úspěchu je samozřejmě kvalitní výbava. Co by v ní nemělo chybět?

<Path> LUI FAVOURITES: Na čem v redakci ujíždíme?Zdroj:

Při zimním pikniku je nutností mít něco na zahřátí. Ať už vás vaše valentýnské dobrodružství zavede kamkoliv, můžete si být jistí, že hrnek Koppen Mug od Primus udrží váš lahodný nápoj déle horký. Elegantní hrnek s víčkem je vyroben z nerezové oceli, je mimořádně odolný a sehnat ho můžete hned ve dvou velikostech – 0,2 l a 0,3 l. Hrnek se stane vaším oblíbeným společníkem nejen na pikniky, ale také v práci, ve škole nebo doma. 

Vhod určitě přijde také termoska Vacuum Bottle od značky Primus z nerezové oceli. Je úplně jedno, jestli dáte přednost čaji, kávě nebo třeba punči - termoska zajistí, že jakýkoliv váš nápoj zůstane horký i několik hodin. Má totiž výborné izolační vlastnosti, nízkou hmotnost a navíc je termoska opatřena zdrsňujícím nástřikem, který brání jejímu vyklouznutí z rukou či rukavic. Víko termosky můžete použít i jako hrnek. Termosku pořídíte v různých velikostech – od 0,35 l až po 1 l.

O to, aby byla příprava pohoštění na piknik hračka, se pak postará šikovná kompaktní sada Primus Campfire Cutting Set. Ta obsahuje obsahuje prkénko z dubového dřeva, nůž s 15cm čepelí z nerezové oceli a praktický obal z materiálu G-1000 se speciální povrchovou úpravou, který může poslouží také jako další místo pro přípravu nebo odkládání pokrmů. A v čem vaše dobroty servírovat? Třeba v sadě Primus Campfire Serving Kit, kterou tvoří nerezová mísa se silikonovým víkem a čtyřmi talíři.

Oceníte také dalšího nenahraditelného parťáka v podobě spolehlivého batohu, do kterého pohodlně zabalíte všechny nezbytnosti. Skvělou službu vám prokáže třeba batoh Kånken Rainbow od švédské značky Fjällräven. Je vyroben z pevného, voděodolného materiálu Vinylon F, takže toho opravdu hodně vydrží a hodí se do každého počasí. 

<Path> Máte problém vybrat vánoční dárek? Nebojte, je to jednodušší, než si myslíte!Zdroj: dm.cz, IG dm_cesko

To, že je batoh od Fjällräven jako stvořený pro pikniky, dokazuje třeba kapsa v hlavním úložném prostoru. V ní totiž najdete podložku na sezení, bez které se váš výlet určitě neobejde. Batoh má dále také reflexní logo, přední kapsu, a také kapsy po stranách. Užitečný je také štítek na adresu v hlavním úložném prostoru.

Batoh Kånken Rainbow ovšem není jen praktický, ale i stylový a do puntíku promyšlený. Je totiž součástí speciální edice, která – jak už název produktu trochu napovídá – myslí na opravdu všechny. Batoh má poddajné ramenní popruhy a horní držadla v barvách duhy, kterou si firma Fjällräven rozhodně nevybrala náhodou. Tento symbol rozmanitosti, přijetí a rovnosti, totiž dokonale pasuje k filozofii značky, která razí přesvědčení, že příroda nemá předsudky. Právě duha tak vystihuje charakter života v přírodě, a zároveň oslavuje právo každého jedince na sebevyjádření. S batohem od Fjällräven se už nemusíte bát být sami sebou.

A kromě toho, že všichni majitelé batohu Kånken Rainbow dávají jasně a bez ostychu najevo svoje hodnoty a fakt, že patří mezi silné a sebevědomé osobnosti, nákupem produktu Fjällräven udělá každý ještě dobrý skutek. Pokud ani vám není lhostejná budoucnost naší planety a máte smysl pro dobrou věc, určitě vám udělá radost, že část tržeb z každého prodaného batohu putuje na projekty zaměřené na pomoc a ochranu životního prostředí v rámci iniciativy Arctic Fox.

Zdroj: Primus, Fjällräven Kånken

Populární
články

Speciální nápoj by pomohl i řidičům, kteří si dali pivo, ale potřebují zase rychle vystřízlivět
AKTUALITY

Přepískli jste to s alkoholem? Vědci vytvořili drink, který snižuje hladinu alkoholu v krvi. Za půl hodiny vystřízlivíte o 50 %

Autor: Martin Lyko
Ženský a mužský mozek? Mýtus!
TĚLO & MYSL

Nic jako „ženský“ a „mužský“ mozek neexistuje, není ani důvodem, „proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“, dokazuje výzkum

Autor: Mirka Dobešová
„Gay“ sice znamená „veselý“, ale tahle identita s sebou nese větši pravděpodobnost depresí a dalších duševních problémů
LIDÉ

Teplý, duhový a deprimovaný: Proč jsou deprese a další psychické poruchy u LGBT+ lidí tak časté

Autor: Martin Lyko
Muži prý psychickými potížemi trpí méně často než ženy - faktem ale je, že o nich spíš jen tolik nemluví
TĚLO & MYSL

Deprese a úzkosti na každém kroku: většina Čechů zažívá psychickou nepohodu, nejvíce mladí lidé a ženy. Proč muži své problémy zastírají?

Autor: Mirka Dobešová
Vánoce mají být hlavně symbolem radosti
TĚLO & MYSL

Máte problém vybrat vánoční dárek? Nebojte, je to jednodušší, než si myslíte!

Autor: Michal Černý
Nejlepší plastika je taková, která nevypadá jako plastika – tímto směrem se ubírá současný trend estetické medicíny
TĚLO & MYSL

VIDEO: Animace ukázala, jak špatně mohou dopadnout plastické operace. Co se může zvrtnout a proč někdo nepozná, že už má dost?

Autor: Martin Lyko
I dnes někteří žijí "dvojí život"
LIDÉ

„S partnerem žiju dva roky, že jsem gay, ale mí rodiče nevědí,“ shrnuje Václav. Netolerantní rodinu ale nemá, v čem je problém?

Autor: Mirka Dobešová
Díky papeži Františkovi se Vatikán více otevírá queer lidem
AKTUALITY

Papež poobědval s transgender ženami. „Cítíme se díky němu víc jako lidé,“ dala se slyšet jedna ze spolustolovnic

Autor: Martin Lyko
Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii
KULTURA

Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii. Nyní jeho dílo „Na konci světa“ objevil internet

Autor: Irena Piloušková
Pobyt v přírodě může být velmi obohacující
TĚLO & MYSL

Pravidlo 20-5-3 zajistí lepší psychickou pohodu, kondici i zdraví. Týká se minut, hodin a dnů, co po tuto dobu přesně dělat?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop